Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Może tak w grupę 4-osobową obczaić razem rozróbę? Ja już grałem na niej 4 razy, ale nic nie stoi na przeszkodzie. :twilight7:

Skrzynki z igrzysk dropiły przedmioty zwykłe i owego wydarzenia, dlatego dali tak, że skrzynia zawsze wyrzuci chociaż jeden przedmiot wydarzenia.

W Halloween, skrzynki zawierają tylko halloweenowe, lecz to, że dropi tych wartościowych rzadko to rzecz uzasadniona.  Wartość i ich ilość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny na rozróbę tylko z góry uprzedzam, że nie biorę Any :v Dwie skrzynki Eventowe już otwarłem i nie było w nich nic ciekawego... z dwie kwestie hallowenowe i grafitti... może z następną skrzynką mi jakaś skórka wydropi?

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Anę ja mogę wziąć, z tej ograniczonej puli postaci jest jedyną, którą coś grałem, bo reszty z tej paczki nawet się nie tykałem... ^^"

 

 

Skoro o tym trybie mowa - ograniczona liczba postaci, aby pasowała do fabuły, granie w kooperacji przeciwko botom, które są zarówno bohaterami gry w odpowiednie dobranych skinach, jak i które są zupełnie nowym rodzajem przeciwników o własnych modelach i niepowtarzalnym wcześniej zachowaniu, i odpowiednio dobrana i wystylizowana mapa... czyż nie wspominałem tutaj o czymś podobnym? Blizz winien poważnie pomyśleć nad wprowadzeniem kampanii jednoosobowej PvE (lub jak w tym przypadku, kooperacji) na stałe do swej gry, jako że widać, iż są w stanie tego dokonać, jeśli im się zechce, a to z kolei pozwoliłoby graczom na własnej skórze doświadczyć fabuły tej gry bez sięgania po zewnętrzne media pokroju komiksów itp. Co o tym sądzicie?

 

Spoiler

To tak swoją drogą nie tylko moja opinia, w sensie o trybach co-op, ale sądzę, że wielu też by podeszło do tej gry od bardziej... fabularnej strony~

 

 

 

 

 

Zdaję się też, iż Blizz wyciągnął jakąś lekcję z poprzedniego eventu i tym razem świąteczne rzeczy DA SIĘ KUPIĆ!!! Co prawda cena to x3, ale wciąż chociaż da się! Przeto teraz łupy już nie zależą od samego szczęścia jak wcześniej, ale ma się gwarancję, iż uporczywa praca zostanie nagrodzona - jeśli się nie poszczęści losowanie, zawsze zostaje zakup za zgromadzoną walutę... Inna kwestia, że tu również kłania się kwestia szczęścia, gdyż z paczkami to jest tak, że nigdy nie wiadomo czy się trafi 500 czy 50 monet, ale już mniejsza z tym, wciąż - jest lepiej niż poprzednio było ^^

 

Widać nie tylko ja byłem niezadowolony z poprzedniego rozwiązania... i całe szczęście! Dzięki temu może właśnie coś się zmieniło w tej kwestii, postawa wobec produktu "to jest najlepsza rzecz na świecie, w 100% wad pozbawiona" zazwyczaj źle wpływa na jego rozwój, a jeśli chodzi o UV to zbyt często się spotykałem z takim podejściem, czego przykłady wymieniłem w pierwszym poście... teraz zaś do kolekcji mogę dodać Extra Credits, kanał analizujący gry z perspektywy projektanta niż zwykłego gracza...

 

Spoiler

 

 

 

Poznajcie UV z jego rewolucyjnym asymetrycznym projektem map! Co z tego, że zdecydowana większość tych mechanizmów jest żywcem skopiowana z TF2, hmm... jeśli nie wszystkie wymienione w wideo? Nie, naprawdę, z projektowego punktu widzenia nie byłbym w stanie uchwycić z tej prezentacji różnicy między UV a TF2. Chociaż pod względem merytorycznym jednak też może pozostawiać do życzenia, w sensie zakwalifikować TF2 jako team deathmatch? Ałć...

