Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Po ogarnięciu wawy, w której spędzę najbliższy miesiąc jest w końcu okazja napisać co nieco. Zacznę od najgorszego by wykresem x^2 dojść do tego co mi się podobało.

A więc:

Zamiana miejscami wolnego grania i turnieju CCG. Tak, wiem, ze wcześniej chciałem żeby tak było (i się spełniło), lecz w ostatecznym rozrachunku przysłoniło mi to rozpad fandomu i aukcję. No ale cóż, obejrzy się retransmisję za co chwała ekipie nagrywającej.

Kolejka do stoiska. Wiem, ze to nie wasza wina, ale odstałem z półtorej godziny po kubek, by tylko usłyszeć, że drukarka siadła. No cóż, mam pecha, na następnym meecie kupię.

Dalej to co mi ani nie przeszkadzało ani nie było pozytywne:

Upał

Upał

Opóźnienie w akredytacji (i tak krótkie)

I na koniec to co było super (kolejność bez znaczenia):

Szczyt fanfikowy. No bo jak tu nie kochać dyskusji Dolara, Irwina, Kredke, Psorasa i wielu innych sław (Spidi ma świętą rację co do Cahan)

Ludzie. Oni jak zawsze stanowią serce i duszę każdego meeta i jak zwykle byli fenomenalni.

Turniej. Może i Tyro mnie rozwalił (marna pociecha, ze się zrewanżowałem poza turniejem), ale i tak możliwość zmierzenia się z najlepszymi graczami i najlepszymi taliami była niezapomnianym przeżyciem i sporym wyzwaniem.

Ekipa również stanęła na wysokości zadania, dając nam fantastyczny (choć nieco krótki) ponymeet.

 

Zatem pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na najbliższym meecie.

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wiele osób już zdążyło się wypowiedzieć więc i ja wtrącę swoje 3 gorsze.
Ogólnie Ponymeet bardzo mi się podobał .
Jednak na początek zacznę do Minusów.
Na pewno głównym minusem była akredytacja która wyszła trochę słabo .
Można było ją zacząć  trochę wcześniej i wysłać paru helperów którzy by ją nadzorowali na zewnątrz. i to by było na tyle.

A teraz czas na plusy.
Vistulan był dobrze zorganizowanym ponymeetem z duża ilością atrakcji.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Mi akurat najbardziej podbiało się spotkanie z aktorami głosowymi i turniej CCG - na którym spędziłem większość czasu.

Ogólnie Ponymeet mi się bardzo podobał i mam nadzieje że w stolicy będzie więcej takich wydarzeń.

Daje 9/10
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej polampiłbym na dział 3d, dowiedziałbym. ię co nie co na temat animacji i krótko o tworzeniu świata do filmów. Pomimo wielu poradników dalej nie wiem za dużo o blenderze.

Na mecie nie byłem, ale wiem jak to mogło wyglądać.

Okej Świeży pogrążasz się! Dla poprawy samopoczucia przestanę pisać w tym temacie i przestanę niszczyć miłe wspomnienia tym którzy na nim byli. Dosyć zrzędzenia. Wracam czyścić mundur i dalej robić do robić muszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Wreszczie zobaczę, co na tym meetcie było xD

 

<dla niezorientowanych: jako org byłem na tyle zajęty, że nie widziałem ani jednej atrakcji poza prowadzonymi przez siebie spotkaniami z lektorami. Halley nawet liczyła, ile czasu maksymalnie stoją w jednym miejscu, nim rzuce się do dalszych questów. Ponoć nie przekraczałem minuty>

 

 

 


włóczenie końmi?

kucykami. Dla Big Maca nawet bym orientację zmienił...

 

 

 


by tylko usłyszeć, że drukarka siadła. No cóż, mam pecha, na następnym meecie kupię.

