Skocz do zawartości

Małe łowy [zapisy][gra]


Recommended Posts

Oz wolał się już nie mieszać. Wystarczy już, że potraktował całą tą sytuację kpiąco. Cofnął się trochę by być bardziej na uboczu i zaczął patrzeć jak to się skończy. Alice za to znów zniknęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zabić mnie? Chyba sądzicie że to będzie łatwe. - stwierdził mężczyzna. Jego cień zaczął się wydłużać tak że po chwili sięgał do końca pomieszczenia, potem jeszcze podłączył się do cienia każdego w pomieszczeniu, z cienia ku górze wysunęła się dziwaczna maź która zaczęła otaczać ciała osób począwszy od nóg. - Och, ta mała jest na to bardziej podatna. Nie ma z nikim paktu - wskazał na Misakę której maź sięgała już prawie do szyi i zaśmiał się szyderczo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W porządku. - mężczyzna wyszczerzył się. Po chwili wyglądało jakby złapał coś niewidzialnego i pociągnął ku górze. Misaka mogła poczuć jakby ktoś pociągnął ją za włosy, a wręcz podniósł ją nad ziemie. Po chwili puścił a dziewczynka upadła na ziemię. 

- Rozrywaj. - zaśmiał się mężczyzna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misaka zaczęła piszczeć, okropnie się bała, no bo w końcu była tylko dzieckiem. Gdy chłopak zobaczył co się dzieje wszystkie szyby w oknach dookoła rozbiły się na małe kawałki. Pomógł Misace wstać, a wszystkie kawałki szkła wzniosły się nad ziemię i zaczęły lecieć w kierunku mężczyzny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Masz szczęście że mnie nie znasz. Swego czasu byłem jedną z najsilniejszych osób w tym mieście... I można powiedzieć że od tamtego czasu wiele się nie zmieniło. Ja się dopiero rozkręcam. - zaśmiał się maniakalnie, a szkło rozleciało się w drobny pył. Machnął ręką w bok po czym podłoga pod tamtym mężczyzną zaczęła się zapadać i to z niewiarygodną szybkością. Nagle kilka wielkich, metalowych belek wzniosło się nad ziemię powykrzywiało się w różne strony i poleciało w kierunku wroga. (Powiedzmy że so tam jakieś metalowe belki hue xd).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...