 

Ogólnie mógłbym tutaj porównać UV do D.vy... do niej przez pryzmat tego wideo - D.va with side of salt ^3^

 

~~

 

24.09.2016 at 18:40 Sosna napisał:

hmmm a cóż takiego ci uczyniła moderka, że traktujesz ją jak zieloną zarazę? Jakieś konkretne zarzuty, czy takie zwykłe ot nie lubię zielonych, bo to modne i wygodne? Poza tym odniosłem wrażenie, że zwykłe upomnienie, żeby w temacie nie było kłótni traktujesz jakby dotyczyło to ciebie w szczególności. Może mówi ci coś przysłowie uderz w stół a nożyce się odezwą? A nie pisałem kolorem, bo w momencie sporządzania tego posta pisałem z telefonu i nie miałem zwyczajnie czasu, żeby bawić się w formatowanie

Coś kiedyś pisałem w Zażaleniu na moderację nim było to modne, ale to było dawno, poza tym Drzewo ładnie ujął o co mi chodzi~ ♫

 

 

24.09.2016 at 18:21 MasterOfRainbows napisał:

Ja zakończyłem dyskusję.

Niechaj tak będzie. 

Tuszę, iż po takim czasie emocje opadły.

 

Ale jako że nie odpowiedziałeś na moje pytanie dwa razy zadane,

to może mi wytłumaczysz chociaż, czemu mam wrażenie, iż

odebrałeś całą tę dyskusję zbyt personalnie?

 

Patrzyłem na degenerację twych postów pod wpływem emocji, nie do końca rozumiejąc czemu tak się dzieje? Dlaczego traktowałeś mnie wręcz jako wroga? Gdzież nadepnąłem Ci na odcisk? Czyżby ściana tekstu Cię przeraziła? (Sorry, ale tak to wyglądało) Czyżbym obraził twoją waifu-grę, że napełniło Cię to takim żalem i taką goryczą, iż nie byłeś w stanie zdystansowanie podejść do problemu i dostrzec, że te wady, ku którym tak się przyczepiłeś nie są najmniejszym sednem rzekomego problemu, o którym pisałem? (i dlatego tak usilnie wstrzymuję się z ich spisaniem) Że problemem nie jest ani gra, ani jej wady, lecz jej społeczność, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą krytyką wymierzoną, nawet niebezpośrednio, w ich ukochaną grę... o tym, o tym właśnie cały czas pisałem, o tym cały czas była mowa...

 

 

24.09.2016 at 19:20 Ever3Tree napisał:

Najpiękniejszy przykład samozaorania w dyskusji, uwielbiam takie kwiatki.

 P.S. Jeśli nie doczytujesz argumentów przeciwnika, to nic dziwnego, że nie wiesz, o co mu chodzi. A chodzi mu, w dużym skrócie, o fanboystwo, którym ten wątek z lekka trąci.

    [*insert thank you gif*] :D

Gdy trzy razy piszesz to samo, a wciąż pozostajesz niezrozumiany, miło dla odmiany spotkać kogoś, kto wręcz czyta w myślach xD

 

24.09.2016 at 20:03 Uszatka napisał:

@MasterOfRainbows 

Szkoda nerwów, oni cię tylko prowokują. Po prostu ich olej i już :v Nie zrozumieli za pierwszym razem, za drugim...za trzecim też nie zrozumieją. Niestety. 

