Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts

Co to jest PBF? Bo tak szczerze to nie wiem.

Forum w stylu Role Play. Czyli gra ról. Tworzysz sobie postać i tworzysz własną historię. Ale to nie ma nic wspólnego z danym tematem.

 

Odnośnie punktu 0 HP, bo jakoś to zostało pominięte. Ja widzę to tak: IMBA księżniczka ratuje swoich podwładnych przed śmiercią z kopyt DS, a DC ma opory. Wolałbym jednak by na ten temat wypowiedziała się Cava.

Zapraszam na PW. Chce wiedzieć więcej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak z doświadczenia wiem że zbyt długie czekanie szkodzi w takim typie grach. Uczestnicy po dłuższym czasie tracą zapał i chęć do grania.

 

Też tak sądzę. Dziwne też że Star jeszcze nie odpisał.

 

Przecież nie czekamy, tylko coś się dzieje ciągle. Ważne, że posuwamy się do przodu.

 

U was może tak...

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie będziemy rozróżniać pozycji na polu walki? Bo to nieco dziwne że Sombra ciachnął mieczem  lecącą w tej chwili na Harkona Choko. No i Devilplague stoi tuż obok Behemota a więc czy nie powinien być w strefie działania granatu oślepiającego?

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sombra nie utworzył miecza koło siebie, lecz koło Choko, zaś w moim wyobrażeniu Devilsplague był zbyt daleko od Behemota, by być w polu rażenia granatu. Oczywiście, wciąż mogę to poprawić, jeśli moje wyobrażenie jest błędne.

 

Jeszcze jedno, proszę bez doublepostów.

Edytowano przez Advilion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie( a nawet kilka pytań) odnośnie drużyny Cadance:

1. Kto to jest Rafael i Amber? Skąd się wzieli w Starciu tytanów?

2. Jakie są ich profesje?

3. Czy będą brać udział w walkach?

4. Ile mają HP?

1. Rafael to dziki kot, którego można było spotkać podczas symulacji. Amberly jest jedną z dam, przyjaciółką księżniczki, najczęściej spotykana w Komnacie Dam.

2. Rafa jako puma nie ma profesji odpowiadającej normalnemu kucykowi. Jest normalnym krapieżnikiem. Amberly natomiast jest tankiem. Aktualnie tylko Amber jest dostępnym tankiem. To tak na próbę. Jeśli to się sprawdzi, będą dwie nowe specjalizacje: tank i support. 

3. Biorą udział tylko w sesjach treningowych i występują w niektórych lokacjach. 

4. Mają tyle, co normalna postać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...