Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

Swoją drogą pamiętam taki spory karton, do którego doczepionych było 10 płyt CD, zawierających łącznie 99 dem gier i jedną pełną wersję. To taki odpowiednik kartridża na Pegasusa z 99999 grami.

Link do komentarza

Pograłbym sobie Master Yi w stylu takim jakim grałem na samym początku, bo to była moja pierwsza postać i mam nawet do niej skórkę Assassin, którą kupiłem za RP które dostałem na start :v Ale nie w stylu build takim jaki teraz byłby dobry tylko jakiś który budowałem kiedyś, wtedy chyba jeszcze Yi nie miał nerf (dzięki czemu mogłem wygrać bez śmierci wchodząc na wszystkich :v). Problem w tym że nie pamiętam jak się wtedy budowałem, jakie były przedmioty a jakie nie :spike: Dobre czasy gdy mogłem nim chodzić na każdy lane a nikt się nie wkurwiał :ming: Pamiętam też że wtedy brałem chyba Ghost oraz Heal lub Ignite (Ignite dopiero później) jako neutralne zaklęcia, a na sam początek pewnie brałem Doran's Blade, a później jedna z rzeczy które budowałem to chyba Infinity's Edge, na pewno brałem zawsze Zeke's Herald (ciekawe czy ktokolwiek teraz tego używa :v), więc szedłem głównie w AD, ale chyba też kupowałem trochę rzeczy pod hp :v Jak ogarnę wszystko co kupowałem, jakie masteries miałem itp. itd. to spróbuję w stylu Oldschool nim zagrać xd

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...