Ależ jakich nerwów...? I nie, nie poddam się tak łatwo, nie zrozumieli za pierwszym, nie zrozumieli za trzecim... będziemy próbować do skutku!! Chwila, to nie do mnie.. xd ej, hallo, to ja jestem tą stroną, która tłumaczy, nie odwrotnie .__. a nie, czekaj, w sensie, że Ci, co namawiają do dalsze dyskusji nie rozumieją?? Hm, sądzę, że jednak rozumieją... po prostu się w tej kwestii nie zgadzają, a to różnica~

 

 

~~

 

"...miałeś rację, Rozsądku, niczym gniazdo szerszeni... rad jestem, że cię nie posłuchałem. ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu DDB Greyjoy napisał:

Anę ja mogę wziąć, z tej ograniczonej puli postaci jest jedyną, którą coś grałem, bo reszty z tej paczki nawet się nie tykałem... ^^"

Może da radę, ja swoje zrobiłem z randomami. Wszystkie osiągnięcia specjalne zaliczone, w tym tryb hard.

 

2 godziny temu DDB Greyjoy napisał:

Blizz winien poważnie pomyśleć nad wprowadzeniem kampanii jednoosobowej PvE (lub jak w tym przypadku, kooperacji) na stałe do swej gry

Masz jakiś inny pomysł odnośnie Dr. Junkenstein? Bo ja nie widzę jego kontynuacji, gdyż fabuła jest za mała na takie wymagania. Jedynie co mogliby zrobić to stworzenie zupełnie nowej rozróby pod następny Halloween.

 

2 godziny temu DDB Greyjoy napisał:
  • Zdaję się też, iż Blizz wyciągnął jakąś lekcję z poprzedniego eventu i tym razem świąteczne rzeczy DA SIĘ KUPIĆ!!!
  • Co prawda cena to x3
  • Inna kwestia, że tu również kłania się kwestia szczęścia, gdyż z paczkami to jest tak, że nigdy nie wiadomo czy się trafi 500 czy 50 monet.
  • Blizz stara się dogodzić wszystkim graczom. Czasem przesadnie. To nic nowego.
  • 3000c podlega tylko skórkom legendarnym tego eventu. Cała reszta, w tym skórki epickie są poniżej tej ceny.
  • To jest stare jak premiera tej gry.
2 godziny temu DDB Greyjoy napisał:

Ogólnie mógłbym tutaj porównać UV do D.vy... do niej przez pryzmat tego wideo - D.va with side of salt ^3^

Czy oceniając grę bierzesz pod uwagę całość czy jego fragment?

Takie myślenie uchodzi za debilizm.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Lucas napisał:

Jedynie co mogliby zrobić to stworzenie zupełnie nowej rozróby pod następny Halloween.

 

Bezedura. Wystarczy zrobić hordę a'la kryzys omniczny i już xd Patrząc na AI z rozróby Junkensteina, są w stanie to zrobić dobrze.

 

@DDB Greyjoy a może tak w końcu się nauczysz poprawnie pisać skrót gry, zamiast go kaleczyć? :kappa: 

Wciąż przeżywasz cenę? :ming: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minuty temu Niklas napisał:

Wystarczy zrobić hordę a'la kryzys omniczny i już xd Patrząc na AI z rozróby Junkensteina, są w stanie to zrobić dobrze.

To o czym właśnie mówisz, to jest nowa fabuła/rozróba, a nie kontynuowanie poprzedniego wątku. Piszemy o tym samym.

Nie sprzeciwiam się, żeby znowu był PvE, nawet nalegam, aby znowu się pojawił. A jak pojawi się PvP to cóż... narzekać nie będę.

 

57 minut temu Niklas napisał:

@DDB Greyjoy a może tak w końcu się nauczysz poprawnie pisać skrót gry, zamiast go kaleczyć? :kappa: 

Wciąż przeżywasz cenę? :ming: 

Ponawiam pytanie.

@DDB Greyjoy Skrót tytułu Overwatch to OW, a nie UV, który większości ludziom kojarzy się ze Słońcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Lucas napisał:

To o czym właśnie mówisz, to jest nowa fabuła/rozróba, a nie kontynuowanie poprzedniego wątku. Piszemy o tym samym.