Odezwij się, to Ci zrobię

 


Podziękowania należą się także Spidiemu, który udostępnił mi swój komputer

A ja Ci dziękuję, że nie znalazłem póki co na kompie żadnej niespodzianki. Słyszałem, że jakimś śląskim meetcie ktoś też w trybie awaryjnym użyczył swojego kompa, a potem ktoś mu zakutasował facebooka. Bardzo się cieszę, że Ty i inni prelegnci korzystający z mojego prywatnego kompa, którego nie miałem czasu zabezpieczyć, potraktowaliście poważnie :) I nie mam tutaj na myśli penetracji fapfolderu czy czegoś takiego (zresztą, nie mam takiego). Są rzeczy dużo bardziej intymne, niż najbardziej dziki fapfolder -> np. pamiętnik. 

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadziłem, że wygenerowanie filmików tylko z 1 sali, zajmie cały dzień, ale oto postep prac :)

 

iQppo.jpg

 

Generujący się projekt, to pierwsza prelekcja w sali jednorożca, Adalbertusa o OCkach. Jak widać Sala Kryształka jest gotowa :) Została sala nietokuca i Pegaza... Oprócz paneli w Jednorożcu oczywiście. Nawet silny komp potrzebuje czasu :( Cholera :(

 

Edit!!

 

Ze względu na wątpliwości prawne co do Streamu z Wideo Tygodnia i prośbę SPIDI'ego... Nie będzie tego materiału na moim kanale YT... Nie dotyczy to jednak pozostałych nagrań, już gotowych i tych, które przygotowuje :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie meeta wspominam bardzo dobrze, najlepszy aktualnie na jakim byłem i naprawdę wielkie gratulacje i podziękowania dla Wlocza, Skradacza, Spidiego i MKXD za zorganizowanie tak dobrego spotkania :wow:

 

Oprócz tego chciałbym też podziękować:

- Żyźwiłowi, Bury'emu oraz Makerowi za fajny mini-aftermeet przy piwie,

- Arpegiusowi za nocleg na 2 dni, zmarnowanie 8 godzin na oglądaniu gameplaya Wiedźmina bez przerwy ( :rainderp: ) oraz jak wyżej,

- Chemikowi również za aftera, za kiśnięcie z JOW-ów oraz spotkanie przed naszym wyjazdem,

- Yarvinowi za JOW JOW JOW JOW JOW :rainderp:

- Sabinie, za spotkanie przed wyjazdem z Warszawy, no i za ten wpis na /sb/ z mojego telefonu. Skisłem :spike:

- Spike'owi za udostępnienie nam piwnicy gdzie mogliśmy zostawić bagaże oraz oczywiście za późniejsze wykorzystanie jej jako miejsce do zorganizowania urodzin

- No i oczywiście wszystkim dziewczynom z którymi zrobiłem sobie selfie :wow:

 

Wrzucam wszystkie zdjęcia jakie zrobiłem, od dworca w Gdyni po... dworzec w Gdyni :rainderp:https://goo.gl/photos/HQdrSZX9mvs9HUPVA

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuję Ci humor i powiem, że nie zepsułeś mi humoru :rd8:

 

Tą wypowiedzią zepsułeś mi humor :_: A miałeś okazję poznać jedną z największych marud na forum co się nie zdarza codziennie a jednak w żaden sposób na Ciebie to nie zadziałało. Szacuneczek z cierpliwość i opanowanie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vistulian jeszcze się nie skończył! Czekają na Was jeszcze pewne ciekawostki.
 
Na ponymeeta została zaproszona też Pani Joanna Wegrzynowska-Cybińska, która jest reżyserem polskiej wersji językowej. Oto list, który do nas przesłała:
 
 
 

Kochani bronies!
Niestety nie mogłam być z Wami, dziękuję za zaproszenie, ale może kiedyś się uda.
 
