Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Spoko nawet, tylko czym jest DarkEpisod?

Avatar: Bardzo prosty, lecz uwielbiam znak radiacji, więc duży plus leci.

Sygnatura: Śmieszny murzynek. Gif zabawny mocno, a w dodatku ładnie stawiony (bez tła). Z to to w spoilerze jest szczerze mówiąc zbędne.

User: Poznaje gościa po charakterystycznej sygnaturze, lecz tak to nie wiem o nim nic.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalne, lecz brzmi na imię, jakiejś osoby z anime 

A: Rarity jako... renifer... F*ck..

S: Znowu Rarity! Tylko co tam jest... *sprawdza co to znaczy* aha! Życzy nam wspaniałych świąt.. Najs! Do tego jeszcze linkacze.

U: Goddammit. Teraz mam ogólnie tak..? Dobra, a więc wydaję się być w porządku userem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pani Bereciara, kojarzy mi się z paździochem i pistoletem. Całkiem okej
Avatar: Świąteczny, kuczyk w... no nie wiem... berecie? :'D Nawet ładny
Sygnatura: Te takie dziwne pso podobne cośki z jutuba których nie oglądam oraz zpieskowane wersje dwóch postaci z wodogrzmotów małych, ładnie wykonane, ale wkurzająca mordki jak dla mnie
User: Nie znam, ale napakowana nagrodami. No i utalentowana plastycznie 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty, bez udziwnień, przeczytanie go nie sprawia mi większych problemów, jest więc gitez majonez~ 

A: Ten człowiek na mnie patrzy i wzbudza we mnie dziwny niepokój ale... czesałabym XD

S: Szału ni ma, dupy ni urywa, ale źle też nie jest.

U: I w sumie to nie wiem co tu napisać, bo nie ogarniam, albo nie kojarzę, bo pamięć szwankuje albo nie znam XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niezbyt się wyróżnia z szarego tłumu, i poza tym nie wiem za bardzo co napisać. 

A: Znak o dwóch znaczeniach.   Spierdzielaj najdalej jak możesz, albo wbij sobie nóż w brzuch bo i tak umrzesz. 

S Jakieś staty, mój instynkt mówi mi że chodzi o BF2, ale któż może wiedzieć... 

U: Widziałem już kilkakrotnie, ale nie poznałem jakoś dogłębniej. Jest całkiem spoko i ogólnie człowiek do życia, czyli pozytywnie. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Mroczny, ciemny epizod. Cóż może znaczyć? Może ma gorszy epizod w życiu :v

A: Ładny. Bardzo ładny, estetyczny i efektywny.

S: Nyga, nyga, nyga, nyga.... aż zgłodniałam, on ma kurczaka z KFC, a ja nie :C No i gra w Battlefielda. Kto co lubi :v

U: Oprócz zabaw to chyba go nigdzie indziej nie widziałam. (zabij mnie jeżeli gdzieś pisałam i Cię widziałam :v) Ale wydaje się w porządku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Chyba wolę, kiedy masz nick Syriusz, jakoś lepiej mi się kojarzy i w ogóle.

Awatar: Niedawno dowiedziałem się kogo przedstawia, całkiem spoko. Aprobuję.

Sygna: Nie lubię Transformersów i chyba nigdy się do nich nie przekonam.

User: Znam od... 2 lat? Fajna osoba, chociaż czasem chyba za bardzo się denerwuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie chce mi się oceniać po raz pierdyliardowy, więc powiem tylko, że jest fajny i żebyś nie zmieniał :drurrp:

A: Powiało grozą... w sumie pasuje do pełnionej funkcji 

S: Ładna ta Rarity naprawdę.

U:Bardzo, ale to bardzo spoko user. Lubię go :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Mogła być jodła, ale jest Sosna. Nick kojarzy się z choinką, drzewem, więc bardzo pozytywny. Taki spokojny, neutralny. I ładnie się prezentuje.

A: Świąteczna Luna, czemu nie. Ładnie jej nawet w czerwonym :3

S: Ten hajp na Wieśka 3 :v Miejmy nadzieję, że będzie to porządna gra.

