Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Thera czując, jak Zack ją przytula uśmiechnęła się delikatnie. Nie spodziewała się tego po nim, ale zaskoczyła się w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Spojrzała na niego.

- To było miłe - powiedziała cicho. - Najszybsza droga do mieszkań będzie przez park. - dodała po chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi spojrzała na Dave'a i uśmiechnęła się, wzięła kolejny kawałek. Chciała go zapytać o parę rzeczy ale wolała unikać pewnych tematów, żeby nie było.

- Hej, Dave... Wiesz jakby coś było nie tak, to zawsze możesz mi powiedzieć~ - powiedziała z uśmiechem. Naprawdę chciała żeby chłopak jej ufał mimo to że czasami zdaje się być wariatką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiem Emi. - uśmiechnął się, - Jeśli coś będzie nie tak, powiem. - dodał.

((Zapomniałem dodać, postacie mają swoje ,,Długości Fal Duszy" są różne i niektórzy mogą je widzieć, ogólnie każde mają swoje efekty, Marie Mjolnir ma bardzo kojące fale dusz, Dave ma podobne))

Edytowano przez Mephisto von Pyra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To chodźmy przez park, po drodze może wyschnę, nie mam ochoty tłumaczyć się Felixowi. - uśmiechnął się i zaczął iść z nią do parku, szedł obok niej ze spuszczonymi rękoma, w pewnym momencie przypadkowo przejechał wierzchem dłoni po jej dłoni. Spojrzał się na nią i delikatnie i powoli złapał ją za rękę. - Zawsze lubiłem parki. Jest tu tak naturalnie i spokojnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazywaj go futrzakiem. On nas rozumie głąbie.- upomniał Zack'a Kean. Fretka syknęła na blondasa jeszcze głośniej a potem wystawiła łapki żeby Thera ją przytuliła.-Czasem lubi jak go gonię.- odpowiedział na pytanie dziewczyny.

Edytowano przez Lucjan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Grzeczniej, po raz drugi. - Zack uśmiechnął się złośliwie - Polecam zapoznać się ze słownikiem, w którym znajdziesz wiele ciekawych rzeczy. Chociażby informację że słowo "futrzak" jest wyrazem pieszczotliwym, nienacechowanym pejoratywnie. No chyba że słownik fretek mówi inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...