Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:kochamchemie Wiem, że nie taki jest zamysł nicku, ale dla mnie jest śmieszny (nie mówię tego w negatywnym sensie) A:Derphy i muffinki. Ładnie wygląda S:brak U:Gada od rzeczy, więc jest w porządku. hmm... zabrzmiało za mało pochlebnie... Jest spoko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Future Pony

Avek: Jeden z nielicznych na tym forum, któremu udało się zmieścić animowanego awatara w 60kb'ach.

Sygna: Pomysłowa i niepowtarzalna. Tylko kto to jest ten Patryczek? :P

User: Bardzo rozpisany. Zasmucił go warn za sygme, którą prawdopodobnie dostał niesłusznie. Ale nie przejmuj się ja też dostałem warna za link :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-NICK - każdy z nickiem z numerem zdaje mi się być spambotem. -AVATAR - Nie jest tak beznadziejny jak mój, ale mój ma być beznadziejny z założenia. -SYGNA - To są jeszcze jakieś inne csa po za Canadian Space Agency? -OCENA KOŃCOWA - Wtapia się w tłum tak bardzo, że jutro już go nie będę pamiętał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - BlackHawk kojarzy mi się tylko z helikopterem Avatar - Naszywka z nieznanym mi znakiem Sygnatura - przerażające oczka patrzące głęboko w duszę Użytkownik - Zbyt często udziela się w off-topie, wydaje się być miły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ralmir, z niczym mi się nie kojarzy, chociaż po wpisaniu tego w GoogleGrafika wyskoczył mi jakiś Turek przed autem :rainderp: Avek : Epicka Pinkie, poprostu super, 10/10 Sygna : Kręcąca się AppleBloom + 10 do epickości ^^ User : Nie znam, ale to zapewne dlatego że jest z nami dopiero tydzień :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Future Pony, podoba mi się (żeby nie mówić po raz tysięczny przyszłościowy...) Avek: Legendarna, hipnotyzująca Fluttershy... Sygnatura: ... Teraz również na sygnaturze! (znowu) User: Niestety nie miałem okazji z nim rozmawiać. Z postów wynika, że w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...