Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

15 minut temu Ever3Tree napisał:

 Od zawsze :F

Ogólnie nie polecam ultowania w kierunku Genjiego, jak się postara to odbije nawet robocika Mei czy bombę Tracer.

 

O ile pamiętam, to takie pociski mógł reflectować tylko stojąc im praktycznie na twarzy, bo one w ułamku sekundy zmieniają się ze zwykłego pocisku w AoE, którego siłą rzeczy reflectować nie mozna. Więc to jest praktycznie niemożliwe i to nie tyle Genji musi się postarać, żeby to odbić, tylko Mei czy Hanzo muszą się postarać, żeby pozwolić mu odbić. Szansa jak na oberwanie meteorytem w głowę, idąc ulicą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, widziałem Genjich rzucających się na twarz ultujących McCree z werwą godną psa gończego, który wyczuł krew, a ulty Mei coraz częściej widzę, kiedy świstają mi nad głową. Genji jest na tyle mobilny, że może czasem bez problemu doskoczyć do wroga - a czasem po prostu po pozycji, którą zajmuje przeciwnik można wnioskować, że lada moment odpali swoją superumiejętność i odpowiednio się przygotować do deflectu :dunno:


EDIT

Nie mówię, że zdarza się to jakoś wybitnie często, ale w moim 2350-2400 widziałem kilka razy ulty wracające prosto do właścicieli

Edytowano przez Ever3Tree
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Miałem się tu już nie udzielać ale ...

Hanzo ... oh tak, HANZO!

Wywalasz tego ulta jak najprędzej aby przypadkiem nie trafić w odbicie genjiego i nie zabić 2 swoich ... pozdro.

Po czym jak zabijesz jakiegokolwiek przeciwnika to masz banana na twarzy "jak on mógł tego nie zauważyć xD".

Haha, dobrze wiedzieć xD

Jeszcze tydzień i wypłata!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowego bohatera, Sombrę! Będzie w następny wtorek na PST i za dwa tygodnie na oficjalnych serwerach.

Nowy film animowany - Infiltracja

Spoiler

 

 

Historia Sombry

Spoiler

 

 

To nie jest ta sama dziewczynka z "Bohater", który miał Żołnierza-76 w roli głównej.

Z miejsca Sombra nawiązuje do "Sznurków władzy" w wykonaniu Adriana Wiśniewskiego. =)

Prezentacja umiejętności Sombry

Spoiler

 

  • Sombra
    • 200 punktów zdrowia
    • Zdolności
      • Oportunista
        • umiejętność pasywna
        • widzenie przez ściany krytycznie rannych wrogów
      • Pistolet maszynowy
        • 60 amunicji w magazynku
      • Hakowanie
        • 12 sekundowy cooldown
        • działa na superzdolności, tarcze, wieżyczki i apteczki
        • trafiony zostanie dezaktywowany na 12 sekund / niemożność użycia przez wroga
      • Kamuflaż Termooptyczny
        • 6 sekundowy cooldown
        • aktywny przez 6 sekund
        • auto-dezaktywacja jeżeli bohatera zostanie trafiona w czasie jego trwania
      • Translokator
        • 6 sekundowy cooldown
        • aktywny przez 15 sekund
        • wyrzuca na średnią odległość urządzenie do którego można się natychmiastowo teleportować
        • możliwość teleportacji podczas ataku
  • Superzdolność
    • Impuls elektromagnetyczny
      • dezaktywuje superzdolności, tarcze i wieżyczki na daleki zasięg

Zrobiłem to lepiej i dokładniej niż zakichana strona overwatch.pl. Warto szczegółowo oglądać film.

#RIPBastion:skajzepsu:

Nowe skiny jakich możemy się spodziewać.

Spoiler

Sombra - legendarna skórka – Los Muertos 

los-muertos-990x504.jpg.63b6040b13301bbf

Sombra - epicka skórka - Cyberspace (koncept)

581d109416807_Screenshot2016-11-0423-49-

Genji - limitowana skórka - Oni

 

Aby zdobyć skórkę należy przegrać 15 meczy ze znajomym w Heroes of the Storm.

Oferta dostępna od 15 listopada 2016 do 4 stycznia 2017 roku.

