Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Interesująca taktyka przedstawicieli klanu Uchicha. Tobi ładował moc, a Itachi używał speciali... walka, moim zdaniem, byłaby w miarę wyrównana, gdyby tak odjąć... ze dwie kule Genki-Damy? (czy jak tam zwało oryginalnie Spirit Bombę...) oraz ten dziwny ruch Goku, który nagle zakończył walkę drugiej rundy... interesującym wydaje mi się fakt, iż Obi nie zginął podczas pierwszej rundy - przynajmniej patrząc na paski życia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale to nie był dziwny ruch.Goku zrobił najpierw destructo disc,a potem uderzył łokciem po prostu.To jest normalny cios, nawet ja go potrafię jak sobie gram :) Tego spirit bomba nigdy nie zrobiłem tylko,ale widziałem go już 10 razy jak bot robi XD Edit:Nie chce już spamować, robiąc sobie kolejne posty więc tu napiszę.Jeśli zobaczyłbyśdobrze dragon balla to goku w wieku 15 lat(po walce z Piccolo Daimao)pokonałby Itachiego i to żadna fantazja,nawet mój znajomy fan Naruto wie o tym dobrze i dlatego nie porównuje tych 2 rzeczy do siebie. PS:Destructo Disc to przecinające tarcze, które niszczą wszystko, więc jak tak mamy się bawić,on padłby po tym tylko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeśli więc tego rodzaju DD zabrał prawie pół paska życia postaci to istotnie jest to przesada.. (nie chciało mi się wpierw wierzyć, że to tylko od niego - wszak może walnął gdzieś w bitewnym zamęcie jakowąś bombę zegarową? A któż tam zna te boty...?) Edit: Nie bierz mnie proszę za ignoranta, MacTavish. ; ) Choć nie miałem szansy dokładnego zobaczenia sagi DBZ, to orientuję się w obu w/w uniwersach. Istotnie, DD były bronią, przed którą nawet Vegeta radził Nappie się uchylić (,,ta klucha ma potencjał...") Jednakże, sądzę, że Twój znajomy fan dobrze zrobiłby w ogóle nie porównując obu światów. Tsukiyomi, na przykład, jest rzeczą, przed którą nawet SB wysiada - na co Ci bowiem najpotężniejsza na świecie broń, gdy jesteś uwięziony w iluzji, gdzie niezależnie co zrobisz, spełznie to na niczym... to nie szklana klatka, z której młody Goku miał szansę się wydostać, po prostu przemieniając w małpę o olbrzymiej mocy... I co by jeszcze nie powiedzieć w tej kwestii - mowa tu wyłącznie o Mugenie, który to nagina zasady panujące we wszelkich światach... ,,on" je ustala. Jedynie wedle nich da się tu coś konkretnie ocenić, zatem nie wtrącajmy w to niepotrzebnych informacji, Mactavish. Dobrze? :cGfSS:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Tsukujomi to genjutsu nawet jeśli bu wpadł to gohan by go uwolnił uderzając go w głowe i po sprawie XD jeszcze zostaje moc ale to inna sprawa. Dobra zapomniałem uaktualnić listę bo jeszcze przeciesz mamy Warmena i Trum więc ich będzie walka pierwsza a potem mały test naszego nowego zawodnika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto rotacja naszej 7 rundy jęsli chcecie zmiany(lub wystawić innego) to piszcie szybko bo od jutra zaczynamy :D Trum vs Flutteryay niezwyciezony1 Darth Evill El Sadzonkavs vs Cahir Verard vs Spinwide MacTavish vs Braeburn HoryPl vs Plothorse Bartis vs Major Kusanagi Goblin vs Domine Therinius vs Dashy Tarreth vs RedBalance12 Matjas2211 vsAvanidius Occultist vs BezimiennyKot1 Redemptor vs Shadow Naruto5785 vs Watmen cichy vs Venom50

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...