Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

1 minutę temu Siper napisał:

@Vanadiss the Glejt aktualnie to zastanawiam się nad porzuceniem forum, bo widocznie nie jestem zbyt dobry by się zajmować taką społecznością. Tylko kto wejdzie na moje miejsce, może Ty?

Chętni zawsze się znajdą.

I powtarzam po raz kolejny - Czy Ty, jeśli dobrze widzę, jesteś oburzony, że ludzie zauważyli, że coś nie działa? Uważasz, że nie powinni w ogóle mówić, że coś jest nie tak? Bo to urazi dumę Wielkiego Czerwonego?

Zachowujesz się niemalże tak samo, jak kiedyś odjaniepawlił ładnie Zegar.

Może administracja to też lek i powinniśmy to docenić?

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Wiecie... Szczerze mówiąc, to dziwię się Siperowi, że jeszcze ma w ogóle siły się użerać z tym forum.
Ludzie, zrozumcie! Gość robi tutaj za darmo, próbując jakoś ogarnąć ten bajzel spowodowany przenosinami. W chwili aktualizacji miał jeszcze do pomocy Skaja, który to olał forum w najgorszym momencie. Teraz Siper nie może na nikogo liczyć. Ba! Każdy problem kończy się lamentem, że zepsuł forum. To naprawdę nie jest fajne z waszej strony.

Link do komentarza

Jeśli 20 osób pisze "O jeny jak to móli!11one", "Coś znowu nie działa!one", "Kiedyś było lepiejeleven" to wcale nie jest to miłe, ani nie jest to opinia. Jeśli nie wiesz jak powinna wyglądać normalna konstruktywna krytyka/opinia to zapytaj o to nauczycielkę języka polskiego, ewentualnie rodziców. Ja nie jestem od tego by Cię uczyć kultury i dobrych manier. 

  • +1 2
Link do komentarza

Dlatego też już od czasu aktualizacji twierdziłem i dalej twierdzę, że przydałoby się tu więcej technicznych, zamiast wspomagających. Owszem doceniam to, że Sip sam się z tym burdelem męczy i sam stara to jakoś ogarnąć i przede wszystkim robi to z własnej, nieprzymuszonej woli.

Link do komentarza
4 minuty temu Krzysiek000 napisał:

Wiecie... Szczerze mówiąc, to dziwię się Siperowi, że jeszcze ma w ogóle siły się użerać z tym forum.
Ludzie, zrozumcie! Gość robi tutaj za darmo, próbując jakoś ogarnąć ten bajzel spowodowany przenosinami. W chwili aktualizacji miał jeszcze do pomocy Skaja, który to olał forum w najgorszym momencie. Teraz Siper nie może na nikogo liczyć. Ba! Każdy problem kończy się lamentem, że zepsuł forum. To naprawdę nie jest fajne z waszej strony.

Tymi przenosinami, które to były zbędne i wielu osobom się nie podobały? Spora część osób od razu krytykowała ten nowy, wspaniały, lśniący silnik, jak tylko przeczytała listę zmian w stosunku do poprzedniego. A nie pamiętam, żeby kiedykolwiek padło pytanie, czy userzy chcą przenosin. Ten silnik może być dobry z punktu widzenia programisty, tego nie wiem, nie znam się, ale dla userów jest po prostu fatalny. Ale to tylko taka dygresja. 

  • +1 1
Link do komentarza

Jako nie-mode i zwykły user forume, prosiłbym o zakończenie tematu administracji forum. Siper zapierdala dla Was, w dodatku za darmo, sam jeden, poświęca swój czas. Skoro wam jeszcze coś nie pasuje, z łaski swojej - odpierdolcie się od niego. Jeśli szanujecie jego pracę, to dajcie mu chociaż złotówę.

  • +1 2
Link do komentarza
Właśnie teraz Siper napisał:

Jak będzie dobrze to dołączy jeden techniczny i... dostaniecie MyBB :T

Siekierka czy Dec w końcu ruszy tłuste dupsko? :v

Wait, coś mi psuje emotkę z dwukropkiem i fał :P Wrzuciłem posta, była emotka, zamieściło na forume, nie ma xD

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...