Idę szukać informacji i władać światem kappa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Edytowano przez Lucas
poprawka daty wydania w PST
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że klimaty latynoskie, mam tylko jedną rzecz do zakomunikowania

 

 

Jako supportowy main Zenyatty czuję się, jakby mi ktoś dał po twarzy. To jest murowana kasacja ulta, bo choć Ana może równie dobrze go skontrować, to zazwyczaj jest zbyt daleko, żeby rzucić granatem. A ta nowa menda nie dość, że jako bohater ataku będzie raczej na miejscu, to nawet jeśli nie będzie w zasięgu wystarczy że się teleportuje ;____;

Chyba idę grać 6x Torbjorn na obronie póki jest to jeszcze w ogóle grywalne :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wydaje mi się, że będzie to zbyt potężna postać. Ale  przekonamy się jak to wyjdzie  praniu.  Jednak wydaje mi się, że będzie to postać, na którą będą wyzywać bardziej niż na Mei, czy Zarię. A co do skórek legendarnych to są całkiem niezłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Ever3Tree napisał:

Jako supportowy main Zenyatty czuję się, jakby mi ktoś dał po twarzy. To jest murowana kasacja ulta, bo choć Ana może równie dobrze go skontrować, to zazwyczaj jest zbyt daleko, żeby rzucić granatem. A ta nowa menda nie dość, że jako bohater ataku będzie raczej na miejscu, to nawet jeśli nie będzie w zasięgu wystarczy że się teleportuje.

Jako supportowy main Łaski co mam teraz powiedzieć?

Spoiler

 

 

Widać w wideo, że znajduje się w Ataku, lecz mimo 60 w magazynku, zadaje słabsze obrażenia niż Smuga. Jeszcze wartości liczbowe zmienią się w PST, to pewne, lecz jej styl gry nie nadaje się do Ataku. Wszystko przemawia za tym, że jest hakerem. To osoba, której kluczem nie jest atakowanie wroga (bezpośrednia interwencja), tylko usuwanie wszelkich przeszkód dla własnej drużyny. Dodatkowo ta postać nie może być wybierana przez drużynę wielokrotnie, gdyż psuje to kompozycję drużyny.

Tym sposobem powinna wylądować do Wsparcia. Tam danego bohatera wybiera się tylko raz, gdzie w Tankach, w Obronie, a szczególnie w Ataku dany bohater może bez problemu występować dwa razy lub więcej.

 

9 minut temu Niklas napisał:

I bardzo dobrze, skończy się nagminny ultfest w grach :>

Ana Amari approved.

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten uczuć gdy w pierwsze dwa dni grania ze skrzynek (15 poziom mam jak co ^^) dropi kilka rzeczy epickich, i trzy legendarki <3 Skin i emotka dla D. Vy i piracki skin dla Torbjorna :kappa: Skomentowałem to mniej więcej tak, że Overwatch zdał sobie sprawę z tego, kto zaszczycił go swoją obecnością i od razu rozpoczęła się ceremonia powitalna xD Żeby nie było tylko zarozumialczych samozachwytów i samogwałtów to może coś o odczuciach z gry ^^ Gra się wyśmienicie, jest sporo zabawy, a także sporo możliwości do poprawy własnych skilli (postaci nie są zbyt łatwe do "zmasterowania"), wciągnęło mnie ostro! Jedyne co mnie nieco sprowadza na ziemię to to, że ciężko dojść do tej frajdy samemu, do czego przyzwyczaiły mnie godziny spędzone w TF2, bardzo liczy się gra zespołowa, jak w mobach. Stąd jeśli team przypadnie kiepski to i odczucia z meczu mogą takie być ;_; Ale do tego też przywyknę, a kiedy to się stanie to już chyba tylko własny skill cap mnie oddzieli od megaton setnej zabawy <3

Edytowano przez Geralt
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geralt Skoro grasz to mógłbyś zapodałbyś battletag? Mam ochotę na grę, lecz nie mam teraz z kim (a mam 22 znaj. xP).

 

PS: Oglądając Infiltrację zauważyłbyś, że jednemu z posterunkowych podkłada głos polski Geralt. W oryginale mamy jego angielskiego odpowiednika z Wiedźmina.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Niklas napisał:

Podsumowanie wiadomości z pierwszego dnia Blizzconu.

