Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Yup, żeby tylko płyta była tak dobra jak ta okładka.

Umm... Płyta Judaszów podobno nie była taka super, Ironi ledwie trzymali poziom (Judaszów mam, dostałem, Ironów nie widziałem na oczy), z 2015 albumów... Powerwolf pokazał jak się to robi. Blind Guardian nie wiem, Ensiferum nie wiem, Scorpionsi nie wiem, Enslaved też nie, Heidevolkowa Velua jest mocna, KORPIKLAANI. NOITA. TO CO ZROBILI JEST MISTRZOSTWEM. NAJLEPSZY ALBUM 2015 SOŁ FAR. Ghost, Motorhead coś zrobili, Amorphis też, Annihilator też... Przesłuchałem ledwo trzy albumy z tych które bym chciał i wszystkie były co najmniej dobre.

Jednak "zespoły-legendy" chyba nie mają się tak dobrze. A rok 2014 nie był dla mnie najlepszym rokiem co do albumów. Czekamy, bo rzadko kiedy okładki są tak dobre.

Link do komentarza

Umm... Płyta Judaszów podobno nie była taka super, Ironi ledwie trzymali poziom (Judaszów mam, dostałem, Ironów nie widziałem na oczy), z 2015 albumów... Powerwolf pokazał jak się to robi. Blind Guardian nie wiem, Ensiferum nie wiem, Scorpionsi nie wiem, Enslaved też nie, Heidevolkowa Velua jest mocna, KORPIKLAANI. NOITA. TO CO ZROBILI JEST MISTRZOSTWEM. NAJLEPSZY ALBUM 2015 SOŁ FAR. Ghost, Motorhead coś zrobili, Amorphis też, Annihilator też... Przesłuchałem ledwo trzy albumy z tych które bym chciał i wszystkie były co najmniej dobre.

Jednak "zespoły-legendy" chyba nie mają się tak dobrze. A rok 2014 nie był dla mnie najlepszym rokiem co do albumów. Czekamy, bo rzadko kiedy okładki są tak dobre.

Zwłaszcza, że poprzednie albumy Megadejwa były cóż... Średnie.

Link do komentarza

Jest taki czas w ktorym powinno sie skonczyc Warmen

Takie zespoly ktore wydaly 10+ plyt moga jeszcze wniesc cos nowego? W niektorych wokalisci maja chyba z 60 lat

Fatal Ilużyn przesłuchałem niezłe ale nie urywa dupy jak headcrusher z 2009

 

Po co wnosić coś nowego? Wystarczy tylko trzymać poziom. Robić to, w czym czuje się najlepiej i na tej bazie oprzeć coś wielkiego. Mi się cały Endgame... W sumie nawet go nie pamiętam. Ale był dobry, mimo tego. Co do Fatal Illusions, intro jest super, reszta jest typowa, ale wokal... Dave chyba kiedyś inaczej śpiewał. Ogólnie jest ok, ale nic poza tym 4me.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...