Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

O ty skubańcu, edytowałeś swój post w powitaniach, aby ciebie nie znaleziono :kappa: 

Usunąłem tylko swoje nazwisko i wpisałem swoje drugie imię, które rzadko używam.

Also dalej można mnie łatwo namierzyć jak umie się pewne informacje przetwarzać i łączyć w logiczną całość.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Usunąłem tylko swoje nazwisko i wpisałem swoje drugie imię, które rzadko używam.

Also dalej można mnie łatwo namierzyć jak umie się pewne informacje przetwarzać i łączyć w logiczną całość.

Znaleziony. Zajmujesz się łucznictwem?

Link do komentarza

Czasami żałuję, że podaję w różnych papierach swoje drugie imię. Trochę głupio to wygląda, jak wisi np. lista grup laboratoryjnych pełna Ann Kowalskich i Janów Nowaków, aż tu nagle dzikie "Zofia Elżbieta" wyskakuje ci na twarz i usiłuje wydrapać oczy.

Link do komentarza

Czasami żałuję, że podaję w różnych papierach swoje drugie imię. Trochę głupio to wygląda, jak wisi np. lista grup laboratoryjnych pełna Ann Kowalskich i Janów Nowaków, aż tu nagle dzikie "Zofia Elżbieta" wyskakuje ci na twarz i usiłuje wydrapać oczy.

JEJ WYSOKOŚĆ ZOSIA

Summon @Kuracyja

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
Link do komentarza

Czasami żałuję, że podaję w różnych papierach swoje drugie imię. Trochę głupio to wygląda, jak wisi np. lista grup laboratoryjnych pełna Ann Kowalskich i Janów Nowaków, aż tu nagle dzikie "Zofia Elżbieta" wyskakuje ci na twarz i usiłuje wydrapać oczy.

Akurat Zofia to bardzo ładne imię tak samo jak Elżbieta :v

 

Link do komentarza

Wszystkie znane mi Zofie to ułożone, miłe i zabawne istoty

Tylko niektóre lubią narzekać.

Chciałem zrobić niespodziankę i ci przekazać info na samym fejsie, ale masz zablokowane odbieranie wiadomości od obcych.

No nic. Teraz czas na Gronisława.

Ale zdobyczami to się podziel, co? Kto jak kto, ale Gronka akurat powinienem mieć

Pewnego krasnala też byłoby śmieszno

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...