Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

UP^ Myślisz, że jesteś szurnięta? Patrz na mój sen :

UWAGA! UWAGA! Treści brutalne i smutne!!!

Sen zaczął się w jakiejś mgle. Wszędzie czerwono, ukazywała mi się w głowie Nightmare Moon. Nagle zobaczyłem całą mane6 powbijaną w kolce w ziemi, wszędzie ciekła krew, bez jakichkolwiek oznak życia. Słyszałem w głowie śmiech Nightmare Moon, stałem tam, obserwowałem to i nic nie mogłem zrobić. Uświadomiłem sobie, że NMM wygrała... Niebo było czerwone, czerwona mgła, wszystko wyglądało, jak jakaś wizja... Obudziłem się nie pamiętając tego snu, ale rano, kiedy tylko pomyślałem o Lunie przypomniałem go sobie. Gdybym obudził się tak w nocy, byłbym pewnie ze łzami w oczach.

Cóż, takie są efekty oglądanie kucyków i horrorów jednocześnie. Co ciekawe, przyśniło mi się to akurat wtedy, kiedy tego samego dnia obejrzałem 2 1-sze odcinki 1-szego sezonu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, co innego przesada z gore i horrorami, a co innego babcie Smith leżąca na łóżku szpitalnym i umierająca, lolz. I jeszcze siedziałam obok niej i trzymałam ją za kopyto/rękę. Yucky.

Gore jest normalnym popierdzieleniem... oglądanie martwych, kreskówkowych babc... już nie :rainerp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kucykach miałem sen tylko raz. Właściwie to nie o kucykach, tylko o Panie Chaosu i Niezgody, Discordzie. :discord2:

Było mniej więcej tak:

Leżę sobie w moim pokoju i nagle... śmiech Discorda. Przerażający a złowieszczy. W pewnym momencie wszystkie rzeczy z szafek i komód poczęły wypadać na podłogę. Wiedziałem, że to moc Pana Chaosu. W końcu on sam raczył się pokazać i pojawił się na tle białej ściany.

- Czemu to zrobiłeś? - spytałem.

A on rzekł do mnie (ten dialog chyba na zawsze pozostanie w mojej pamięci :P):

- Wiesz może chłopcze, co się działo z oszczepami 4000 lat temu?

- Nie. (no nie wiem co się działo, może wieszano na nich pranie?)

- Miały końcówkę "r" - i zaczął tak rechotać, jakby odniósł ostateczne zwycięstwo nad ładem i harmonią

Moja reakcja na ów dialog.

I tak wyglądał sen :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ostatnio śniło że byłem w Everfree, las był dość dziwny. był skrawek ziemi jasnej i zaraz po nim totalne ciemności i znów jasność. Ogólnie goniłem pewną klacz, nie pamiętam dokładnie jaką. Wiem że w pewnym momencie potknąłem się i wpadłem do jakiejś dziury. Sen się skończył :P Ta, a ja dziś boje się że będę miał pewien nienormalny sen xD ( P.S:gadanie z pewnymi osobami szkodzi :yay: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,czy to dziwne czy nie,ale mi jak dotąd nie śniły się jeszcze kuce(ale może kiedyś zaczną...) mi się głównie śnią po nocy: SCP-173 Slender Man i Ao Oni,ten z ich 3 jest najgorszy... czasami pare lat temu śniło mi się,że zostaję magiem wody(avatar legenda aanga się kłania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se też może popiszę. Otóż wczoraj śniło mi sie że spotkałem pinkie pie i rainbow, gadałem z nimi, bawiłem sie i inne słitaśne rzeczy :D a później zaczeli do nas strzelać i gonić nas jakieś wojsko co wyglądało jak STAG z saints row: the third, jeżeli ktoś grał. Mieli czołgi, laserowe spluwy i odrzutowce (pewnie dlatego że dużo wtedy w to grałem). Uciekliśmy do jakiegoś lasu a niedaleko szła ich grupka, wtedy ja wyciągnełem swój łuk i wszystkich ściągnełem w ukryciu normalne jak ze skyrima :rainderp: A po chwili dalej uciekaliśmy wzdłuż jakiejś góry w lesie, pinkie pie i dash schowały w jakimiś małym dole, ja byłem za duży to schowałem sie tak tylko do połowy. Wtedy słyszałem jak przejeżdżali czołgami i przytulałem kucyki, mówiąc im że będzie dobrze... Po chwili jakiś typek nas znalazł i wymierzył tym karabinem laserowym, i gdy ni stąd ni z owąt pojawiła się celestia, przeteleportowała nas w bezpieczne miejsce do jakiegoś domku. A rzeszty nie pamiętam... co o tym sądzicie? bo ja myśle że troche przedawkowałem wtedy mlp, saintsrowa i skyrima XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie fajne sny. W moich snach jestem w swojej ''kucykowej formie''. Problem w tym, że inne kucyki robią wszystko, aby mnie zabić, albo robią mi cupcakes. Jeszcze nigdy nie miałem jakiegoś przyjemnego snu o kucach O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio śniło takie coś, może to nie jest czysto kucykowe ale z nawiązaniem była lekcja Angielskiego z nowa nauczycielką, jak kończyła się lekcja napisała takie zadanie domowe "naucz się śpiewać This Day Aria" potem była następna lekcja, na której klasa śpiewała tą piosenkę, a jeszcze później oglądaliśmy "A Canterlot Wedding"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko 5 dni o kucach od kiedy dołączyłem na forum , a teraz nic :( 1 sen był kiedy byłem 1 dniu na forum ,a tak aż do 5 dnia na forum . Kiedy miałem już 6 dzień na forum to widziałem jak w Kropka TV pisali o MLP:FIM , a kiedy byłem już 7+ dni to nic mi się już o kucykach nie śni. Na pewno zaczną mi się śnić kiedy obejrzę Sezon 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...