Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Lisica

Skucykuj sobie komputer

Recommended Posts

Ja zacząłem się bawić UXTheme'm i mam teraz problem ponieważ jak wgram byle jaką skórkę to menu start dziwnie wygląda(Win 7) tak dziwnie nie estetycznie np. Twi ma 2 prawe uszy, Fluttershy ma dwa lewe skrzydła, albo jedna połowa menu nie "skleja się" z drugą próbowałem wszystkiego nawet na googlach szukałem i nic nie znalazłem. może to wina monitora?(Już wiem co wyrzucić przez okno podczas sprzątania muahahahhahahahaha)

@Rrrrainbow Dash XD - Taką samą tapetę miałem jeszcze tydzień temu(ostała się tylko na laptopie, przez moją wrodzoną leniwość)

Lapek:

Dołączona grafika

A na tapecie Twixona widzę zacnego, acz nieco podstarzałego Fahrenheita

I tak abstrahując od tego wszsytkiego: Gdzie podziały się te mądre głowy które chwaliły się skórkami do rainmetera, he?

Ja ci mogę powiedzieć, że mam animację śpiącą Dashie z zegarem na dole oraz obrazki z mane 6 z zegarem także, ale same kalcze się nie ruszają. Jak będziesz chciał to pisz na PW.

Guest Flyghtning

Ja mam totalnie pusty pulpit i co zrobiłem to napisałem sobie program do zmiany tapety co każde uruchomienie (korzystam z XP). Powiem, że to było nielada wyzwanie, bo sama funckja WinAPI (wbudowana w system) do zmiany tapety nie konwertuje formatu jpg na bitmapę, którą tak na prawdę dopiero winda otwiera i wyświetla na pulpicie. Chodziło mi o to by trzymać wszystkie tapety w jpg (dla oszczędności miejsca) a konwertować tylko przy kopiowaniu do odpowiedniej lokalizacji. Jednak po paru godzinach rzucania mięsem na producenta windozy udało się :P

Korzystam też z Linuxa (slackware), gdzie są cztery pulpity, więc dla każdego pulpitu ustawiłem odmienną wariację phoenixa z MLP.

Chyba na tym pozostanie moja pony'fikacja systemów.

...a tapety to różne, staram się trzymać minimalizmu.

Edited by Flyghtning

A ja nie mogę sobie skucykować bo dzielę kompa z bratem :(

To po co o tym piszesz? :facehoof:

Aglet ma delikatnie skucykowany, ale to mi w zupełności wystarcza :giggle:

0n9a.png

Wszystko wychodzi idealnie , prócz Deskopt Ponies  :rainbowcry: znalazłam wizerunek Twilight ale mimo to gdy w to wchodzę pojawia mi się jakiś błąd. Ktoś może wie o co chodzi ?Reszta działa bez zarzutu  :rd2:

Wszystko wychodzi idealnie , prócz Deskopt Ponies  :rainbowcry: znalazłam wizerunek Twilight ale mimo to gdy w to wchodzę pojawia mi się jakiś błąd. Ktoś może wie o co chodzi ?Reszta działa bez zarzutu  :rd2:

Z tego co pamiętam w tej paczce są 2 pliki wykonywalne, Desktop Ponies i C# Ponies. Ten pierwszy z jakiegoś powodu nie działa poprawnie. Spróbuj uruchamiać z tego drugiego.

Ja mam skucykowane niemal wszystkie ikony i temat do chroma jak przyjadę do domu to wrzucę screena