Skocz do zawartości

Małe łowy [zapisy][gra]


Recommended Posts

Charakter: odważna, gwałtowna, czasami działa pod wpływem chwili

Co lubi: muzykę, czekoladę, szczerych ludzi

Czego nie lubi: kłamstwa, przesadnego sarkazmu, cebuli

Wygląd: wysoka na ok 173 cm dziewczyna

Czy ty mnie znasz i się wzorowałaś na mnie? Bo wszystko, od charakteru, przez upodobania po wzrost masz idealnie jak u mnie ;-;

Oh well, wracam do przeglądania tematów. Adios!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty mnie znasz i się wzorowałaś na mnie? Bo wszystko, od charakteru, przez upodobania po wzrost masz idealnie jak u mnie ;-;

Oh well, wracam do przeglądania tematów. Adios!

Wiesz, w tym fragmencie opisałam siebie, także... ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azusa była ciekawa, co wyjdzie z tego wypadu na pizze. Popatrzyła się na wszystkich po kolei i chociaż zawsze wiedziała, że jest niską osobą, to teraz poczuła się wyjątkowo mała. Była najniższa z tu obecnych a od Edena to chyba z pół metra. Cóż... takie życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Mephi mi pozwolił to sobie zrobię dodatkową taką poboczną postać bez żadnych mocy itd. xd 
Imię: Misiaka 
Nazwisko: Mikoto
Wiek: 10 lat
Charakter: Jest bardzo dziecinną, ciekawską świata i zabawną dziewczynką. Mimo tego że jest dzieckiem jest bardzo spostrzegawcza i widzi gdy coś jest nie tak. Jest bardzo przywiązana do Acceleratora. Czasem mówi o sobie w trzeciej osobie i jako dodatek mówi "Misaka" dwa razy np "Coś tam coś tam powiedziała Misaka Misaka" ( xD ). Uwielbia się bawić. Nigdy nie winiła ani nie wini Acceleratora za jego "niezupełnie normalne zachowanie" i ogółem za to co robi. Mimo że chłopak często się na nią denerwuje ona i tak go lubi a wręcz kocha.
Co lubi: Lubiii... Lubi się bawić i Acceleratora też lubi, nawet bardzo xD
Czego nie lubi: ----
Wygląd:

last_order_17105.jpg
 
last_order_and_accelerator_by_neng_neng-

))

 
Nagle na łóżku obok Acceleratora usiadła Misaka.
- Ejjj... Obudź się... - mruknęła dźgając go w bok. Accelerator otworzył tylko oczy i już miał ją uderzyć poduszką, ale w ostatniej chwili się powstrzymał.
- Co chcesz? - zapytał.
- Jestem głoodna... Chodźmy gdzieś coś zjeść prooooszeee. - powiedziała ciągnąc go za rękaw. Chłopak podniósł się.
- Ty ciągle jesteś głodna.... No ale dobra, możemy iść. - odpowiedział i wstał. Wziął laskę która leżała obok łóżka. Misaka wyciągnęła ręce jakby chciała powiedzieć "Ponieeeeiseeeeszz mnieee?". - No pewnie. Jeszcze cię nosić będę. - mruknął Accelerator przewracając oczami ale i tak wziął Misakę na plecy i wyszedł razem z nią z mieszkania. 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...