Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts

Bo ten Event polega głównie na walce i koszary jak i pozostałe lokacje, są raczej dodatkami. Na bitwę, aż tak nie wpływa ale uwierz mi lub nie ale gracze podczas tego albo będą robić z tego ogólną dyskusję albo nie będą wiedzieli co pisać, by nie pisać o bitwie lub by w bitwie nie zmieniać nastawienia do kogoś, bo w koszarach np doszło do kłótni. Nie musi tak być ale jednak jest zawsze ta szansa. W dodatku to sprawia, że gra staje się bardziej realistyczna i gracze przykuwają uwagę do bitwy, a nie herbaty i konwersacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dodatku to sprawia, że gra staje się bardziej realistyczna i gracze przykuwają uwagę do bitwy, a nie herbaty i konwersacji.

 

Może powinni jeszcze wyłączyć się z wszelkich innych tematów na forum, żeby się nie rozpraszać. :ming:

 


Zasada byłaby by taka że w postach nie może być informacji o wydarzeniach w których się obecnie uczestnicy.

 

No jasne, że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może powinni jeszcze wyłączyć się z wszelkich innych tematów na forum, żeby się nie rozpraszać. :ming:

 

Nie chodzi mi o to w takim sensie. Chodziło mi raczej o to, że gracz, która w jednej sesji jest w dwóch miejscach na raz może mieć problemy z rozdzieleniem informacji.

 

W dodatku co by było z rozmowami między drużynowymi? Na czas walki one mają być wyłączone, a karczma nie? Czy podczas walki mogę sobie z wrogiem jednak pogadać? O wiele łatwiej i lepiej jest wyłączyć komunikację eventu i skupić uwagę w nim na toczących się bitwach niż doprowadzać do sytuacji nielogicznych względem czasu eventu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koszary itp. to założę ankietę, byście mogli uzgodnić, czy chcecie, by te tematy były zamknięte czy otwarte. Oczywiście, jeśli Cava będzie przeciwna, jej głos będzie ponad wasze. Ja sam jestem w tej sprawie neutralny.

 

Akcja w symulacji w DS będzie zastopowana aż do momentu odpowiedzi SuperStara, raczej nie macie nic przeciwko? To w końcu tylko jeden dodatkowy dzień ponad standardowe trzy, a sesja dopiero się zaczęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się oszukiwał i powiem, że jeśli moja relacja z kimś by się zmieniła w jakiejś "teraźniejszoprzeszłej" konwersacji to raczej nie potrafiłbym się powstrzymać od choćby małych nawiązań. Ale ja to ja, więc jak ktoś chce sobie pogadać podczas bitwy to czemu nie. Na zasady to nie ma żadnego wpływu więc szkodliwość znikoma.


 Miałbym pytanie odnośnie sytuacji "0 HP". Co się właściwie dzieje z taką postacią? Bo o ile to, że ktoś z drużyny cadence nie dobije powalonego wroga jest raczej wiarygodne ale już w przypadku większości naszej drużyny jest to nieco dziwne.

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To jest po prostu nazwa sesji. xD

A co do koszar itp. Ankieta niepotrzebna. Aby przenieść się do innej lokacji trzeba zrobić przejście. Nie można być w dwóch miejscach na raz. To ma wyglądać jak najbardziej realnie. Dlatego zamknęłam koszary. Skoro wszyscy są na treningu, to nie mogą sobie beztrosko rozmawiać w koszarach o symulacji walki. Nie wnikam, na jakich stronach siedzisz, ale na dobrych PBF'ach również obowiązuje taka zasada. Albo jesteś w jednym miejscu, albo nigdzie.

Edytowano przez Cava Schreave
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, głos Cavy przebija wszystkie inne. Sesje poboczne pozostają zamknięte w czasie sesji głównych. Demokracji nie ma, a dobry wujek Advilion podlega Cavie. Zresztą, mój realizm też skłania mnie ku zamykaniu.

 

Odnośnie punktu 0 HP, bo jakoś to zostało pominięte. Ja widzę to tak: IMBA księżniczka ratuje swoich podwładnych przed śmiercią z kopyt DS, a DC ma opory. Wolałbym jednak by na ten temat wypowiedziała się Cava.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...