Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

W sensie mamy ci pomóc w wyborze, czy coś?

Jak nie pomóc w wyborze [WYBIERZ JEDNO], to chociaż wyprowadzić mnie z błędnego przekonania, jak np. udowodnić, że FFOS jest gówniany czy coś. Jak nie kupić dziś to jutro, ewentualnie za pół wieku

Zasadniczo te noże nie są zbytnio ciężkie w wyborze - patrzysz na dostawcę stali i tyle. No może poza jednostkowymi przypadkami, ale jak mniemam, nie robisz sprzętu na zamówienie tylko kupujesz masówkę, nie?

Ale nieco niżej to Ty czytaj, anon, k?

Link do komentarza

Szefie - wrzuciłeś oferty 2 zabawek. A oczekujesz pomocy przy wyborze noża. Zatem chyba logicznym jest, iż jako osoba chcąca pomóc, czekam aż wrzucisz ofertę noża ;>

Panie kolego. Ja nie szukam smoczego dildo ze stali damasceńskiej do cięcia bambusów i wodotrysku do tego. Potrzebuję małego, prostego motylka. Zabawki. Znaczy się dwóch zabawek w sumie. Jako osoba chcąca pomóc polecam podszkolić się w zakresie zabawek. Zabawki służą do zabawy, a ja wyraźnie napisałem, że poszukuję też czegoś do zabawy.

Jak wyraźnie trzeba napisać słowo "balisongi", by zaświeciła się panu lampka odpowiedzialna za zabawki?

 

Link do komentarza

To teraz najważniejsze - po co ci zabawki na wyprawach ._. Jak już to ogarnę, to postaram się pomóc.

Żeby kochany Zegarek miał zagadkę. Poza tym uwielbiam zabawki. Są zabawne, tak jak ludzie, którzy nie opanowali sztuki czytania ze zrozumieniem.

Vanad, ja mam pomysł mój kochaniutki. Kup cioci pizzę :3 

Jeśli nie jest duża i ostra i dobra i ostra i duża - nie ma co kupować

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Cholera, nawet się nie zmęczyłem... 

Rower o wpół do drugiej w nocy? :v

Wierz mi na słowo, noc jest najlepszą porą na wypady rowerowe po mieście. Mało ludzi na chodnikach, ruch samochodowy jest niewielki, jest względnie cicho. Poza tym łatwiej się wyspać, jak się trochę przed snem natrudzisz. Poza tym lubię to robić, bo Białystok zdecydowanie lepiej wygląda nocą.

Zresztą sam się kiedy przekonaj. Wyskocz na rower tak między jedenastą, a brzaskiem, to możliwe, że zrozumiesz.

Link do komentarza

Cholera, nawet się nie zmęczyłem... 

Wierz mi na słowo, noc jest najlepszą porą na wypady rowerowe po mieście. Mało ludzi na chodnikach, ruch samochodowy jest niewielki, jest względnie cicho. Poza tym łatwiej się wyspać, jak się trochę przed snem natrudzisz. Poza tym lubię to robić, bo Białystok zdecydowanie lepiej wygląda nocą.

Zresztą sam się kiedy przekonaj. Wyskocz na rower tak między jedenastą, a brzaskiem, to możliwe, że zrozumiesz.

Wszystko byłoby OK... Gdybym miał teraz rower. ;-;

Link do komentarza

Cholera, nawet się nie zmęczyłem... 

Wierz mi na słowo, noc jest najlepszą porą na wypady rowerowe po mieście. Mało ludzi na chodnikach, ruch samochodowy jest niewielki, jest względnie cicho. Poza tym łatwiej się wyspać, jak się trochę przed snem natrudzisz. Poza tym lubię to robić, bo Białystok zdecydowanie lepiej wygląda nocą.

Zresztą sam się kiedy przekonaj. Wyskocz na rower tak między jedenastą, a brzaskiem, to możliwe, że zrozumiesz.

Nocne przebieżki też miodzio :3

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Ano.

Chociaż obawiam się, że niedługo stanie się za zimno, abym mógł w letnich ubraniach poiwaniać po mieście. Dzisiaj jest koło 5 stopni i musiałem przejechać dobre 15 minut, zanim przestałem czuć chłód. 

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Prędzej nieodśnieżona. Często porządkowi sobie nie radzą ze śniegiem.

Ja pewnie i tak będę zmuszony odpuścić rower i przerzucić się na spacery. Niezbyt mi się to uśmiecha xP

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...