Jump to content

Tymczasowe /sb/

Siper

Recommended Posts

To jakbyś szedł ulicą i nagle dostał cegłą, bo powiedziałeś na głos "12-latka". No bo co innego mógłby ktoś taki mieć na myśli nie? Pewnie mu się ta cegła należała, nie? :kappa:

A nawiasem, War, nie startujesz do Ink...khm...Moderacji? :D Można przysyłać podania w dowolnym momencie, co prawda ilość miejsc jest chwilowo na minusie, ale co ci szkodzi? :D

To jakbyś szedł ulicą i nagle dostał cegłą, bo powiedziałeś na głos "12-latka". No bo co innego mógłby ktoś taki mieć na myśli nie? Pewnie mu się ta cegła należała, nie? :kappa:

Nigdy nie wiesz jakie myśli kłębiły się w głowie tego człowieka, kiedy wypowiadał te słowa :kappa:

A nawiasem, War, nie startujesz do Ink...khm...Moderacji? :D Można przysyłać podania w dowolnym momencie, co prawda ilość miejsc jest chwilowo na minusie, ale co ci szkodzi? :D

Tobie mam wysłać podanie? W sumie zapomniałem gdzie się je składa, ale jeśli się dowiem, na pewno to zrobię. Wszak i ja mogę ^^

W sumie niezbyt, ale zawsze lepiej patrzy się na Piękną, tętniącą życiem i Zachodnią Kulturę czysto rasową Europę, niż na Europę zalaną ludźmi dowolnego, zewnętrznego sortu.

A gdyby wysadzić... hm, to dopiero byłoby na co patrzeć.

Holocaust zacząłbym od Chemika, Arłuk szczęśliwie sam zamknął się w rezerwacie.

Mówiąc bardziej poważnie - jeden Niemiec, swoją drogą ponoć jeden z najbardziej lubianych rysowników clopartów (nie sprawdzałem, wyszło przypadkiem), żalił mi się z pół roku temu, że w Niemczech w kółko walczą o władzę dwa obozy - skrajnie prawicowe, oskarżające o wszystko imigrantów i skrajnie lewicowe, oskarżające za wszystko rząd i jego faszystowską opieszałość. A robić i racjonalnie opanowywać sytuację - nie ma komu.

I odbanujcie Szprota, nie mam z kim gadać o serialu.

Lepiej się patrzy na post gdy wszystko jest w jednym miejscu niż gdy wszystko jest oddzielone od siebie trzema przerwami, wtedy cały post by nie był na cały ekran.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...