Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

- Jest niezła - stwierdził odnośnie łazienki. Postanowił nie wnikać czemu jego mistrz poszukiwał muszli pod wodą. - Ogółem wanna zamiast prysznica, nie jest to jakaś straszna klitka więc ujdzie. Środki do sprzątania, które kupiłem zostawiłem tam w szafce jak coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W porządku - powiedział, po czym również podniósł się na nogi. Z braku zajęcia wyciągnął swój notes ze szkoły i ponownie przyjrzał się planowi lekcji.

Po jakimś czasie wyszedł, by trochę dokładniej przyjrzeć się mieszkaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ustalmy, że następnym razem po prostu Ty kupujesz potrzebne rzeczy, pasuje? - Przeciągnął się na kanapie, po czym znów otworzył notes i zaczął coś w nim bazgrać. - No chyba, że znów wyjdzie, że wszystko kupię, to wtedy mi oddasz kasę - dodał spokojnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thera po jakimś czasie wyszła z łazienki owinięta w ręcznik. Przeszła do swojego pokoju i przebrała się w piżamę. Dopiero wtedy mogła dokładnie rozejrzeć się po swoim nowym pokoju. Wyglądał bardzo podobnie do pokoju Almura. Poszła do kuchni i nalała sobie wody, po czym usiadła na stole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruknął coś niewyraźnego tylko pod nosem. Znów zamknął notatnik i spojrzał na współlokatora.

- Nie wiem. Ale  trzeba ogarnąć to jakoś sensownie, żeby było bez przypału - stwierdził marszcząc brwi. - Lepiej się głupio nie narażać na początku roku przez wasze podejrzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mnie się podoba. Spodziewałbym się czegoś o wiele gorszego - powiedział, rozglądając się. - Dobra, idę zwiedzić ostatnie pomieszczenie, przy okazji się umyję - powiedział i poszedł do łazienki.

 

((Nie ogarniam tych Fal :v))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Tego się nie da obliczyć, ogólnie aura broni rośnie wraz z ilością dusz jaką zje, mistrzów poprzez trening. A widzą ją ludzie którzy taką umiejętnością mają od urodzenia, ale też mogą się nauczyć, aura ma też konkretne kolory, jednak fioletowa oznacza wiedźmę a czerwona larwę Kishina)) 
 

Dave uśmiechnął się. Nie mógł spojrzeć na Emi i pomyślał że chciałby w jakiś sposób zrobić coś na wzór kontaktu wzrokowego poprzez chociażby dotknięcie jej ręki, po chwili zrobił to.

- Nie przeszkadzała by ci moja ślepota? - zapytał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...