Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

Forum bez SB? To jak pizza bez sosu pomidorowego. Co prawda dla mnie czosnkowy i tylko czosnkowy, ale ja jestem dziwny, tak jak forum bez SB. 

Dziwnie jest to usłyszeć od człowieka, którego tam nigdy nie widziałem xP

Link do komentarza

Były małe problemy przy przenosinach i nie wszystko poszło zgodnie z planem, a tez jesteśmy ludźmi i nie chce nam się siedzieć 24/7 przy forum - też mamy życie. Doprowadziliśmy forum do stanu używalności, teraz będzie tylko lepiej ^.^

Przenosiny miały być 13 VIII (tydzień temu), mamy środę 19...

Link do komentarza

@ChrisEggII

Tłumaczę - Podmiot liryczny wytyka, że forum pozbawione możliwości przesyłania krótkich wiadomości w celu komunikowania się jest jak pizza bez sosu pomidorowego - składnika, który na pizzy znajduje się niemal zawsze, ta para jest nierozłączna. Jednocześnie podkreśla, że osobiście uważa, że sos czosnkowy jest znacznie lepszy. Tym samym sugeruje też, że nie jest entuzjastą sosu pomidorowego, czyli w naszym wypadku - shoutboxa.

Edytowano przez Cahir
  • +1 1
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

@ChrisEggII

Tłumaczę - Podmiot liryczny wytyka, że forum pozbawione możliwości przesyłania krótkich wiadomości w celu komunikowania się jest jak pizza bez sosu pomidorowego - składnika, który na pizzy znajduje się niemal zawsze, ta para jest nierozłączna. Jednocześnie podkreśla, że osobiście uważa, że sos czosnkowy jest znacznie lepszy. Tym samym sugeruje też, że nie jest entuzjastą sosu pomidorowego, czyli w naszym wypadku - shoutboxa.

To w sumie ma sens... Dzięki za tłumaczenie, nigdy nie byłem zbyt dobry w wychwytywaniu ukrytego przesłania.

Tylko zaraz... Co w tym przypadku oznacza sos czosnkowy?

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...