Skocz do zawartości

Wybory Księżniczkowe 2015


Sakitta

Wybory  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo głosujesz?

    • Grzegorz Michał Braun (Aby Polska nie zginęła)
      4
    • Andrzej Sebastian Duda (Przyszłość ma na imię Polska; Godne życie w bezpiecznej Polsce)
      1
    • Adam Sebastian Jarubas (Wybieramy przyszłość; Adam Jarubas – Głos rozsądku)
      0
    • Bronisław Maria Komorowski (Wybierz zgodę i bezpieczeństwo)
      1
    • Janusz Ryszard Korwin-Mikke (Dumna bogata Polska)
      12
    • Marian Janusz Kowalski (Silny człowiek na trudne czasy)
      1
    • Paweł Piotr Kukiz (Potrafisz Polsko!)
      11
    • Magdalena Agnieszka Ogórek (Polska od nowa)
      1
    • Janusz Marian Palikot (Aktywny prezydent – to jest możliwe; Wszystko jest możliwe; Zrobię z nimi porządek!)
      0
    • Paweł Jan Tanajno (Co zrobisz jak wygrasz?! Możesz!)
      0
    • Jacek Wilk (Poważnie o Polsce)
      1
    • Twilight Sparkle (Przyjaźń to magia)
      3
    • Celestia (Postaw na długoletnie doświadczenie)
      14
    • Luna (Noc będzie trwała wiecznie!)
      8
    • Mi Amore Cadenza (Słonko wzeszło, wstawaj z biedronkami, klaszcz w kopytka i ruszaj bioderkami!)
      8
  2. 2. II TURA

    • Bronisław Maria Komorowski
      4
    • Andrzej Sebastian Duda
      10


Recommended Posts

Wkurzało mnie trochę, że obaj kandydaci nie za bardzo wiedzą, kiedy się mówi ,,tą", a kiedy ,,tę". Najbardziej mi się podobały podsumowania. Komorowski stwierdził, że stronnictwo Dudy szuka konfliktów z innymi krajami, dzielących nas różnic etc. a Duda w swoim podsumowaniu zawarł informację o zaborcach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni telefon do Kancelarii Prezydenta:
 
- Z prezydentem Komorowskim poproszę.
- Ale Komorowski nie jest już prezydentem.
Po chwili telefon dzwoni drugi raz.
- Z prezydentem Komorowskim poproszę!
- Mówiłem Panu, Komorowski już nie jest prezydentem!
Telefon znowu dzwoni.
- Z prezydentem Komorowskim poproszę!
- Czy Pan nie rozumie, że Komorowski już nie jest prezydentem?!
 
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polityka, polityką, ale cieszę się, że prezydentem nie będzie (tu wpisz dowolne słowo), który czerpie przyjemność z zabijania zwierząt.

Ja jestem za karą śmierci, więc raczej nie obchodzi mnie czy poluje czy też nie. Prezydent ma być skuteczny jak laxigen. Nam to przydał by się ktoś z imperialistycznym zapędem jak Putin. Zresztą ja nie demokrata to po co się wypowiadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszyscy kandydaci tacy jacyś słabi są... Szaleniec, Frajer, Rockandrollowiec... Lewica po wypowiedziach Ogórek oficjalnie umarła... krUl von Korwin-Mikke...
Czy zawsze trzeba wybierać między złem i mniejszym złem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za karą śmierci, więc raczej nie obchodzi mnie czy poluje czy też nie. Prezydent ma być skuteczny jak laxigen. Nam to przydał by się ktoś z imperialistycznym zapędem jak Putin. Zresztą ja nie demokrata to po co się wypowiadam.

 

Wypowiadaj się, wypowiadaj, jakiś głos rozsądku też jest ważny w dyskusji.

 

W sumie wszyscy kandydaci tacy jacyś słabi są... Szaleniec, Frajer, Rockandrollowiec... Lewica po wypowiedziach Ogórek oficjalnie umarła... krUl von Korwin-Mikke...

Czy zawsze trzeba wybierać między złem i mniejszym złem?

 

Moim zdaniem Braun się pozytywnie wyróżnia i nie chodzi mi tylko o jego poglądy.

 

A jeszcze co do polowania, jest za dużo dzików, więc pasjonaci łowiectwa powinni ich trochę wybić i przy okazji kiełbasę się zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do polowania, jest za dużo dzików, więc pasjonaci łowiectwa powinni ich trochę wybić i przy okazji kiełbasę się zrobi.

 

Z tym akurat racja, ale na dziki chyba najciężej jest dostać pozwolenie. Na rożnych portalach już od jakiś pięciu lat czytam, że dziki powodują szkody na polach i rolnicy domagają się ich odstrzału, a rząd zlewa ich ciepłym moczem. Jakież to było moje zdumienie, kiedy w końcu w 2014 r. rolnicy zaczęli protesty (między innymi z tego powodu), a minister oświadczył, że niepotrzebnie robią burdę, bo przecież mogli najpierw pogadać...  

 

 

Moim zdaniem Braun się pozytywnie wyróżnia i nie chodzi mi tylko o jego poglądy.

 

Braun jako jedyny a pewno by się nie zgodził na wysłane polskiego wojska np. na wojnę z Iranem, za co go bardzo cenię. Może by też w końcu wziął za łeb chwilówki, nadmierną kreację pieniądza przez banki, etc.

BTW w wywiadach dobrze wyszedł, ale spot miał beznadziejny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...