Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Guest Ziemowit

Oceń tło użytkownika

Recommended Posts

Guest Ziemowit

Zabawa jest prosta (jak każda moja). Wchodzimy na profil osoby wyżej i oceniamy jej tło na profilu.

UWAGA: W zabawie udział biorą osoby te, które posiadają TŁO. W razie niestosowania się do tej zasady będę zgłaszać użytkowników do moderacji i wykluczę ich z zabawy (chodzi mi nawet o to jak ustawią tło.

Zaczynajcie ode mnie

Zdjęcie nie jest w moim stylu, uważam je za nudne i mało ciekawe, ale to kwestia gustu, bo nie mogę ukrywać, że pasuje do twojego avka i wygląda całkiem dobrze. Nie razi w oczy, jest delikatne i tematyczne. W zasadzie nawet ładniejsze niż avatar, który się rozpikselował. 

Nie znam postaci z tego tła ale wygląda fajnie. Tło na dodatek jest dosyć mroczne co wygląda super. Jak dla mnie dobre tło.

Ładna Lunka, mi się jak najbardziej podoba i pasuje :fluttershy5:

Edited by Trashgod

Wielka Czwórka Lordran. Wyglądają swagowo i w ogóle kozacko, a te zombie z tyłu to im mogą co najwyżej nagwizdać. No, ale grunt, że Jest Solaire, bo reszta to mnie tam mało obchodzi :v 

Strzelam że ktoś z Dark Souls, bo graficznie mi tą grę przypomina. Ale mogę się mylić.

Ta charakterystyczna korona jest bardzo w porządku. Lil monster od którejś pop gwiazdki, lubianej przez Meweła. Mnie tam się nie podoba, ale skoro on to lubi to czemu nie.

Bardzo klimatyczne, mroczne, ładny księżyceł, tylko zamiast tego kota lepszy byłby wampir :D Generalnie lubię noc, więc mi tam się podoba.

EDIT: Prostując kolegę niżej: kurtka nie jest skórzana :)

Edited by Foley

Przystojny pan w czarnej skórzanej kurtce z repliką w dłoni. Chwali się swoimi zainteresowaniami, a to zawsze popieram. No i jeszcze naprawdę ładna replika. Jest spoko :fluttershy4:

Strzelam ^^ że ten pan lubi broń lub lubi z niej strzelać,do tego trzyma AK więc plusy ode mnie za to.Rosyjska broń zawsze żywa.

Tło podobne do jednej z sygnaturek. Prezentuje pustynie, więc zakładam, że to ponifikacja konfliktu w Afryce podczas IIWŚ, a Lyra i Bon Bon to zapewne Brytole. Chociaż Lyra trzyma model AK, więc równie dobrze może to być radziecka misja w Afganistanie. Zresztą nieważne, tło takie sobie. Mnie zbytnio nie zachwyca.

EDIT:

@Mizaw Umineko - The Seven Stakes of Purgatory

Edited by Furape Gari

Nawet nie wiem z czego to jest. Próbowałem poszukać w internecie skąd mogą pochodzić te postacie ale nic nie mogłem znaleźć. Widzę tylko ,że jest to jakaś manga lub anime. Samo tło wygląda średnio. Nie podoba mi się głównie przez białe tło i te trzy dziewczyny które płaczą lub są bliskie płaczu. Gdyby ich nie było a tło dać jakieś inne to było by spoko.

Tło ma klimat fantasy, nie zdziwiłbym się gdyby FS miała elfie uszy:fluttershy5:. Bardzo podoba mi się ten kojący zestaw kolorów(aż miło patrzeć). Kompozycja mogłaby być lepsza, ale trzyma poziom. Jedyne co mi nie pasuje w całej tej układance zwanej sztuką to jej włosy, a dokładniej sposób w jaki się układają. 8.5/10 czyli ponadprzeciętne/pod-doskanałe.

Nie mam pojęcia co to za miasto zostało ukazane na obrazku, ale robi wrażenie i bardzo ładnie się prezentuje~ Chociaż osobiście nie przepadam za taką ilością technologii i postępu w jednym miejscu. 

Ornstein w ładnej jakości, prezentujący się bardzo ładnie. Kolorystyka też mi się bardzo podoba na tym tle. A już nie mówiąc o tym, że sama postać w sobie jest zajebista. Ładnie prezentuje się więc na tło.

Dwie postacie których niestety nie znam. Wydaje mi się że są z jakiejś gry ale pewności nie mam. W każdym razie wygląda całkiem fajnie.

Jak tak patrzę to wszystko poza Luną przypomina mi efekty specjalne Disneya(w serialach). Trochę kicz, ale luna jest w ładnej pozie i jak skupi się na niej to można poczuć ten smutek i zamyślenie ledwo ulatniające się z obrazka.

Luna, księżyc w pełni i rozgwiażdżone niebo. Obraz jest utrzymany w uwielbianej przeze mnie niebiesko-białej tonacji. 10/10 ^^

edit: Spóźniłam się, cholibka :C

Edited by Velvie

Wygląda jakby coś zostało mocno przycięte i źle wykadrowane. Z tego co widzę jest tam słonecznik i chyba kawałek kaktusa, czyli taka wiosenna kompozycja.(trochę nie w porę ale spoks) Powiedzmy 7/10 :v

Poor Trixie ;-;
Generalnie bardzo fajnie zrobiony obrazek, smutny co prawda, ale musi z tym żyć.
Btw, Silicius, Atlantis najfajnieszym miastem sci-fi <3

Edited by Bury

Art od NCMares'a, kto go nie zna ten niech żałuje. Warhammer, piękne. Przedstawienie Twi - piękne. Jak praktycznie wszystko od tego autora, 10/10, magia to herezja.

Ujdzie, ale nie przepadam za czarnobiałymi obrazkami w profilach, obrazek dobry, ale zwyczajnie nie mój gust.