 

Przyznam, że jak zacząłem czytać o trybie Arcade i ograniczeniu wyboru bohaterów w quickplayach poczułem się głęboko niepocieszony... Niemniej blizz najwyraźniej przewidział moją reakcję dorzucając darmowe skrzynki. Na eventach to to faktycznie może się przydać, ale tak do codziennej gry? Nie wiem, zobaczymy, czy dam się przekupić.

No i ciekawe dlaczego nikt nie przyszedł uratować Mei.

Hehehe.

Hehe.

He.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ever3Tree napisał:

No i ciekawe dlaczego nikt nie przyszedł uratować Mei.

Nie czaję suchara. Masz na myśli Antarktydę?

godzinę temu Ever3Tree napisał:

Niemniej Blizz najwyraźniej przewidział moją reakcję dorzucając darmowe skrzynki. Na eventach to to faktycznie może się przydać, ale tak do codziennej gry?

Problemem jest, czy podczas trwania eventów skrzynki zostaną automatycznie podmienione na te z wydarzenia.

W przeciwnym wypadku, Arcade staję się lekko nieopłacalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarta legendarka (niestety znów Torbjorn) i kolejny fiolet, każda skrzynka kryje w sobie słodką tajemnicę xD Nie powiem, dropione skórki bardzo zachęcają do wypróbowywania nowych postaci, a Bjornem nie miałem jeszcze przyjemności, z chęcią wypróbuję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Niklas napisał:

 

BO MEI TAKA WKURZAJĄCA. HURR DURR DURR HURR.

Śmieszki keszki heheszki :kappa: 

Szatan yyy... znaczy Mei została zahibernowana na Antarktydzie. Koniec. :kappa:

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genji - "Jest we mnie smok!" - co słyszą obcokrajowcy

Spoiler

For Polish Genji sounds like he's saying a spell from Harry Potter

 

Polish Genji: It's time to smoke!

Hanzo: What in the name of fuck??!

Reaper - "Die, Die!, DIE!" - co słyszą Polacy w innych językach

Spoiler

Umyj, Umyj!, UMYJ! - rosyjski, przyjazny Reaper

Moje, Moje!, MOJE! - hiszpański-amerykański, przyjazny Reaper

Że dzisiaj ludzie to niedojdy! - rosyjski, wrogi Reaper

Nie mam teraz czasu to dokończyć, ale jeśli chcecie mogę kontynuować (edytując ten post). Biorę pod uwagę każdy komentarz pod jego filmem, który wydaje się ciekawy.

Dodam, że niemiecką i polską Farę kochają. :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Geralt napisał:

@Lucas Jak ci się chce to znajdź co po polsku mówią D. Va i Lucio ze sobą, coś o autografach. Uszatka mówiła, że Lucio tam przeklina :D 

Spokojna głowa, nagram nawet to na YT. Dodam, że Żołnierz-76 też przeklina. :TaTds:

 

Ta Sombra jest genialna! :5N9ul:

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie minęło wiele czasu, a już ktoś pomyślał o crossoverze Sombry i MLP. Tak oto narodziła się Sombra Glimmer:enjoy::

Spoiler

SombraGlimmerbyhikariviny1478646041412.p 

 

Kolorystycznie pasuje :twilight4:. Czas zhakować czyjegoś cutie marka xD. 

 

Do mnie w końcu zawędrował październikowy Loot Gaming, a w nim 1 produkt związany z Overwatchem. Podejrzewałem, że to będzie figurka Funko Pop :grumpytwi::

 

Spoiler

 20161109_165409.thumb.jpg.9007202dcb3b7c

 

Kurcze, ekipa Szponu mi się na moim biurku stworzyła :yay:. Jak moja mama zobaczyła Reapera to od razu poszło, że symbol śmierci, won z tym, etc. Gdybym był w gimnazjum to pewnie musiałbym ją sprzedać i niech przepadnie w niwecz. Jednak jakieś plusy bycia dorosłym są :pinkie4:. Chyba to jest najlepsza figurka z serii Overwatch od Funko Pop, bo jest nieźle dopracowana, ma wiele szczegółów i elementów zdobniczych. Lubię to !   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...