Minish, Hero of the Storm Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 Opitoliłbym takiego #foodpornUkryta zawartośćO coś dla mnie. Link to comment
War Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 Przykre.No właśnie, dlaczego? Link to comment
Airlick Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 W końcu i Arłuk poznał magię chińskich vocaloidów.To jeszcze, jeśli nie wysłuchałeś Sun Quan the Emperor z tym kaloszoidem, to wiesz co zrobić. Bardzo fajne. Ale nie poznałem hińskich vocaloidów, tylko Luo. Link to comment
Minish, Hero of the Storm Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 Grotto Link to comment
Garin Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 (edited) Bardzo fajne. Ale nie poznałem hińskich vocaloidów, tylko Luo. Bowiem Luo jest najbardziej z nich wszystkich rozpoznawalna (i najstarsza). Do tego dopiero teraz popularność zdobywa. Edited October 19, 2015 by Garin Link to comment
Airlick Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 Bowiem Luo jest najbardziej z nich wszystkich rozpoznawalna (i najstarsza) I zakładam z góry, że najlepsza. Widzę tu bardzo silną analogię do Miku. Link to comment
Garin Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 I zakładam z góry, że najlepsza. Widzę tu bardzo silną analogię do Miku. Ling brzmi jak chińska Miku, a nie Luo. Link to comment
Airlick Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 (edited) Ling brzmi jak chińska Miku, a nie Luo. Nie napisałem, że mają podobne głosy, tylko kariery. Edited October 19, 2015 by Airlick Link to comment
Kuracyja Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 O Boshe, oni znowu to aminomangu.Poszło w świat przez GT-I9001 Link to comment
Minish, Hero of the Storm Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 O boże ten znowu używa tego tapatalk... Link to comment
Kuracyja Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 O boże ten znowu używa tego tapatalk...Na komórce nie mam innej możliwości forumowania.Poszło w świat przez GT-I9001 Link to comment
MLO_pl Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 bo chce się pochwalić nowym telefonem Napisano z komputera za pomocą czarnej klawiatury przez aplikację Mozilla Firefox zainstalowanej na systemie Windows XP SP3 Link to comment
Airlick Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 O Boshe, oni znowu to aminomangu.Vocaloidy to nie mangoamino. Link to comment
Kuracyja Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 bo chce się pochwalić nowym telefonem Napisano z komputera za pomocą czarnej klawiatury przez aplikację Mozilla Firefox zainstalowanej na systemie Windows XP SP3Sorry bro, ja ten telefon mam od ponad roku.Poszło w świat przez GT-I9001 Link to comment
Syrth Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 Vocaloidy to nie mangoamino. To jeszcze większe gówno niż mangoanimu Link to comment
Guest Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 be careful what you ask for Link to comment
Sosna Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 tak z ciekawości... co to za piosenka? Link to comment
Kuracyja Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 /sb/, zna może ktoś jakąś stronę z tutorialami rysowania postaci? (DragoArt odpada, byłem)Poszło w świat przez GT-I9001 Link to comment
Guest Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 tak z ciekawości... co to za piosenka? https://www.youtube.com/watch?v=FYq4jihusVg Link to comment
Sosna Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 no kurde co z tym netem 144p i zacina się jak amerykański karabin podczas wojny w wietnamie po dostaniu się do niego ziarenka piasku Link to comment
Airlick Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 I mówią, że amino jest złe... Link to comment
Minish, Hero of the Storm Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 I mówią, że amino jest złe... Twoje* Link to comment
Garin Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 (edited) I mówią, że amino jest złe... Bo jest zue. Edited October 19, 2015 by Garin Link to comment
Minish, Hero of the Storm Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 Bo to pauka Link to comment
Airlick Posted October 19, 2015 Share Posted October 19, 2015 Ukryta zawartośćA co jest w nim złego i dlaczego ukrywasz cweli w spoilerach? Link to comment
Recommended Posts