Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts

Błonia miały być otwarte 3 tygodnie a tym czasem nie minął chyba tydzień a mogą zostac zamknięte. To jak w koncu?

Zostało skrócone o 1 tydzień. Wtedy zostanie otwarte Wielkie Wyzwanie i będziesz walczyła z Sombrą.

 

EDIT: Właśnie zajrzałam do ogólnej dyskusji i widzę, że Ciebie nie będzie, dlatego postaram się zacząć WW szybciej. :)

Edytowano przez Cava Schreave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do WW. A tak właściwie to kilka.

-Dlaczego DS w ogóle miałoby się godzić na branie udziału w byle turnieju?

-Czemu DS ma obchodzić honor i zasady skoro można jednym ruchem noża wygrać wojnę? To nielogiczne.

-Czemu ST w WW zmienił się w MP?

-Czemu walczymy po kolei?

-Czemu pary są dobierane przypadkowo i są niezbalansowane? Przecież wcześniej mówiłaś, że Sombra i Cadence będą walczyć razem.

-To Wyzwanie promuje pojedynczą użyteczność jednostki, a nie jej użyteczność w drużynie. W naszej drużynie jest kilka osób, które polegają na wspieraniu innych. I co? Oni teraz muszą zmienić swoje zdolności, czy mają polec od razu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie: Czy w trakcie walki można pomagać innym osobom? Dla przykładu, atakować ich oponenta albo leczyć.

Miało tak być, jednak pierwsze wyzwanie będzie solowe. W drugim już będzie można tak robić. I myślę, że tam będą już normalne tury, żebyście znowu nie przesadzali z postami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do WW. A tak właściwie to kilka.

-Dlaczego DS w ogóle miałoby się godzić na branie udziału w byle turnieju?

-Czemu DS ma obchodzić honor i zasady skoro można jednym ruchem noża wygrać wojnę? To nielogiczne.

-Czemu ST w WW zmienił się w MP?

-Czemu walczymy po kolei?

-Czemu pary są dobierane przypadkowo i są niezbalansowane? Przecież wcześniej mówiłaś, że Sombra i Cadence będą walczyć razem.

-To Wyzwanie promuje pojedynczą użyteczność jednostki, a nie jej użyteczność w drużynie. W naszej drużynie jest kilka osób, które polegają na wspieraniu innych. I co? Oni teraz muszą zmienić swoje zdolności, czy mają polec od razu?

 

*Ehem* A potem się dziwisz, że jestem niemiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Ehem* A potem się dziwisz, że jestem niemiły.

A później się dziwisz, że mam to w nosie... Tak naprawdę to po prostu nie zauważyłam posta.... Robię kilka rzeczy równocześnie i to sama, a jeszcze mam życie prywatne, więc się uspokoisz albo znajdziemy kogoś, kto nie będzie narzekał i uprzykrzał wszystkim życia. Proste, bo wiecznie cię znosić nie będę.

 

1. Bo nie masz wyboru? Chyba po to się zapisałeś...

2. Tak. To spróbuj sobie polecieć do kraju, w którym trwa wojna i wygrać ją jednym ruchem noża. Powodzenia.

3. Na to pytanie nawet nie odpowiem...

4. To zostanie usunięte ze względu na nadciągającą "Erę Chaosu".

5. Będę OSTATECZNIE walczyli razem. Są najsilniejsi z drużyny i wspierają wszystkich. 

6. Patrz punkt 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ode mnie też jest pytanie:

 - Czy koniecznie muszę stosować ten ubiór, jaki miałem przy symulacji, czy na WW mogę jednak założyć coś innego niż same juki?

Możesz być ubrany w co tylko chcesz.

 

1 czyli co dalej z rozmową Raymonda i Amberly?