Pozdrawiam bardzo serdecznie, życząc miłego spotkania i obiecuję że jak zawsze dołożymy wszelkich starań żeby polskie wersje kucyków były jak najlepsze.
Joanna Wegrzynowska-Cybińska

 

 
 
Jak dla mnie to bombowa wiadomość, że twórcy polskiej wersji też interesują się fandomem. Kto wie, jak to się rozwinie...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na szybko skrobnę kilka słów (obszerniej rozpiszę się pewnie w Equestria Times)

 

Zacznę od tego że upał dał się cholernie mocno we znaki - Murphy wyraźnie postanowił się wtrącić i pognębić nieco przybyłych. No ale na to nic poradzić nie można. Akredytacja... cóż, szkoda że nie zaczęła się godzinę wcześniej - to mogłoby sporo zmienić. Ale od pewnego momentu szła dużo sprawniej, więc można to w zasadzie pominąć.

 

Więcej minusów jako takich nie stwierdziłem.

 

Miło było zobaczyć sporo nowych twarzy na szczycie fanfikowym, chociaż więcej osób mogłoby zabierać głos - to jedno zastrzeżenie. Drugim był kretyński wlot Irwina, po którym miałem chęć wykopać go z sali - na szczęście później zachowywał się już lepiej. W każdym razie standardowo po raz kolejny rozmawialiśmy o tym samym, na podobne tematy i po raz kolejny wyszło to miodnie. Już czekam na kolejne takie spotkanie.

 

Bardzo mi się podobał pokaz Flutterslavii - podziwiam trójkę, która wbiła się w pancerne mikrofalówki ku uciesze publiczności.

 

Na innych prelekcjach nie byłem, natomiast sporą część dnia przegadałem z ludźmi - tymi znajomymi i tymi nowo poznanymi. Bardzo miło było spotkać nowe osoby, z których część znałem już z konkursów literackich (pozdrawiam Suna i innych) lub redakcji (pozdrowienia Geralt!) lub doskonałych tłumaczeń piosenek (pozdrowienia Dakota!). Zresztą tak naprawdę przyjemnie rozmawiało mi się z każdym napotkanym osobnikiem.

 

Co dalej - wielkie brawa za organizację miejsca dla tych, którzy zrezygnowali ze snu - 11 godzin karaoke ma swój urok, chociaż biedni słuchacze byli zmuszeni słuchać mojego doskonałego fałszowania.

 

Naturalnie jeden dzień to nieco za krótko i nie byłem w stanie porozmawiać ze wszystkimi, z którymi chciałem (Malvagio! Czemu siedziałeś cicho podczas fikodyskusji?!), ale ogólnie meet zapisuję po stronie tych udanych i z chęcią pojawię się na takim ponownie o ile kiedyś będzie.

 

No i widziałem Sipera na żywo - dat zaszczyt! :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciebie Dolar84 też widziałem na żywo. :aj5: Margaret Thatcher.

 

A ja widziałem setki osób na żywo, jeszcze większy zaszczyt :D Ale będę je widział teraz "na filmowo", jak tylko skończą się montować nagrania. Szczyt Fanfikowy trał ponad 2 godziny O_O Mam 64% wygenerowanej prelekcji-dyskusji :D Obecna ilość gotowych filmików 11[bo 1 odpada ze względów formalnych]. Zostało jeszcze kilka, a wrzuce na kanał dopiero, gdy będą gotowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oto macie... Upload rozpoczęty.

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLAA3asTkM_U7MjDjgCKFX118Hfe_F9CCo

 

BTW: Ta playlista będzie zawierać wszystko co nagrałem, więc będzie uzupełni9ana, bo to dopiero początek.

 

Niestety, statyw miałem tylko w Sali Kryształka, ale na MLK kupuje drugi :D Może nawet trzeci :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też było bardzo miło cię poznać. Również żałuję, że nie udało się nagrać więcej z turnieju.

Ale wiesz, pocieszeniem jest to, że większość planu uwiecznienia KONWENTY, bo w sumie mozna Vistuliabna tak chyba nazwać :D Się w pełni udała. Teraz na reszte od radia YaY czekać i będzie cały meeting :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...