Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

To po chuj usuwał konto

Żeby spamować innym "weź przekaż, że..." A ja często mam za dobre serduszko, żeby kogoś olać :sab: 

Miałem mu dać embargo informacyjne po poprzedniej wiadomości, ale poczułem się sprowokowany przez BiPa (sam jesteś guru i szef, jak chcesz to ignoruj), a zatem: "poprosiłem tylko o wróżbę, a potem podziękowałem za nią izakowi, nie uważam tego za proszenie o atencję." (tekst przeredagowany, coby się lepiej wyglądał)

Mam tylko nadzieję, ze Tric się wywiąże z umowy, i na dziś odpuści :rainderp:

Pozdrawiam.

 

  • +1 1
Link do komentarza

Byłem na rowerach w parku, już jestem :v

@LeszyJLB

VI The Lovers XVI The Tower

(tu mam problem, bo te dwie karty to całkowite przeciwności :| )

Na biwaku zacieśnisz więzi ze swoimi przyjaciółmi, jednakże nie obędzie się też bez konfliktów, z których wyjdziesz jednak bez większego szwanku.

@PervKapitan

Miłość. Jesteś podatna(y) na porywy serca i mogą Cię opanować dziwne tęsknoty za czymś niezwykłym. Lepiej nie przysięgaj miłości do grobowej deski, zwłaszcza gdy zakochałaś(eś) się pięć minut temu. Małżeńskie problemy znikną, jeśli staniesz z nimi twarzą w twarz. Inaczej będą się ciągnąć w nieskończoność.

Praca i pieniądze. Pojawiają się okazje, by zarobić pieniądze i wspiąć się na najwyższy szczebel kariery zawodowej. Nowy projekt przyniesie Ci dużo zadowolenia w przyszłości, ale pod warunkiem, że będziesz w nim aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyć.

Zdrowie. Na zły nastrój i przemęczenie najlepszy jest sen.Kładź się wcześniej do łóżka i nie wstawaj na ostatnią chwilę. Poranny pośpiech może Cię zniechęcać do pracy.

Przesłanie. Dokształcaj się, to z pewnością się opłaci. Rozwój intelektualny pomoże Ci wyjść poza ciasne ramy Twojej oceny świata.

Co więcej, powinieneś sobie zadać pytanie, czy to co robisz jest dobre dla ciebie i innych.

Karty przemówiły.

 

Btw, Daj ktoś któregoś dnia znać, czy wróżba się spełniła :v

  • +1 1
Link do komentarza

@TW Soli

XXI The World

Miłość. Przed tobą wielkie uczucie. Wszystkie sprawy usuną się w cień, będziesz tylko ty i twój partner. W stałym związku czeka cię dużo radosnych wydarzeń: może narodziny potomka?

Praca i pieniądze. Wystarczy już twoich starań, nie musisz specjalnie zabiegać o awans lub podwyżkę. Im mniej zrobisz wokół siebie hałasu, tym więcej spotka cię nagród, wyróżnień i pieniędzy.

Zdrowie. Doskonałe - nie powinnaś(eś) mieć żadnych dolegliwości. Wręcz tryskasz energią i zarażasz nią otoczenie.

Przesłanie. Przekazuj swoje pozytywne wibracje rodzinie, znajomym, a nawet przechodniom na ulicy. W ten sposób poszerzasz krąg ludzi życzliwych.

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...