Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Od zawsze kojarzył mi się z powtarzaniem(bo Sayback :v )

A: Kawaii~

S: Dużo psów "z GMO" D: Ogółem lubię je, bo fajna kreska

U: jeden z tych co nie przepada za moim spamem(bo kto w ogóle lubi moje spamy? :ming: ) Parę razy się sprzeczaliśmy, ale nawet go lubię D:

Edytowano przez Krulig MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy i rozpoznawalny! Podoba mi się!  :pinkie3:

A: Showtime! Naprawdę bardzo ładny art! c:

S: " Now, ladies and gentlemen! It's... SHOWTIME!". Jeden z lepszych momentów z "piesków"!  :) *otwiera spoiler* Naprawdę uroczy obrazek! :3 *otwiera spoiler* Yay, już rozumiem o czo chodziło w tej piosence! Jakoś wcześniej nie potrafiłam tego przetłumaczyć. c:

U: Hmm... poznaliśmy się kiedy zaczęłam wielbić wcześniej wymienione "pieski"... Miła osoba, przyjemnie się z nim rozmawia.  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N :  Beret. nie zmieniaj bo superowy ;w; (imię jej fursony, Oc ) xd 

A : Rags! Jedna z najsłodszych postaci z Audience jakie powstały :3 jedna z moich ulubionych x3

S : Oxy dziwnym trafem wypadł z krzaka i sobie tańczy :v Nie no spoko loko xd ... ale skąd te światło...
U : Hmm... No więc poznałyśmy się bardzo dawno temu za górami za lasami (czytaj : Dawno i na innym forum ) Fajna i miła osóbka :3 Ślicznie rysia c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie podoba mi się. :c Nie lubię nicków zawierających w sobie pospolite imiona... spacje... oraz liczby. Nie rozumiem też tego PL obok nicku. Przecież jesteśmy na polskim forum! To bezsensowne.

Avatar: Nie przepadam za Pinkie Pie. No... może z wyjątkiem jej alternatuwnej wersji. Ten avatar się cieszy... i sie na mnie gapi. 

Sygnatura: Lubię Rarity. Ale jesli to jakiś ship... to podziękuję. xD Link do DA... i do tematu z rysunkami. 

User: Ostatnim razem to on oceniał mnie w tym temacie i dał mi watcha na da. : P Bardzo dziękuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: niezmienny, oryginalny i ma moje potwierdzenie fajnosci ;D

A: hm wolałam poprzedni, więcej kolorków pasuje do ciebie. Ale Gray rymuje sie z Obay

S: no tak, ta zaraza. Toony nadal moim faworytem ale Showtime na fajny głos jak śpiewa.

U: w sumie mało znam ale lubie gościa, ma fajne zainteresowania i jest generalnie pozytywny ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Zawitała na forum jako Palące Pytanie, teraz wygląda to zdecydowanie lepiej i ma fajny skrót (BQ  :x )
Avatar: Ładnie wycięty kawałek arta z Discordlestią  :v Pamiętam że nawet go sobie gdzieś zapisywałem, podoba mi się.
Sygnatura: Panie ze znanych bajek, bodajże Dzwonnik, Mulan i nie mam pojęcia co. Ładnie ułożone i estetyczne, jestem na tak.
User: Bardzo miła pani, z fajnym kapeluszem. Czasami zawita na SB, ogólnie ogarnięta osoba, nicz tylko utulić do serduszka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruczek. Wiele razy go zmieniał. Naprawdę wiele razy. Ostatecznie zostawił Kruczek i dodaje inne człony

A: Jakiś króliś creepy :x

S: Ten znany wszystkim doktorek i cytat na owym obrazku z nim.

U: znam go odkąd był avkiem Cadence, potem Trixie a potem ban. Nawet fajna osoba, chociaż ostatnio nie piszemy nic na PW. I ma dużo przyjaciół. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sajback, z dodanym Gray, ogólnie bardzo na plus, mam sentyment do tego nicku, lubię i szanuję.
Avatar: Ten taki pieseł z tego takiego filmidełka animacji nie wiem co to, ale fajnie wygląda 

Sygnatura: Gif z piesadełkiem, ten najlepszy nie w spoilerze, zatwierdzam, oprócz tego wygasły obrazek z Cassusio :octcry: NAPRAW. No i następny spoiler, kolejny gif z piesadełkiem i chyba cytat.

User: Dobry człowiek, avatar Discorda, w miarę ogarnięty człowiek. Czasami załamuję ręce nad jego ortografią, ale bardzo człowieka lubię, jeden z lepszych na forum :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: To "Kiepski" średnio tam pasuje, ale skoro autorowi się podoba...

Awatar: Nie mam pojęcia co to za postać. Wygląda mrocznie, podoba mi się.

Sygna: 2 gify, które są całkiem okej. Nie oglądam horrorów zbyt często, ale kojarzę wszystkie z drugiego gifa. ^^

User: Trochę już gadaliśmy, z niewiadomych przyczyn nazywał mnie "Akonem". Na szczęście już przestał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tak po cało kształcicie sugeruje że ta ''luna'' w nazwie nie jest przypadkiem. 

A: FLutterbat! Chyba lubiana przez wszystkich, też jestem w tej grupie. Ale akurat Luna mnie nie rusza.

S: Nietrudno się dowiedzieć jacy bohaterowie przypali ci do gustu.  Ma dość ciekawy styl rysowania.

U: Mało widuje i chyba nigdy nie rozmawiałem. Jednak nie spotkałem się z żadnymi hejtami na jej temat. Wydaje się całkiem sympatyczna.  + Podoba mi się tytuł.

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ukradł mi imię, chociaż patrząc na dopisek rocznika to można powiedzieć że ja jemu ukradłem. Ale ja zaklepuję! Teraz! Więc jednak ty ukradłeś! Ha! :fluttershy5: Dziwny nick w którym wstawia się imię, zaprawdę.
Avatar: Niezmienna Różowa Pani od babeczek, bardzo na propsie :3
Sygnatura: Fan różowego i fioletowego konika, lel, gay. Oprócz tego reklamy, hmmmm ;-;
User: Nie znam, chyba aktywny w dziale Pinkie Pie, co można zobaczyć po nagrodzie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Połączenia z imieniem kucyka, jedno z wielu.

A: Ogólnie avatar mi sie podoba (szczególnie za włosy i uszy ;w;), ale ta ramka mi tu nie pasuje. Jest za gruba.

U: Nie znam jej, ale ma bardzo ładne rysunki~ (tak, w porównaniu do moich one są śliczne)

Edytowano przez Hajime
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: zmieniany, podoba mi się zresztą jak większość japońskich słów.

A: nawet mi się podoba.

S: bardzo ładna humanizacja i kolory.

U: nie miałam okazji poznać bliżej, ale sprawia wrażenie miłej, choć nieco mrocznej ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Krótki i śmiesznie brzmiący, jestem na nie.

A: Suodki, podoba mi się. Jestem na nie.

S: Hmmm... sea pony... k, jestem na nie. Czy razy nie...

U: Złoty guzik, ratuję Cię. Idziesz do pół-finału. Fajowa userka, lubię to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi sie z krową i moim tumblrem, hm. kocham bo tumblr. Btw tytuł, my boy lolipop plz no

A: Ić mi s tym gdzieś daleko ok. Nie podoba mi sie już nawet nie patrząc na słabą jakość.

S: Sygnatura mi sie podoba... ale no nie my boy lolipop nie

U: Już skończyłam pisać dla elfki z amanu, a ty mi sie tu wpierdzieliłaś. Weś ić :/.

Edytowano przez Hajime
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...