Jump to content

[Konkurs] Konkurs Literacki edycja XIII "Kac morderca nie ma serca!"


Dolar84
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

 

Zapewne wielu z Was spodziewało się standardowej edycji świątecznej, a tu drobna niespodzianka - od razu przechodzimy dalej. Dlaczego tak i dlaczego taki a nie inny temat? No cóż, skoro jest to XIII, z założenia pechowa, edycja to warto napisać o czymś, co nie należy do najprzyjemniejszych przeżyć. Poza tym Sylwester za pasem. Jednak nie zabieram więcej czasu ględzeniem i przechodzę do standardowych formułek:

 

1. Limit słów - 1500. Każde opowiadanie zostanie sprawdzone w wordzie, więc nie ufacie zanadto licznikom słów z google docs i im podobnych.

 

2. Temat - jak w nazwie. "Kac morderca nie ma serca!". Interpretacja jest całkowicie dowolna.

 

3. Wyznaczone tagi - [Dowolny][Dowolny][Dowolny]. Zaskoczcie nas. Dla porządku - tagi [Gore] i [Clop] są zakazane. Opowiadanie MUSI mieć trzy tagi. Tagi autorskie są dozwolone. Tagi obowiązkowe NIE wliczają się do tych trzech tagów i nie trzeba ich tutaj w ogóle zamieszczać.

 

4. Opowiadanie musi być w klimacie MLP.

 

5. Czas oddawania prac: 04.01.2015 23:59:59

 

6. Po oddaniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek. W związku z tym proszę wyłączyć w google docs opcję edycji/komentowania, dopóki prace nie zostaną ocenione a wyniki podane.

 

7, Przed przystąpieniem do konkursu proszę zapoznać się z Regulaminem (część punktów się powtarza z tym co tu jest, wiem, jednak i tak nalegam na jego lekturę).

 

8. Prace które nie zostaną prawidłowo otagowane, przekroczą limit słów, będą zawierać elementy gore/clop, zostaną poddane korekcie przez osoby trzecie lub zostaną wysłane po terminie podlegają natychmiastowej i nieodwołalnej dyskwalifikacji.

 

9. Zwycięskie opowiadanie zostanie opublikowane na łamach "Equestria Times" (w przyszłych numerach).

 

10. Przystępując do konkursu uczestnicy akceptują w całości powyższe postanowienia oraz regulamin.

 

Skład sędziowski - Hoffman, Dolar84

 

Więcej nie ględzę, oddaję Wam temat konkursu do zabawy. Jak zwykle mamy nadzieję na wiele opowiadań, a wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

U ciekawy temat nie powiem. Chyba czas zdobyć fejm i hejs i wziąć udział. Nie będzie to może arcydzieło sztuki literackiej, lecz trzeba kiedyś spróbować coś napisać. Zapewne będzie to najnudniejszy fik tej edycji i pewnie nie zdobędzie jakiegokolwiek uznania ale zawsze warto spróbować swoich sił. :v

Edited by Sosna
Link to comment
Share on other sites

Stary, gdzie moja fura?! [Comedy][Random][slice of Life]

 

Wesołe jest życie na kacu, ten kto je poznał, ten wie~!

 

Fik napisany w dzień, ale mieliłem go, by był zjadliwy, chociaż nie wiem, czy mi się udało. Wg magicznego Worda ma mniej niż 1500 słów i chyba będzie się kwalifikował. Chyba...

Edited by M.a.b
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...