Skocz do zawartości

502 Bad Gateway


Wonsz

Recommended Posts

Nie wiem czy ktoś to już zgłaszał na SB przykładowo, ale wolę wspomnieć o tym oficjalnie. Od czasu przeniesienia forum na nowy serwer często spotykam się z błędem "502 Bad Gateway nginx". Jest to o tyle upierdliwe, ze występuje w randomowych momentach, takich jak: logowanie, wracanie na stronę główną, wchodzenie do tematu. Czasem wystarczy odświeżyć żeby działało, ale raz musiałem czekać parę minut. Jestem zielonych w sprawach technicznych i nie wiem czy problem leży po mojej stronie ale na wszelki wypadek: używam Chrome/Firefox i Win 7.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten problem wystąpił około 21:10.

Jeśli ma to jakieś znaczenie to używam Google Chrome i Windows 8.1.

 

EDIT: Potwierdzam to co kolega  wyżej napisał, miałem wczoraj ten sam problem w okolicach północy.

Edytowano przez DeDanielosek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem stoi po stronie HHVM (Maszyna wirtualna, która jest odpowiedzialna za uruchamianie kodu forum), który najzwyczajniej w świecie strzela focha i crashuje :v Poprawiłem nieco konfigurację, tak więc powinno być trochę lepiej. Jednak - wydaje mi się, że łatwo tego nie ogarniemy, dlatego jeśli będzie się to powtarzać to trzeba będzie zgłosić to twórcom programu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał jeszcze jakieś błędy ostatnimi czasy?

 

Na razie nie, ale wiemy, że już się czaisz... ;)

You know nothing, JON SNOW :kappa: ~ Skysplit

 

Rzekł Skaj, po czym forum padło na minutę :kappa:

 

O ironio! ;D Wykrakałem xDD ~ Skysplit

Edytowano przez Skysplit
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...