Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Miałam dziś pierwsze zajęcia z anatomii w prosektorium (nie, nie ma tam nic obleśnego ani przerażającego, za to jest zimno i pachnie formaliną). Na stoliku obok leżała krowia czaszka, w przerwach między notatkami nie miałam zbytnio co robić (ile można się gapić na eksponaty), więc wzięłam i naszkicowałam długopisem w zeszycie.

Link do komentarza

 

PS. Shadow fiend rządzi. 

Jakieś 2 dni temu nim grałem pierwszy raz, przez to że nie miałem najlepszej farmy to nie chciało mi się ult używać ale poradziłem sobie nim, dobry damage zadaje :x Dla nowych graczy jednak bym polecał Morphling, dobra farma + chodzenie w agility + dobre przedmioty = niepowstrzymalna maszyna niszczenia wszystkiego co stanie mu na drodze :ming: Stun to jedyna rzecz której można się obawiać, silence jeszcze można przetrwać :v 

Bounty Hunter uber alles

Reupload od pewnej osoby trochę wyżej:

Też go próbowałem, trochę nim zaszalałem :v 

bnIGfJdl.jpg
Link do komentarza

Miałam dziś pierwsze zajęcia z anatomii w prosektorium (nie, nie ma tam nic obleśnego ani przerażającego, za to jest zimno i pachnie formaliną). Na stoliku obok leżała krowia czaszka, w przerwach między notatkami nie miałam zbytnio co robić (ile można się gapić na eksponaty), więc wzięłam i naszkicowałam długopisem w zeszycie.

A ja myślałem że to ten pokemon z czaszko zamiast głowy, co latał z wielką kością w łapkach :spike: Amino niszczy mózgi

Link do komentarza

Co w Storm Spiricie jest trudnego, albo tym bardziej...Shadow Fiendzie? o_O 

SF - Przynajmniej mi co chwilę się trzy pierwsze umiejętności myliły,
SS - Zbyt szybko mana mu się kończy (co mnie denerwuje gdy chcę kogoś zaatakować, z większością magów w większości MOBA tak mam, ale SS go mocno potrzebuje) i butelka jest zbyt potrzebna (pierwsza postać przy której kupiłem butelkę :v )

Co masz na myśli mówiąc zabójcą? Carry? :v to assasin to raczej z LoLowego slangu

LoLowego slangu <---- :lol: To mi dało banana na twarzy : )))) Btw. w LoL Carry i Assassin to dwie różne grupy : )

eeee nie?

Eee tak?

Edytowano przez Minish, Hero of the Storm
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...