Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

RETRO FORUM

(czyli tłumaczymy, dlaczego dawniej było lepiej)

 

Witamy w naszym jednorazowniku poświęconemu tłumaczeniom randomowym newfagom, dlaczego dawniej było lepiej i mają pecha, że nie zarejstrowali się X lat wcześniej! :party: W dzisiejszym odcinku na tapetę weźmiemy bardzo stary, antyczny wręcz temat o piratach, żartobliwie nazywany "rolplejem", z zasadami istniejącymi tylko teoretycznie; leci lynk: http://mlppolska.pl/topic/2896-dołącz-do-piratów-plądruj-siedem-mórz/?page=1   

Na czym polegała niezwykłość tego niewątpliwego w tamtych czasach fenomenu socjologicznego? NIE MAM ABSOLUTNIE POJĘCIA :rainderp:  Spinwide był kapitanem, wszyscy robili co chcieli, ponoć była jakaś fabuła, było bicie syrenek, Arielki topless, kapitan wkurzał się na wszystkich, wszyscy wkurzali się na Reda, i jakoś to szło, od popijawy celu do popijawy do celu. Osobiście uważam, że był to jeden z fajniejszych tematów, w których starałem się udzielać. Byliśmy wtedy młodsi, piękniejsi i bardziej chętni do zabawy, nie to co teraz :rainderp: 

Serdecznie zapraszam pozostałe skamieliny do podzielenia się wspomnieniami :wow: 

 

 

@Spinwide @Dżuma @Syrenka Katherine @Malitiosi @Losse @Nightmare @Ihnes @Jacobuś @Zefindalf Granitowy @Elizabetta @Oksymoron @wilczyca27  i inni, których nie wywołam, bo forum mi nie pozwala :v   
Edytowano przez TW Soli
  • +1 1
Link do komentarza

ŻEBY MNIE NIE WYWOŁAĆ TO TRZEBA BYĆ ZBRODNIARZEM WOJENNYM

Och, tak. Kocia Załoga... Wszyscy chlali na umór. Fenomen był prosty - Zabawa była tak głupia, że aż śmieszna. I, ironicznie, bardzo kulturalna.

Jeszcze za czasów mlpcommunity [PIERWSZY SILNIK SIERPIEŃ 2011-MARZEC 2012, #newfaginieznajo] rolpleje na SHOUTBOXIE były codziennością.

Byłem tym, który latał nad innymi i rozrzucał Sobiesca [czyt. wódę].

Złote lata...

Link do komentarza

Och, tak. Kocia Załoga... Wszyscy chlali na umór. Fenomen był prosty - Zabawa była tak głupia, że aż śmieszna. I, ironicznie, bardzo kulturalna.

Kocia Załoga=/= Piraci.
Koty były wcześniej, jeszcze zanim ja dołączyłem.
Ogólnie wszystko zaczęło się pieprzyć jak zacząłem wprowadzać coś na wzór dyscypliny, i wszyscy zaczęli pisać "bo muszą" a nie "bo chcą". No, ale co mogłem zrobić, sądząc z wypowiedzi niektórych osób, obawiałem się że zaraz kolorki dopierdolą się o spam xD

Link do komentarza

hmmm... opłaca się kupić za ojro dwajścia Korwin:the game? :v

Kocia Załoga=/= Piraci.Koty były wcześniej, jeszcze zanim ja dołączyłem.
Ogólnie wszystko zaczęło się pieprzyć jak zacząłem wprowadzać coś na wzór dyscypliny, i wszyscy zaczęli pisać "bo muszą" a nie "bo chcą". No, ale co mogłem zrobić, sądząc z wypowiedzi niektórych osób, obawiałem się że zaraz kolorki dopierdolą się o spam xD

Czekaj co.

CZYLI NIE WIEM NIC O PIRATACH

ALE KOCIA ZAŁOGA TO TEŻ PIRACI

KAPITAN MATJAS NA ZAWSZE W NASZYCH JELITACH GRUBYCH [*]

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...