Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

A dlaczego jak ja wybrałem 8 to dostałem 5? :v 

VI =/= 13

Coś mi mówi że izak miał kontakt z zusowską-magią :/

Za każdym razem tasuję karty i rozkładam je losowo, żeby nie było żadnych oszukistów :kappa:

@izak a co jeśli moim autorytetem jest pizza? :despair:

Ożeń się z nią.

@Snuja

XX The Judgement

Miłość. Atmosfera w twoim domu wyraźnie się poprawi, będzie w nim mile i przytulnie. Stosunki z partnerem staną się bliższe i cieplejsze. Jeśli jesteś sam(a), teraz spotkana miłość zawiedzie cię prostą drogą do szczęścia.

Praca i pieniądze. Jesteś w stanie zrealizować pomysł, z którym wiążesz nadzieje. Ale będziesz musiał(a) pracować bez wytchnienia. Warto zdobyć się na wysiłek, gdyż dzięki temu poczujesz swoją wartość, a także udowodnisz ją światu.

Zdrowie. Wkrótce poczujesz się lepiej, odzyskasz równowagę i pokonasz każdy stres.

Przesłanie. Dbaj o wewnętrzny spokój i harmonię z otaczającym cię światem. Wyzwoli to w tobie siły, dzięki którym poznasz głębszy sens życia.

Karty przemówiły.

Edytowano przez izak
Link do komentarza

Trikieł śle podziękowania za wróżby. Proszę je gdzieś ładnie zapakować i schować na później.

To tyle z wieści od niego na dziś. Pozdrawiam.

A kogo to obchodzi :dunno: ? Also, nie dziw się, jak ludzie zaczną ciebie też ignorować, jak twojego guru, bo robisz to samo co on, tyle, że nie gadasz o boberze, a o swoim szefie... :v

To po chuj usuwał konto

Dec ma rację... :brohoof:  tak bardzo brak atencji :ming: 

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...