Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts

Przykro mi, lecz to pewnie kolejne z tych mechanik, które były robione za moimi plecami. Nic nie obiecuję.

Nic nie było robione za twoimi plecami, bo to są jeszcze tylko plany w mojej głowie. Ale jeśli chcesz, mogę wszystko rzucić w cholerę i zostawić sprawy związane z ST tobie, bo widocznie jakoś strasznie ci nie pasuje to, że staram się coś zrobić, by grało się lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexumbra już miałem punkty za Nazizm.

Teraz seria pytań( jak z AK 47):

1. Z jakiego powodu nie będzie HP?

2. Na jakich zasadach odbędzie się to spotkanie 25 grudnia?

2. Kim jest kapitan, który to ogłosił?

3. Ile osób może iść na to spotkanie?

4. Czy to spotkanie nie powinno być później? DS jeszcze nie jest w połowie treningu.

5. Czy łucznik może korzystać z kuszy?

6. Jak Sombra będzie traktował te postacie, które pójdą na spotkanie?

To chwilowo wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że to głupie pytanie ale o jakim spotkaniu mówi Rex i gzie coś o tym pisze? Także chciałem się zapytać o tych nowych graczy, jak to będzie, dołączą do naszych dziesięcioosobowych drużyn czy powstaną jakieś nowe? (obawiam się iż nastanie chaos)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(obawiam się iż nastanie chaos)

emmm... nie żeby coś ale chaos jest spoko :P

 

Ale na temat: Trzeba tworzyć jakieś specjalne zasady bo ktoś musi być inny? (ekhem nie no spoko nic do Was nie mam ale nie miałem Was jak nazwać :P) nie można lekko zmodyfikować broni aby mordowała wszystkich tak samo? co za różnica obrażenia fizyczne czy magiczne i tak koniec będzie ten sam (tak wiem pamiętam nie zabijamy graczy, ale chociażby zranić... poważnie i boleśnie) tak będzie prościej a i nie myślcie że będzie to OP jeden rodzaj obrażeń wyklucza drugi (z jakiegoś powodu którego nie jestem w stanie wymyślić...) takie ujednolicenie było by łatwiejsze do stworzenia, ogarnięcia i, w moim przekonaniu, było by sprawiedliwe bo każdy KAŻDY! był by równo traktowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...