Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Zostawiam ten post tutaj, gdyż od tej pory rozpocznę obserwację shoutboxa. Chcę sprawdzić, czy faktycznie to miejsce składa się z samych durnych postów w stylu "benis". Nie zamierzam pisać źle o textboxie tak długo, jak sam się nie przekonam, czy faktycznie panuje tutaj Sodoma i Gomora. Kto wie, być może sam będę się tutaj udzielał.

A oto i druga lekcja korzystania z /sb/:

Nie oczekuj, że twa prośba zostanie spełniona.

Link do komentarza

Zostawiam ten post tutaj, gdyż od tej pory rozpocznę obserwację shoutboxa. Chcę sprawdzić, czy faktycznie to miejsce składa się z samych durnych postów w stylu "benis". Nie zamierzam pisać źle o textboxie tak długo, jak sam się nie przekonam, czy faktycznie panuje tutaj Sodoma i Gomora. Kto wie, być może sam będę się tutaj udzielał.

benis'd.

Link do komentarza

Zostawiam ten post tutaj, gdyż od tej pory rozpocznę obserwację shoutboxa. Chcę sprawdzić, czy faktycznie to miejsce składa się z samych durnych postów w stylu "benis". Nie zamierzam pisać źle o textboxie tak długo, jak sam się nie przekonam, czy faktycznie panuje tutaj Sodoma i Gomora. Kto wie, być może sam będę się tutaj udzielał.

Benis.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Wy sobie benisujcie, ja napiszę że oddałem okulary do wymiany szkieł i jestem ślepy.

I jak piję mleko, to wyglądam jak kotek. Może zrobię zdjęcie.

Beniz.

Spróbowałem sobie to wyobrazić... Może lepiej nie rób tego zdjęcia xP

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...