Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

SPOILER ALERT!!!!!!

To może jesteś mi w stanie wytłumaczyć co tam się na końcu odwaliło? :v

Homurze nie spodobała się wizja boga-Madoki, z tego względu, że były rozdzielone. Pogrążyła się więc w rozpaczy i najprawdopodobniej Inkubatorzy przechwycili ją, zamykając ją w "komorze" chcą wywołać przyczynę znikania wiedźm, czyli ten "efekt Madoki". Zamknęli umysł Homury w stan nieświadomości, by nie mogła fizycznie przemienić się w wiedźmę, choć tak naprawdę nią była. Madoka wyruszyła więc jej na ratunek, chcąc dopełnić swoją rolę we Wszechświecie, czyli zabranie pogrążonych całkowicie magicznych dziewczynek zanim w pełni przemienią się w ostateczną formę.

Niestety w chwili przekroczenia bariery sama zapomniała swój prawdziwy cel i została uwięziona w Labiryncie Wiedźmy. Jedynie Sayaka i Bebe (wiedźma Charlotte) pamiętały o prawdziwym celu wyprawy.

W ostateczności Homura wraca do stanu świadomego i przemienia się w wiedźmę. Pozostałem dziewczyny, czyli Sayaka, Kyoko, Madoka, Bebe oraz Mami próbują ją uwolnić z "komory". Po pokonaniu jej i wyswobodzeniu, mogą ostatecznie ją zabrać do Nieba(?), jednakże Homu w ostatniej chwili niszczy swój pojemnik z duszą i wchłania oraz zapieczętowuje boską część Madoki. W tej właśnie chwili zasady Wszechświata uległy drastycznym zmianom. Przemienia się w Demona Pożądania, tworząc iluzoryczną kopię miasta, gdzie cała akcja się dzieje. Przy okazji ostatecznie pokonała Inkubatorów czyniąc z nich swoje sługi.

 

Właśnie tutaj po króciutkim streszczeniu trzeciej części, mogę przejść do przedstawienia zrozumienia pobudek Homu.

Otóż jak wiadomo z ostatniego odcinka amino, kiedy to Madoka poświęca się dla ratowania i zmiany przeznaczenia wszystkich magicznych dziewczyn, Homura została zapędzona we friendzone by God i osamotniona. Chcąc mieć Kaname tylko dla siebie i powstrzymując od ciągłego poświęcania się jej dla świata, ubezwłasnowolniła ją. Dzięki czemu mogły już być na zawsze razem. W sumie to trochę ją rozumiem, gdyż przez ten ciągły timeloop jej psychika uległa poważnym uszkodzeniom.

 

Więęęęęęęęęęęęęc...

Z6eUzx3.png

***

Ta scena mnie rozwala za każdym razem :ming:

:cyg:

Ukryta zawartość

NqYMAQb.gif

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...