Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Kiepskie ułożenie menu.

To kwestia wizualna, nie silnika. Można je dowolnie zmienić za pomocą stylu. Słaby argument.

Teraz to już niczego nie będę zmieniał, bo byłby to strzał w stopę.

Więc lepiej zostawić brzydkie coś, niż zrobić raz a porządnie? Kiepska reklama :v

  • +1 2
Link do komentarza

To kwestia wizualna, nie silnika. Można je dowolnie zmienić za pomocą stylu. Słaby argument.

To wskaż mi jeden styl, w którym menu poziome wygląda praktycznie.

Więc lepiej zostawić brzydkie coś, niż zrobić raz a porządnie? Kiepska reklama :v

Nie chcę się z tobą kłócić, ale każdy ma swój gust i robi wygląd według niego :v Strona ma być praktyczna, ładny wygląd to druga sprawa...

Link do komentarza

>Bądź mną
>Chciej założyć działalność gospodarczą
>Znajdź świetną lokalizację lokalu w Trójmieście, dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie
>Przygotuj biznesplan i całą resztę ważnych dokumentów
>Rób wyliczenia, brakuje pieniędzy z powodu podatków
>Pomyśl o dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej
>Musisz znaleźć dwóch frajerow poręczycieli, którzy zarabiają min 2800zł
>Nawet jeśli znajdziesz to musisz zatrudnić chociaż dwóch pracowników
>W efekcie albo będziesz zarabiał poniżej 500zł przy dużym zapierdolu, albo po prostu będziesz stratny

Mój kraj taki piękny. Zamiast pomóc obywatelowi w rozwijaniu gospodarki i zmniejszeniu bezrobocia - musisz się męczyć z durną biurokracją po to aby móc w ogóle coś na tym zyskać. I niech jakiś zwolennik socjału mi powie, że wysokie podatki są potrzebne :lol: 

  • +1 1
Link do komentarza

To wskaż mi jeden styl, w którym menu poziome wygląda praktycznie.

Styl się robi samemu w tego typu projekcie. No ale dobra, raz, dwa. Sekunda w google.

Nie chcę się z tobą kłócić, ale każdy ma swój gust i robi wygląd według niego :v Strona ma być praktyczna, ładny wygląd to druga sprawa...

Fakt, gusty gustami, a strona ma być praktyczna. Jednakże, wygląd jest równie ważny, bo to on przyciąga ludzi. Możesz mieć niesamowicie praktyczną stronę, która nawet kawę podaje i salta fika, ale nikt się nią nie zainteresuje, jak nie będzie ładna.

  • +1 2
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...