Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Ciran. W sumie to z niczym mi się nie kojarzy... A wujek google bredzi coś o morelach. Na szczęście, mamy też coś co wygląda jak łacińska nazwa. +

A: Pan w masce, pewnie z jakiejś fajnej gry w którą nie grałem.  Tak czy siak, no nie jest najgorzej.

S: DargonBall, nie to żeby coś, ale  mnie jakoś nie porwała za dzieciaka. No i obrazek z Rar i Luną,  Te nazwy userów, ale nie wiem o cho chodzi. 

U: Gość jest na forume od tego roku, a zrobił więcej, niż ja przez te prawie 4 lata, czuję się trochę jak przegryw. Tak czy siak, nie gadałem z nim jakoś dużo, jeżeli w ogóle to robiłem. Jednak gość robi w gmodzie co na +. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wprowadzę trochę świeżości od siebie.

N: Ciaran - czyta się przez k, nie? Podoba mi się, fajny, oryginalny. Nawias za to brzmi jak jakiś bóg aztecki xD

A: Ach to penetrujące spojrzenie. Celestia widzi co robisz!

S: Jakaś postać jakby z Payday, z Luną i Rarity, nie wiem co o tym myśleć xD

U: nie mam przeciwwskazań, w ogóle do nikogo nie mam xD. Wygląda na osobę z którą dobrze się rozmawia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oitsimel, podoba mi się, trochę poważny i charakterystyczny. Pasuje do ogólnego stylu usera.

A: Kruk, chyba moje ulubione ptaki.  Dodatkowo ta czapeczka, przez którą zawiało świątecznym klimatem... wygląda dość absurdalnie, no ale życie jest absurdalne.  Podoba mi się.

S:  Nie odpuszcza, no i dobrze,  Nie ma łatwo. :P 

U:  Wygląda jak jakiś mroczny typ. A tak poza tym to rówieśnik, jeżeli chodzi o wiek, no i lubi grać. Lawina wspólnych cech. Niesamowite, niewiarygodne. Nigdy niestety nie rozmawiałem, ale zobaczymy... 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: WilkU, całkiem spoko podoba mi się

A: Nie wiem o co w nim chodzi zbyt, al podoba mi się ten zielony dym :x

S: Nie mam opinii, nie znam jakoś super Angielskiego 

U: Rzadko kiedy miałem okazję z nim porozmawiać, ale widać, że udziela się w tematach i jest całkiem ok.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo charakterystyczny, łatwo skojarzyć ale jednocześnie jest na swój sposób unikalny. I approve!

A: Kolejny z wnikliwym spojrzeniem :rainderp: dobry art.

S: Jak to Luna, ciężko nie lubić.

U: Z moich obserwacji trochę krejzol, ale wywiera pozytywne wrażenie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: *czyta Ojtsimel*. Ciężki do zapamiętania

A: Kruk <3

S: Znowu kruk

U: Krukowy user. Często bywa na /sb/ i fajnie się z nim rozmawia, choć rzadko miałem okazję zamienić z nim kilka zdań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
godzinę temu Zirathel napisał:

ośrodkiem wczasowo-rehabilitacyjnym :lunaderp:

Nie przyznaję się do tego :wow:

 

N: *wpisuje w google* Ktoś chyba literówkę zrobił:

Zerathel.png

A: Całkiem fajny arcik z Luną

S: Luna za młodu.

U: Uzależniony od Luny, ale za to spoko gość z którym można porozmawiać o czymś, czymśkolwiek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
2 godziny temu Zirathel napisał:

N: Wciąż uważam że to ośrodek rehabilitacyjny :wow: 

Zaprzeczam :hmpf:

2 godziny temu Zirathel napisał:

A: Brzydkie kaczątko, hue hue

Ej, ale kaczki to ty szanuj

 

N: Dzięki wpisaniu jego nicku widzę jego kanał na YT i dałem suba

A: Trochę podkurwiona luna 

S: oki

U: Całkiem okej, ale powinien bardziej szanowań kaczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pierwsze, najszybsze skojarzenie to prawie niezawodny kompan z drugiego Fallouta. Dobry solidny nick.

A: Kucokoteł, nie widziałem lepszego połączenia.

S: Uroczy pies, fajnie zadziera pyska, no i to wożenie się :fluttershy4:

U: Najbardziej aktywny chyba na markach, w zasadzie miły user.

Edytowano przez Oitsimel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ziruś - prawie całkiem jak Żwirek tylko Muchomorka jeszcze brak (a może chodzi o Rusałkę).

A: Ta Luna zdecydowanie nie chce być nadrukowywana na żadnej pościeli.

S: biedna malutka Luna, jeszcze nie wie co ją czeka - zesłanie na księżyc. :badass:

U: Śmieszek do potęgi entej. Wielbiciel ciastek (można by rzec że chce doścignąć PinkiePie w hiperglikemii) poza tym wielbiciel i z cicha pęk wzdychacz do Luny. Początkowo żądał aby go dokarmiać ciastkami, ale ciasteczkowy potwór rośnie w miarę jedzenia i teraz domaga się - chyba od mikołaja - aby mu sprezentował poduchę z jego ulubioną panią nocy.

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciaran, hmm.... brat siary siarzewskiego?

A: bardzo ładna słonecznica

S: jestem zły, bardzo zły! Bo Zirathel wciąż zakrada się do mojej daczy i wykrada mi Lunę...