2 Cavo czemu ten typek w sygnie nie ma strzały?

1. Gdy otworzę tematy ponownie, to zostanie kontynuowana.

2. Legolas nie ma strzały, gdyż to scena, gdy otrzymał nowy łuk od Galadrieli i po prostu testował, czy dobrze się napina cięciwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by się upewnić (przeczytałem edit w WW1) wszyscy walczymy jednocześnie ze swoimi przeciwnikami na pustyni a zwycięscy mogą kogoś atakować i komuś pomóc. Czy po zwycięstwie można pomagać komuś kto jeszcze nie pokonał swojego pierwszego przeciwnika (tego z losowania)? Czy możemy tylko atakować innego "zwycięzcę"?

"...Tylko proszę, aby większość z Was nie atakowała bossów grupowo (Sombra i Cadance)..." Nie zazdroszczę Rexowi i Light Shield, to zdanie potwierdza że ich szanse na zwycięstwo wynoszą 0%. 

Jeszcze jedno, to ile nas w końcu jest po 9 osób w każdej drużynie + Sombra i Cadance?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy skoro przeprowadzony jest restart to czy istnieje możliwość dokonania zmian w swej postaci bądź stworzenia nowej ?

 

( Sorry za tą zmianę miejsca tego pytanie. Powód jest niedorzeczny, mój siostrzeniec pomyślał że będzie "śmiesznie" jeśli usunie to z stąd i przemieści do rozmowy na temat rozgrywki ).

 

I z tego co rozumiem z odpowiedzi Seroxa, mogę dokonać drobnych zmian na postaci ale stworzyć już nowej nie, tak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłam na zmianę KP podczas restartu. Pozwolę Ci na zmianę postaci, tylko jak już skończysz - poinformuj swojego drużynowego o tym, aby mógł się z nią zapoznać.

 

 

" Nie zazdroszczę Rexowi i Light Shield, to zdanie potwierdza że ich szanse na zwycięstwo wynoszą 0%. 

 

Niekoniecznie. O wygranej decyduje osoba oceniająca. Jeśli ktoś będzie pisał lepsze posty, to ma szansę na wygraną. :) 

 

Tak by się upewnić (przeczytałem edit w WW1) wszyscy walczymy jednocześnie ze swoimi przeciwnikami na pustyni a zwycięscy mogą kogoś atakować i komuś pomóc. Czy po zwycięstwie można pomagać komuś kto jeszcze nie pokonał swojego pierwszego przeciwnika (tego z losowania)? Czy możemy tylko atakować innego "zwycięzcę"?

Oczywiście możesz atakować już walczącego, bądź kogoś, kto również zakończył. Być może pomożesz komuś w tarapatach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne pytanko (jak zwykle :grumpytwi: ) Mój przeciwnik w WW1 Bluesky Star (Hoshidesu) ciągle nie odpisuje na mój post (5 stycznia) z czego niemożliwym jest dla mnie kontynuowanie walki. Chciałem się zapytać czy on informował gdzieś o swej ewentualnej nieobecności lub czy on w ogóle wie że WW się zaczęło? Nie proponuje że należy go jakoś karać przecież jakieś nieprzewidziane nieobecności zawsze mogą się zdarzyć ale czy w przypadku sporego przedłużania się tej sytuacji (np. kolejne 2 dni) czy mógłbym atakować kogoś innego? Niby mogę poczekać zwłaszcza że na forum głównie mam czas wchodzić tylko wieczorami ale troszkę mi smutno że inni walczą w najlepsze a ja czekam :fluttercry2: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz rotacja? Jak chcesz mogę się zamienić. Nawet Kompek podsunął mi ciekawy pomysł. Jakby mi się udało dogadać z Cavą było by to dość ciekawe i odpowiednio uzasadnione przejście ;) ale to się dopiero okaże, może księżniczka nie zechce współpracować :/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób Shining móg£by pospłacać alimenty Charysalis ;)

A tak na poważnie szczerze mógłbym się przenieść z tym problemu nie ma. Problemem jest brak odpowiedniej motywacji no bo

"Ray od tak pistanowił olać rozkaz i kryształowe królestwo i zwiał do Sombry" tak bardzo prawdziwe :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...