Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

5 minut temu Siper napisał:

Nie jesteś konsumentem, nie płacisz mi za to ani grosza. Ja to opłacam z własnej kieszeni, więc powiem wprost - wypierdalaj z takimi tekstami z łaski swojej.

Siper, zajmuj się forum wtedy, kiedy chcesz, i zajmuj się tyle, ile chcesz. Płaczki, że "oesu nie działa" i "sipah napraw to, sipah napraw tamto" będą zawsze. Ja rozumiem, że pisanie stylów, zmiana silników forum itp. to ciężkie rzeczy, więc nie narzekam i nie popędzam. Po prostu cierpliwie czekam.

Nie od razu Rzym zbudowano, nie od razu forum będzie działać. Handlujcie z tym plox, bo Siper to na razie jedyny gość, co się nad forum męczy i męczy (Skaju gdzieś se uciekł)

Jak kogoś uraziłem, to przepraszam.

  • +1 2
Link do komentarza
1 minutę temu Kuracyja napisał:

Siper, zajmuj się forum wtedy, kiedy chcesz, i zajmuj się tyle, ile chcesz. Płaczki, że "oesu nie działa" i "sipah napraw to, sipah napraw tamto" będą zawsze. Ja rozumiem, że pisanie stylów, zmiana silników forum itp. to ciężkie rzeczy, więc nie narzekam i nie popędzam. Po prostu cierpliwie czekam.

Nie od razu Rzym zbudowano, nie od razu forum będzie działać. Handlujcie z tym plox, bo Siper to na razie jedyny gość, co się nad forum męczy i męczy (Skaju gdzieś se uciekł)

Jak kogoś uraziłem, to przepraszam.

Uraziłeś mnie słowem Rzym :lkBLv::rapidash:

***

Imgur w końcu wrócił :yay: 

Link do komentarza
Właśnie teraz Kuracyja napisał:

Siper, zajmuj się forum wtedy, kiedy chcesz, i zajmuj się tyle, ile chcesz. Płaczki, że "oesu nie działa" i "sipah napraw to, sipah napraw tamto" będą zawsze. Ja rozumiem, że pisanie stylów, zmiana silników forum itp. to ciężkie rzeczy, więc nie narzekam i nie popędzam. Po prostu cierpliwie czekam.

Nie od razu Rzym zbudowano, nie od razu forum będzie działać. Handlujcie z tym plox, bo Siper to na razie jedyny gość, co się nad forum męczy i męczy (Skaju gdzieś se uciekł)

Jak kogoś uraziłem, to przepraszam.

Póki co zauważyłem, że większym problemem od usterek technicznych jest nastawienie odpowiedzialnego za ogólną stronę techniczną tego forum.

 

2 minuty temu Siper napisał:

OPINIA XDXDXD :lol: 

Bez komentarza, aż nie chce mi się bardziej rozbudowywać odpowiedzi.

Misiu, "chujowe 2/10" to mimo wszystko też opinia i nie można powiedzieć, że nie.

Robisz to wszystko dobrowolnie i ostatecznie za darmo. Powinieneś od dłuższego czasu wiedzieć, że wszystkim się nie dogodzi, ale żeby się oburzać... To już nowość.

Link do komentarza

Pięknie rozwaliliście forume, nie ma co. 

P.S. Nie trzeba płacić, żeby być konsumentem - wystarczy, że korzystasz z produktu. Może nie płacimy abonamentu, ale niektórzy z nas dorzucali się na utrzymanie forum, więc chyba mają większe prawo wymagać, żeby działało w miarę dobrze. Nie jest też naszą winą, że udało się wam zawalić sprawę reklam. 

Taakżeee teeegooo... My (no, pewnie nie wszyscy, ale w tej chwili stosownym jest użycie tego właśnie słowa) naprawdę doceniamy, że poświęcacie forume swój wolny czas. Ale to nie znaczy, że nikt nie będzie was krytykować, jak nagle postanowicie zepsuć forum. 

  • +1 1
Link do komentarza

Owszem Sip się sam z tym bajzlem męczy, dlatego od dłuższego czasu mówię, że przydałby się dodatkowy techniczny, a zamiast tego mamy aż czterech wspomagających, którzy gówno zrobią, gdy forum się wykrzaczy a Sipa będzie wtedy na przykład na urlopie wypoczynkowym z dala od internetu :v

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
1 minutę temu Siper napisał:

@Vanadiss the Glejt aktualnie to zastanawiam się nad porzuceniem forum, bo widocznie nie jestem zbyt dobry by się zajmować taką społecznością. Tylko kto wejdzie na moje miejsce, może Ty?

Nie opuszczaj nas, bo kto będzie nas bronił przed herezją, nawałą demonów, orków i innego tałatajstwa? :despair: 

 

Chwila, to nie ten Imperator. :kappa: 

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...