U: aspiruje na kumpla, żywiciela i mikołaja Zirathela. Nie śpi po nocach i na sesjach nocnych marków czerpie od Zira wiedzę na temat innych userów. Aktywnie przyczynił się do powstania 3 kropek nad głową Luna-maniaka. 

2 godziny temu Zirathel napisał:

N: Chip, mój mikołaj :rainderp: 

Wszystko fajnie, tyle że.... wiesz no jak Ci to powiedzieć.... mikołaja nie ma, to rodzice kupowali Ci zawsze prezenty. :badass: A ja bynajmniej nawet nie naimiam się mikołaj...

2 godziny temu Zirathel napisał:

A: Twillight której chip pożąda :rainderp: 

skąd takie przypuszczenie? :nipples:

2 godziny temu Zirathel napisał:

kupi mi poduszkę z Luną ale jeszcze o tym nie wie :fluttershy5:

jak wyżej: poproś mamę albo ojca żeby Ci taką kupili :rainderp: choć z pedagogicznego punktu widzenia powinieneś sam na nią zapracować (bez pracy nie ma dakimakuraczy) :dunno:

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Żyrafeł :P

A: nie pozwolę profanować mojego boskiego wizerunku!

S: obrazek, który Zirathel codziennie rano widzi jako pierwszy

U: Razem z kilkoma userami z klubu nocnych marków nadawał by się do ekipy latającego cyrku Monty Python'a :D Ma dystans do siebie, ale czasami potrafi postawić na swoim i walnąć pięścią w stół gdy chodzi o wyroby cukiernicze lub o nieokazywany przez innych szacunek dla jego lubej postaci. W uwielbieniu swojego skarbu (ghm...  Luny) idzie śladami Smigola... (oby nie skończył tak jak Golum :P)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Zi-ra-thel - czas na ciekawostki: W nicku występują aż trzy samogłoski

A: Jakaż śliczna to jest Luna, śliczne oczęta ma i w ogóle jest zacna

S: Oki 8/10

U: Zirathel całkiem spoko to osobowość, szanuję go jest okej na forum jest nowość ::rainderp::rainderp::rainderp:

:rainderp:

#NieudaneRymyMe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny swojski nick, taki staropolski. Choć i tak pewnie pierdziele od rzeczy, Ale mi się podoba. 

A: To coś więcej niż kaczka, mamy tu kaczkę w garniaku, co oznacza tyle, że sprawy są o wiele poważniejsze.  

S: Coś... coś się popsuło, więc polecam załadować jeszcze raz.  Ale ten emotek zawsze  spoko. 

U: Coś tam go znam, coś tam pamiętam. Lubi ogóry cokolwiek to znaczy. Opiekuje się działem AJ, a to moja ulubiona postać z mane6 więc jest dobrze. A tak konkretnie, wydaje się być w porządku, po przeczytaniu opisu na profilu. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Super, tego to już w ogóle nie przeczytam ,o udało mi się.

A : Urocza Rarcia, która sobie podryguje w rytm muzyczki, która leci u mnie w tle.

S : Znów Rarcia, akurat nie podoba mi się, że ucięło jej nóżki, ale i tak wygląda całkiem uroczo.

U : Opiekun działu, fanatyk Rarity...hmm...Pisaliśmy trochę, ogólnie NIE szanuję.

Edytowano przez Smutny Chuopiec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Krótki i łatwy do zapamiętania, ya!

A : Ta Tłajlajt jest bardzo ładna, ya!

S : Kolejna odznaka do kolekcji , ya!

U : Kiedyś ciągle myślałam, że miał tu konto o wiele wcześniej, jest okay

19 minut temu Chip napisał:

 

U: sporadycznie nocny marek, w porządku user.

Cass nigdy nie śpi tylko rzadko was tam odwiedza

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo ładny, ino wg mnie trochę bardziej dziewczęcy

A: Luna! Mój drugi ulubiony kucyk!

S: Sweet, lubię pieski!

U: Znam z forum, nie znamy się jeszcze aż tak dobrze, mimo to myślę, że łatwo nawiązać z nim kontakt ;)

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Łapy precz, ta Ella należy do Gosi!

A: Żółwik, nawet kojarzę z jakieś bajki, ale nie szczególnie do mnie przemawia. 

S: Nie ma, bądź nie widzę. 

U: Kojarzy mi się z dziewczyną, która ma obsesję na punkcie żółwików. Nie pisaliśmy nigdy, ale zawsze możemy. 

18 minut temu GosiElla napisał:

że łatwo nawiązać z nim kontakt ;)

Wiadomo 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Cassidy, fajny krótki, łatwo zapamiętać. propsuję

A: Luniasta w bluzie z uszkami. Przezajedwabisty avek :lunaderp:

S:  Pies w oksach i bluzie z kapturem. Hum ziomeczek :v

U: Widuję tu i ówdzie ale, żeby pogadać to nie miałem okazji w sumie, acz pamiętam, jak się rejestrowała :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna... hmm co by tu wymyślić... wiem! Sosna jakich wiele mam na swoich leśnych włościach :P

A: zupełnie nie wiem skąd i do czego nawiązuje ale ładna grafika

S: pewnie z jakiejś gry czy anime, ale jak dla mnie wygląda to na córkę Chucka Norrisa praktykująca słynny cios tatusia

U: pilnuje tego i owego, czasem trzaśnie warnem jeśli trzeba. Nie miałem okazji pisać z nim ale z obserwacji jego działań i postów widzę że jest ok. 

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...