Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Hairity, Rainbow Crash, Spitty Pie, Apple Teeny Flutterguy (sorry, nie mogłem się powstrzymać:rainpriest:)

Avatar: Bardzo fajny, Fluttershy

Sygna: Poradzi sobie bez niej, jest też cytat.

User: Za bardzo nie znam :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Tric (brzmi całkiem podobnie :rainderp: Avek : Namalowany, sądze przez niego, może być :P Sygna : Bardzo piękna tymczasowa sygna zastępcza z Scotaloo :D User : Widziałem jego temat z rysunkami, ładne, z innej strony go nie znam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ralmir Avatar: Pinkie Pie co dorwała trampoline. Sygma: Apple Bloom uganiająca się za swoim uroczym znaczkiem. Użytkownik: Nie znam go za dobrze, niestety jest w naszym gronie od niedawna, wiem tylko że bardzo chciał być na Zgorzeleckim (mini)Ponymeet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MrRadoxX Avatar: Octavia przerobiona na metal. Sygma: Zdjęcie zespołu Slipknot. Użytkownik: Osobiście nie znam. Fan Metalu lubiący takie zespoły jak Pendulum, Metallica, System Of a Down, Sabaton. MrRadoxX może nas nauczyć że hejt czasem popłaca, bo pociąga nas do sprawdzenia tego czego zhejtowaliśmy. Tak kilka osób jak i użytkownik nade mną mogą zostać Brony. + Bonus dla Ciebie

http://www.youtube.com/watch?v=bqTdRW_GxuI&hd=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cloud Kicker Avatar: Jakbym widział swoją minę po zagraniu w Slendera Sygna: Twilight User: Za bardzo nie znam, kiedyś miał (o ile dobrze pamiętam) avatar narysowany przez Spromultisa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...