Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Lubię liski~ Zatem co do nicku nie mam zastrzeżeń. 

A: Te krajowe kule są w porządku, ale ten konkretnie obrazek średnio mi się podoba. Chociaż przekaz, o ile go dobrze łapię (urlopik za pieniążki z Uni?) poprawia sytuację. 

S: Też nie podoba mi się to gender i też bym się po sufitach przed nim chowała :C 

U: Piękny gif na profilu XD A co do samego usera...prawdę mówiąc nie bardzo wiem co powiedzieć. Widuję czasem na forum jednak...no nie wyrobiłam sobie opinii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ta... Sowa... No.. Jak ona się... A no tak, jest w nazwie. Fajny nick, przypomina inne zwierze, bądź człowieka z uszami lisza. :v

A: Sikora... Wait, what?! Cholera, nie znam się na ptakach. Ale fajna jest paleta.

S: Reklama! Toż to szczyt wszystkiego. Internety upadły. :kappa: ( Ale suchar :v )

U: Dużo nagród, dużo postów, dużo... wszystkiego. No dobra, przesadzam. Wydaje się być dobrą userką. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jedyny słuszny nick dla tej Pani. Zmiana grozi spaleniem na stosie. :|

A: Pralka. Tak. To idealny partner. :`)

S: O NIE. GIF. MÓJ TABLET POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO. ODKUPUJESZ.

U: Jedna z najbardziej lubianych osóbek. I tak wiemy, żeś samochód. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Snuja sie ta po nocach...a tak na poważnie to niby takie słowo istnieje. I chyba nawet ma znaczenie, które żem przedstawiła na początku wypowiedzi. Dlaczego więc stało się nikiem? To dopiero zagadka. 

A: Czarnobyl. Ale ładne brushe czy co to tam jest. 

S: Nie wiem co to i wolę nie wiedzieć...

U: Według profilu miły i przyjazny. Jeśli to prawda to się cieszę~ Tylko to wulgarny...chwilka. W sumie ja też dość często bywam wulgarna. A, pominę tę kwestię~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny, ciekawy, taki nienachalny i miły dla oka nick.

A: Spoko ptaszek, pasujący do nazwy.

S: Podobnie jak wyżej.

U: Spoko Pegasis, jedna z moich znajomych z którą dość rzadko rozmawiam. Jest autorką nagród do poddziału :cmc: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Hmm, MLP Fani. Nie je moc oryginalny. Ale dobry fandom.

Avatar: Interesujący, dorosła Sweetie Belle. Ładny.

Sygna: Awww. To jest ładny. Miłość siostra .

Ocena końcowa: Fajnie, wygląda na to, że lubie Sweetie Belle. Ona jest słodkie.
 
Przepraszam za moja polski język, ja nie mogę dużo mówić polski..
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Forumowe drewienko :sosna:

A: Całkiem nowy, choć poprzednie z Luną były zdecydowanie najlepsze :enjoy:

S: Fajna, choć nie w moim typie.

U: Spoko regent :luna2: Jeden z bardziej zaufanych osób jakie znam i spoko pomocnik w wielu sprawach :lunathink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: haha fajny :D lubię ciemki, są takie milutkie i puchate ^^

A: nie widzę bo mam głupi internet, ale domyślam się, że sama narysowałaś, bo tak napisałaś na profilu. Własne avatary zawsze są dobre ^^

S: napisy, napisy... nie mam ochoty sprawdzać ich teraz, ale galerię obejrzę zawsze. Wesoła :)

U: chyba najmłodsza osoba jaką widziałam na tym forum ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Szybka, zwinna, niezależna, denerwująca obozowiczów z małą żarówką oświetlającą och stół z jedzonkiem.
A: Pewnie bym się popłakała ze strachu, gdyby obok mnie coś takiego przeleciało. Chyba, że by mi ktoś powiedział, że to pokemon, wtedy nie.
S: TL;DR
U: Moja intuicja mi mówi, że kojarzę, ale nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przeciętny. Przynajmniej wiem jak masz na imię i z którego roku jesteś ;o;

A: Białe tło, pfffff.

S: Przeciętna, ale fajne kolory. </3 Coraz lepiej rysujesz ;A;

U: Kojarzę z off-topu, ale nie gadałam, nie pisałam z nim itd...

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Przyjemny. Aż chce się zjeść. Taka słodka? Może taka drapieżna, że lubi zostawiać malinki na szyi? Oh, to chyba w złą stronę poszło. Maliny są dobre.

A: Jakiś...dzieciak :v z bronią. Chce być badassem chyba.

S: Każe mi umierać...ale czemu? Zrobiłam coś złego? :c Przyjemna kreska z tego wycinka. O, a w spoilerze nawet wiem, z jakiej chińskiej bajki to jest!

U: Tyle postów... nie kojarzę w ogóle o_O ale może zmieniła nick i inne rzeczy ^^" *patrzy na profil* Lubi chińskie bajki. Też je lubię. Może nie tak bardzo, ale i tak. Więc piona!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość ciekawy, wiem że istnieją gatunki ćmy (choć nazwa potoczna trochę mnie drażni ale co tam :rainderp:), które są szybkie, kilka z nich żyje nawet w Polsce :v

A: Akurat w tej chwili nie mogę określić gatunku, ale fajne zdjęcie :v

S: Trochę linczków... Dość przeciętnie

U: Pierwszy raz widzę na oczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pali się ognisko w leeesieeee... :v Sosna z gatunku Wspaniałus Szlachetnius.

A: Psychiatryk... Chyba... Ale i tak fajne.

S: Szpoiler, a w szpoilerze ME3 + Userbary i coś jeszcze. Poza szpoilerem jest .... Coś... Z jakiejś gry...

U: *przegląda profil* Hmm... Mhmm... Taaak... Widzę, że to fan... Eeee... Spityfire... Czegoś jeszcze... I czegoś jeszcze... Za dużo obrazków :v Ale wydaje się być spoko drzewem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Kojarzy mi się pozytywnie, z takim poszukiwaczem...poszukiwaczem nie wiem czego, może celu życia, może po prostu czegoś do zjedzenia... podoba mi się.

A: Radioaktywny człowiek. Czyli, że mamy się trzymać od Ciebie z daleka? ^^ myślę, że nie ma takiej potrzeby :P 

S: Lord Gaben zaatakował nawet Mario...zaatakował nawet konsolowców. Gaben zamierza przejąć władze i usunąć konsole :v

U: Spoko człowiek. Czasami widzę na forum i nie mam żadnych wątów do tego człowieka. Naprawdę spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...