Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Nie do końca rozumiem dlaczego Tric usunął konto. Być może tak musiało być, a może jest to część czegoś większego. Jego przemiana była zaskoczeniem również i dla mnie, ale raczej nie wzięła się z niczego.

Nie pozostaje mi nic innego, jak w bulu i nadzieji życzyć mu wszystkiego dobrego.

Dobranoc :cadancehug2:

 

PS: Czym jest człowiek...?

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Po cichu to się przestaje korzystać z konta, a nie prosi o jego kasację, powodując, że nagle setki wiadomości nie mają znanego autora. Każda prośba o kasację konta jest próbą zwrócenia uwagi. Jak nie na siebie, to na jakąś sprawę.

Link do komentarza

:v Widzę, że psycholog się znalazł. No to trudno, według Ciebie zwróciłam na siebie uwagę (zastanawiam się czyją, może Twoją :wow: ), ale dla mnie lepiej było usunąć, żeby nie wejść dla zwykłego kaprysu, a założyć konto z chwilowego kaprysu by mi się nie chciało :dunno: Szczeliłam focha na forum, ale o atencji nie myślałam, bo zrobiłam to mając dość userów, więc skoro kogoś nie lubię to raczej zbędna mi była ich uwaga :v 

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Te nowe forum to jednak takie złe nie jest. Wreszcie lista postów jest w sensowny sposób ułożona i mogę normalnie znaleźć swoje posty z przeszłości.
I przy okazji znaleźć tego typu perełki :v

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...