Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ale zrobił to w pięknym stylu. Jak zawsze, prawie umarł i dopiero potem zaczął walczyć xD

Zdecydowanie muszę się podpiąć pod zdania Avanidusa. To niezaprzeczalnie cecha charakterystyczna Talona. Bardzo ciekawa, jeśli miałbym wyrazić własne zdanie...

Co do walki: Ładna, choć Potemkin strasznie przyciskał Talona do ściany.. co do podkładu...:

Nie. Przy oglądaniu tego drugi raz musiałem wyłączyć muzykę. :hBB25:

Poza tym.. czy mi się zdaje, czy po raz pierwszy do walk została wprowadzona opcja ogłuszenia przeciwnika?

Ulubiony moment?

Oglądanie ludzi w tle od 0:46 do 0:50... :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Sama walka była pełna dynamiki i combosów. Rundę pierwszą podsumować mogę słowami, że geny Chucka i Holy Kuli krążą po necie xD. Podobała mi się również runda trzecia gdzie owe geny dały o sobie znać lol!

2.

Pierwsza runda wyglądała jakby Lucario chciał zmylić przeciwnika w następnych

:P. Dalej było tylko ciekawiej, choć dużo spokojniej niż w poprzedniej walce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Igniz - last man standing... walka w istocie ładna. Jakkolwiek, zapewne nie doszłoby do takiego, a nie inngo wyniku.. gdyby nie nietykalność Igniz' a, którą to miał chłopak zapewnioną na czas swych, powtarzanych, speciali...

2.

Lucario... przeciwnik niepozorny, którego słusznie należy się obawiać. W pierwszej rundzie Renji wziął go praktycznie na jeden combos i pięknie się przy tym popisał. Nie spodziewałem się takiego zakończenia.. choć liczyłem na wygraną Renjiego. Ach... wybacz, Spinwide. Możliwe, że to przeze mnie.

:rainderp:

3.

TAK! Gundam nareszcie wygrał - i to w pięknym stylu. Aż mi żal było, że tak fajna i tak dobrze zrobiona postać doznaje ostatnio samych porażek... nie obraź się proszę, Ogoniasty.

4.

Hmm... Superman chyba ponownie potrzebuje okularów - w pierwszej rundzie zdecydowanie miał problemy z trafieniem laserem z oczu alienowatego... walka interesująca... prawie równie co pytanie - na co zużyli tyle energii kolejno w 1:25 i 1:30...?

5.

Powiem tyle... była zdecydowanie osłabiona. Co ona robiła w tych górach? Pościła?

:rainderp: Twoja postać przez duży okres czasu nie dawała jej żyć... choć nie powiem - i Ona się starała. Mogłeś wygrać. Ciężko o tak dobrze zrobioną postać jak Ragna... mógłbym takowych wymienić zaledwie parę. Z Vergilem na czele.

Przy okazji: zdążyliście już poznać Harpuię, wraz z ogólną koncepcją jego stylu walki. Sądzę, że - aby was nie zanudzić - czas mi wprowadzić trzeciego zawodnika! Przedstawiam wam Model Z(ero), obsługiwany przez reploida imieniem Giro(uette). W praktyce to nieco słabsza, nastawiona nieco bardziej na atak wręcz wersja Omegi... po pierwszej jego walce zadecyduję, czy nadaje się do walki z Gutsem...

Dołączona grafika

Wyruszy do walki z tym oto podkładem w tle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Hmm... Superman chyba ponownie potrzebuje okularów - w pierwszej rundzie zdecydowanie miał problemy z trafieniem laserem z oczu alienowatego... walka interesująca... prawie równie co pytanie - na co zużyli tyle energii kolejno w 1:25 i 1:30...?

Superman to jednak jedno wielkie, lewitujące w powietrzu combo. A z tym ciągłym pudłowaniem to faktycznie niezłe jaja. Gdyby trafiał, z aliena w tamtej rundzie zostałaby kupka popiołu. :lol:

Dla mnie też interesujące jest jak go alienowaty robił na okrągłlo w normalnym starciu wręcz. Superman, jeszcze trochę takich i udasz się na przedwczesną emeryturę :D

Plothorse, chcesz na solo? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Sadzonka:

Plothorse, chcesz na solo? :D

Co najmniej nie mam nic naprzeciw. :rd8:

Z chęcią sprawdzę w boju nowo wprowadzony model Z, jeszcze przed walkami oficjalnymi. Jakkolwiek - jeśli masz ochotę na sparing z którąś z mych pozostałych postaci - zrównoważonym Omegą, bądź też ,,latającym combem" Harpuią (w porównaniu z Supermanem chyba jeszcze większym :rd6:) rzecz jasna, go właśnie otrzymasz. Wszak to Ty mnie wyzywasz, więc masz prawo wyboru...

Spinwide:

Wracam po dwóch dniach nieobecności na forum....i widzę jak Renji Abarai przegrywa z pokemonem.....

Wiesz... krążą po internecie plotki o potężnym, mugenowym wojowniku, zwanym Pikachu... :rd9:

Komentarze do walk nadejdą zdecydowanie później. Chwilowo operuję komp z netem, dyszącym max 20 kb/sek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie Omega. Zrównoważony czyli przeciętny pod każdym względem, a więc bez silniejszych punktów - no, przynajmniej tak zakłada moje życzeniowe myślenie. :D

Sprawdź go, jeśli chcesz. Dwie walki już stoczył... jedną oficjalną przegrał, pojedynek wygrał...

Podkład muzyczny pozostawiam Tobie, ilekroć ja wybierałem i tak nie był brany.

Mm.. może coś takiego, ukradnięte Supermanowi, gdy okulary czyścił? :rainderp:

(Nie sądzę jednak, by było to najlepsze z możliwych... jeśli masz pomysł na coś dobrego, nie wahaj się tego zastąpić.)

MacTavish:

Jest ktoś, kto chciałby wypróbować postać na jeszcze tą rundę lub następną? Jeśli tak to mogę się z nim zmierzyć. Jak co, ja wystawiam Goku- wersja HR

Co powiedziałbyś na walkę ojca i syna?

Wystawiłbym na próbę mego ulubionego spośród Saiyan, Bardocka.. (Kto wie? Zastąpi model Z? Może wejdzie w kolejnej turze?)

Miałbyś coś naprzeciw takiemu podkładowi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plothorse- biorąc pod uwagę fakt że przegrałem z jakimś tam gofrem Lunario ( z całym szacunkiem dla Flutteryay i jej wojownika ale dla mnie to wciąż gofer wśród pokemonów) to Pikachu zmiażdżyłby biednego Renji'ego jednym szybkim plaskiem z ogona w policzek :despair: Swoją drogą Sake-dawno udziału w walkach nie brał mój Drizzt. Czy w następnej walce mógłby tłuc się właśnie on? Widziałem go raz-w walkach 2v2 a tam raczej wiele nie zauważyłem przez te mogące wywołać atak epilepsji wybuchy i błyski :rainderp: Plot raz jeszcze: Nie wydaje mi się żeby moja przegrana z Flutteryay miała związek z tobą :P Wygląda na to że każdy wojownik mugen ma gorszy dzień i Renji nie jest wyjątkiem. Ostatecznie pozostaje mi tylko pogratulować Flutteryay zwycięstwa xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...