Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Od razu kojarzy mi się z puchałke i prosiałke,jako że ta seria jest tak głupia że jarz śmieszna to niech będzie te 6,5/10 Avatar: Całkiem spoko i nie mam co tu się rozpisywać 8/10 Sygnatura: Jest pomysłowa,nie wiem jak innym ale mi się spodobała także 9,9/10 User: Wydaje się być miłą osobą,pomimo że prawie go nie znam ;PP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nasz forumowy Korek Awatar: Fluttershy z lekko dziwnymi oczkami. Sygma: Nic mu się nie chce - chyba trochę wyolbrzymia. User: Często gra i organizuje co-op'a w TF2. Fajnie się z nim gra lecz niektórych znajomych ma trochę wulgarnych (zapewne wie o kogo mi chodzi). Na forum coraz rzadziej widzę jego posty - pewnie dla tego, że trafiają do kosza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bardzo ładny, po prostu. Nie jakieś Jabababa3833443, tylko po prostu takie ładne "Melly". Avatar: Jeden z słodszych, jakie spotkałem na tym forum :giggle: Sygnatura: Ciekawe wykonanie. Ładna. User: Nie wiem, nie widuję jej tu za często. Ale musi mieć świetny gust, skoro całą resztę tak pięknie zgrała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Niezbyt mi się podoba 5/10 Avatar: Hmm,widać dana osoba ma bardzo fajny gust muzyczny,w sumie zespół to klasyka już więc jakby się dało to 1000/10 :P:D Sygnatura: Ciekawy cytat,dość mądry się wydaje to niech będzie 8,5/10 User: Nie znam,to nie mam zbytnio co gadać i w sumie mało go widzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Jaskiniowy . Awatar : Fajny, kojarzy mi się z Panem Lordi bo on miał właśnie taki mikrofon - topór . Sygnaturka : Bez wojny, nie zgodzę się bo wojna musi być D: User : No nawet fajne, stara się chłopak być rozpoznawalnym, mylę się ? :D , ładnie mnie ocenił i wydaje się być równym gościem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick : Jaskiniowy .

Awatar : Fajny, kojarzy mi się z Panem Lordi bo on miał właśnie taki mikrofon - topór .

Sygnaturka : Bez wojny, nie zgodzę się bo wojna musi być D:

User : No nawet fajne, stara się chłopak być rozpoznawalnym, mylę się ? :D , ładnie mnie ocenił i wydaje się być równym gościem ^^

Nie no staram się byś sobą po prostu,niech będzie w takim razie że się staram być rozpoznawalnym ;P :flutterblush: Dziękuję za miła słowa,pozdrawiam i do zobaczenia[o ile się uda mi pojechać] na Woodstocku :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Tak pół na pół,ale dam te 4,5/10 Avatar: Fajnie zrobiona Fluttershy 8/10 Sygna: Pomysłowa 9/10 User: Fajny gust muzyczny,lubi Fluttershy czyli już wydaje się być okej tylko szkoda że z tego co widzę ma Adhd..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N.Nister. ma w sobie tą nutke A. Nowa maska dla pyro?? 9/10 S. Jakis tam sniper6\10 U. Tak jak każdy jest inny ima w sobie to coś ps opisz siebie bo jednak ktoś tam zagląda v2 edit N.czarny howk :) A.jakiś tam gostek z anime lub mangi7\10 S. Prawdopodobnie text jego ulubionej pisenki U. Ma w sobie nutke ciekawości ogulem spoko looz user

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Zwykły,jakoś bez pomysłu 4/10 Avatar: Jako że Rainbow to moja ulubiona postać to 100/10 Sygna: Tak jak wcześniej 10/10 User: Nie znam,mało kiedy ją widzę pomimo że ma dużo postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nick: PitPl - za pewne miał być to skrót od imienia (Piotrek), ale mi i tak kojarzy się z podatkiem dochodowym. Avatar: Metal Skull - ciekawy motyw, Przynajmniej nie związany z kucykami - co się chwali Sygma: Pokój nie wojna - czyżby jakiś slogan Hipisów :P User: Ostatnio szuka jakiegoś anime do oglądania. Cytat: "Taka prośba może ktoś zna jakieś fajne anime,bajkę cokolwiek byleby miło się oglądało? ;>.Od razu mówię że death note i naruto oglądałem :P.A mlp sporo mnie nauczyło." Odświeżam temat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Chief Avatar: Ostatnio często zmieniany, ale każdy z nich jest świetny. Sygna: Także często zmieniana, jego autorstwa (jego sygny zwykle to bardzo fajne animacje.) User: Znam go z ''widzenia'' , jest on autorem świetnych animacji których używa jako sygnatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tric Avatar: Luna zajadająca się jabłkiem które wyciągnęła z miski zielonej brei, dawno nie oglądałem ale tak to chyba bylo Sygna: Luna uśmiechnięta, Lena ze słuchawkami i Luna z Luną User: Szczerze pierwszy raz widzę, ale jest to jeden z niewielu rycerzy Luny co świadczy o jego zajeb... eee fajności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: BlackHawk średnio mi się podoba 6/10 Avek: Genialny,od razu widać że lubi anime i to na plus w takim razie :D 10/10 Sygnatura: Ciekawa 7/10 User: Często widzę go w offtopie,za dużo o nim nie powiem ale po postach widać że jest okej chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : PitPl - ciekawa nazwa i od razu widać , że Polak . 10/10 Avek : Jest super i pasujący do opisu w innym temacie , że lubi mrok i noc . 10/10 Sygnaturka : Raczej skromna i zupełnie przeciwna do awatara , ale w pełni się zgadzam z opisem zamieszczonym w niej :) 9/10 User : W sumie spoko Brony , często spotykany w offtopie i nie tylko :) 10/10 pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...