Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Ogłoszenie drobne: szukam miejsca by się zakręcić z nocy piątek-sobota. Na wakacje zrobili mi dowcip i zjedli mi połączenia, więc teraz szukam jakiejś imprezy przedkonwentowej, czy coś :D

Bardzo mi przykro, ale organizatorzy już nie załatwiają noclegów na noc 3-4 lipca. Sama tribrońska delegacja zajmuje ze 35 miejsc :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA!

 

Oddam bilet Wrocław-Warszawa na Vistulian. Full serwis, przyjazd do Warszawy po 9 wyjazd z Wrocławia o 4. Ktoś chętny?

 

Nie chce aby się zmarnował.

 

Nie, nie zrezygnowałem z meetu, po prostu robię sobię przesiadkę ponieważ chce kogoś odwiedzić i wyjeżdżam już dzień wcześniej.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo mi przykro, ale organizatorzy już nie załatwiają noclegów na noc 3-4 lipca. Sama tribrońska delegacja zajmuje ze 35 miejsc :/

Jak dobrze, że udało mi się jeszcze załapać. Powtórzę się, ale dziękuję Ci Spidi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale organizatorzy już nie załatwiają noclegów na noc 3-4 lipca. Sama tribrońska delegacja zajmuje ze 35 miejsc :/

Gdybym wiedział wcześniej, że likwidują dojazd to bym się zgłosił do noclegu. Specjalnie nie czekałem z tym do ostatniej chwili. Tak samo zapłaciłem za noc z soboty na niedzielę, bo mam lipny dojazd.A noc na dworcu mi się nie uśmiecha (tym bardziej, że mój ostatni pobyt w warszawie zmarnował mój cały zapas gazu pieprzowego). Dla tego zapytałem czy ktoś inny nie robi może jakiejś małej imprezy. Serio nie da się nic zrobić? Bo teraz ogólnie jestem w czarnej dupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś już zupełnie nie znajdzie noclegu, to w ostateczności w Warszawie są różne hostele i schroniska, np. to http://www.hostelsmolna30.pl/pl/Ceny oscylują w okolicach 40 PLN dla uczniów i studentów i 50 PLN dla reszty. Może to ostateczność, ale zawsze to lepiej niż płacić 150+ PLN za hotel.

 

U siebie nikogo nie przenocuję, bo wynajmuję pokój i jak do mnie przyjdzie trójka gości, to ciasno mają nawet siedzieć. Zresztą musiałbym to omówić z właścicielem.

 

Gdyby ktoś potrzebował, to mam złodziejkę a nawet dwie. Czasem przydaje sie w KFC.

 

Jestem pod wrażeniem tej Luny od Angel99Percent. Fajnie, że będzie :)

 

Ech, jak to zawsze na konwentach, jest dużo atrakcji równolegle i trudno się zdecydować.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla tego zapytałem czy ktoś inny nie robi może jakiejś małej imprezy. Serio nie da się nic zrobić? Bo teraz ogólnie jestem w czarnej dupie.

Też jestem na dzień wcześniej (a dokładniej o 23) i też nie mam na chwilę obecną noclegu. Można zawsze spróbować jakoś spędzić czas w nocy, a jak by się zebrała grupa kilku osób (bo jak zagaduję, pewnie nie tylko nasza dwójka ma taki kiepski dojazd) to możliwe że będzie naprawdę ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, Macter, parę tygodni temu, czy potrzebujesz noclegu :/ 

 

https://www.facebook.com/events/454399828058303/permalink/498632336968385/

 

Teraz już za późno.

 

UWAGA: OFICJALNY KOMUNIKAT!

 

Ponieważ meet za pięć minut, prosimy już nie dokonywać przelewów internetowych! Prosimy o wpłaty na miejscu!

 

Jeśli dokonałeś przelewu, a nie otrzymałeś jeszcze od nas potwierdzenia, że go dostaliśmy, to przyjdź na meeta z potwierdzeniem wpłaty, a to wiele ułatwi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nam niewymownie przykro, ale w ostatniej chwili (5 minut temu) nasz gość specjalny Pani Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk odwołała swoją wizytę na Vistulianie z powodu choroby córki.

 

Bardzo żałujemy i równocześnie życzymy zdrowia. Cóż... na pewno jeszcze się kiedyś zobaczymy. Przepraszamy za tę sytuację :/

 

and_then_daring_do____by_johnjoseco-d5rx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...