U: Często widzę na SB, na forum nie kojarzę jego postów, mimo że ma 2k :v Nie mam na pewno złej opinii, dobry człowiek z niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop ON

Oprócz zabaw to chyba go nigdzie indziej nie widziałam. (zabij mnie jeżeli gdzieś pisałam i Cię widziałam :v)

Już idę cię zabić :v Hejtowałem z tobą (a może nie hejtowałaś?) tą hybrydę :v

Offtop OFF

 

N: Kojarzy mi się z "Poprzedni Kapitan"

A: Kilka słów wyraża to co sądzę... "What the hell is that?!". A teraz na poważnie.. Wydaję się, że tam jest władca czasu, który dostał walentynkę?

S: Hueh, fajny Bumble Bee. To jest z tego nowego "Transformers 4"?

U: Po za tym, że to ślepiec? xd Wydaje się być całkiem w porządku..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajnie brzmi, aczkolwiek nie zapada w pamięć.

A: Estetyczny i radioaktywny. Aprobuję.

S: Przez tego kurczaka zrobiłam się głodna. A spoileru nie mogę otworzyć, ale to pewnie wina mojego komputera.

U: Kojarzę go z zabaw i z ławki Lyry (wytknął mi błąd ortograficzny). Chyba pisałam coś w jego temacie powitalnym (albo on w moim). Podsumowując, nieznam zbytnio, ale może być całkiem spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Drewniany mocno, kiedyś miał jakieś numerki, ale dobrze, że je wywalił. Aprobuję.

Awatar: Ta wielkość jest... Nietypowa. Nie mam pojęcia kogo przedstawia, ale jest okej.

Sygna: Szkoda, że nie jest po polsku, w końcu to polska gra, po co tłumaczyć? Poza tym milion obrazków w spoilerze.

Sygna: Spoko koleś, który ZA KAŻDYM razem dowala się o źle wystawionego perma. :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Lepszy był... No dobra, nie był, bo zawsze był ten sam. I dobrze.

Awatar: Pasujący idealnie wprost do Inkwizytora. Palące spojrzenie zapowiadające nadejście stosu i palenie wiedźm.

Sygnatura: Kontrastująca z awatarem łagodna, wiktoriańska Rarity. Ładne kolory.

User: Heheszkowy zią, autorytet mój jeśli chodzi o LoLa. Prawilny tak, że ojacie. Prywatny stalker. Czego można więcej chcieć? :v

Edytowano przez Oksymoron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: O, kurde, posłuchała mnie wreszcie. Nie wierzę. :'D

Awatar: Całkiem uroczy, podobnie wyobrażam sobie jej minę, kiedy udowodni swoją rację.

Sygna: Hue, a mina tego pana przypomina moją, kiedy to stoję w popołudniowych korkach.

User: Zagroziła, że będzie wpieprz jeśli nie ocenię. Z jednej strony zła kobieta, a z drugiej bardzo dobra przyjaciółka, no ja nie wiem jak ocenić. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygna: Spoko koleś, który ZA KAŻDYM razem dowala się o źle wystawionego perma.

Ej chyba nie jest tak źle, że za każdym razem się przywalam :spike:

N: Powiem krótko... jest spoko 

A:  Pasuje do funkcji na forum i ładny dość jest 

S: Nie lubię się powtarzać ale jest ładna ta Rarity 

U: Dobry mod i spoko człowiek aprobuję 

ps. w Avku mam Nilin Carter-Wells z gry Remember Me :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Dużo lepsze bez cyferek, znak rozpoznawczy. Bardzo na plus, wow Sosen ^^
Awatar: Proste, Nilson Caster Bells z gry Forgot ya Troszkę to wysokie, lel 6/10
Sygnatura: I tak ci nie pójdzie ;^)
User: Taki wesoły pan Sosen. Troszkę nieogar i leniuszek, no ale cóż. Nawija makaron na uszy, jara się stimem i grami, ma gałęzie zamiast kończyn

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...