 

No i o tym też pisał Discors, a ty jakoś zacząłeś pytać o obecną rozróbę :v 

 

Mimo wszystko, zgodzimy się wszyscy, że Junkenstein's Revenge pokazuje, że Blizzard jest w stanie stworzyć solidne PvE. Może to być kryzys omniczny, albo jakiś zupełnie inny konflikt toczony w czasach świetności Overwatch. Możliwości ku temu mają naprawdę wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.10.2016 at 00:46 MasterOfRainbows napisał:

@DDB Greyjoy

Reported for spam xD

 

Spam to post, który nie jest na temat. Post Discorsa jest na temat i - tu niemałe zaskoczenie* - w przeciwieństwie do twojego wnosi naprawdę sporo do dyskusji. "Reported for spam" rodzi jedynie pytanie "chwalisz się, czy żalisz?", w czasie gdy do tego, co napisał DDB, można się odnieść na wiele sposobów.

 

22.10.2016 at 01:45 Lucas napisał:

3000c podlega tylko skórkom legendarnym tego eventu. Cała reszta, w tym skórki epickie są poniżej tej ceny.

 

Nope, tak jak napisał Discors, wszystkie eventowe skórki kosztują trzykrotnie więcej - epickie 750 zamiast 250. Co nie zmienia faktu, że taka przebitka to dobry pomysł i w pełni ją popieram - nie psuje mi zabawy ze zbierania lootu i jednocześnie pozwala kupić te najbardziej pożądane znajdźki.

 

I chyba mnie jako jedynej osobie PvE nie jest potrzebne do szczęścia, wolałbym już jakiś nowy tryb prócz KotH i Payloadów, bo dla zabawy fabularnej rodem z CoD czy BFa to akurat UVa nie kupowałem :P



*ironia, bo niektórzy mogą mieć problemy z dostrzeżeniem

Edytowano przez Ever3Tree
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DDB Greyjoy

Twoja rozprawka rozstrzygająca na dziś: "Czy Overwatch jest warty zakupu?"

Tym sposobem, wszystkie twoje posty za i przeciw zgromadzą się w jednym miejscu.

Podejmiesz się wyzwania?

Jedna zasada:

Zakaz odwoływania się do cudzych filmów, z wyjątkiem Blizzarda.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę coś napisać, bo administracja się przyczepiła do moich postów i je usunęła ...

Po pierwsze: Dziękuję @DDB Greyjoy za sprowokowanie mnie do pisania spamu (TAK da się tak ...)

Po drugie: dzięki administracji za to, że karają osoby które są poszkodowanymi w tej sprawie ( @DDB Greyjoy dalej nie odpowiedział na żadne z moich pytań).

Po trzecie: przepraszam za post "reported for spam", mogłem go napisać inaczej, albo w ogóle nie pisać.

Po czwarte: odsubskrybuje ten temat.

Także koniec offtopu i życzę wszystkim wesołego najeżdżania na Overwatcha.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz coś, żeby się administracja nie przyczepiła:

W WorldOfWarships dodano tryb, bardzo przypominający halloweenowy z Overwatcha, tylko w wowa jest to payload i trzeba niszczyć zastępy statków zombie xD

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie odpowiadajcie na ten post,

@Ever3Tree

Możesz usunąć ze swojego postu kompromitującą mnie część? Z góry dziękuję :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja tylko próbowałem ratować honor jednej z moich ulubionych gier, przed kolesiem który za nic ma porządne argumenty - Szonszczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amolek@Niklas

Graty! :TaTds:

 

Oraz pytanie do wszystkich:

Czy podczas logowania się fejsem w streamie wyskakuje wam takie coś?

Spoiler

581276bb15e6b_Screenshot2016-10-2723-50-

Za Chiny te przyciski nie działają. Ciągle siedzi w tym oknie.

Macie na to jakąś poradę?

EDIT:

Druga reinstalacja battle.net to naprawiła...

Pierwsza naprawiła problem, którego wynikiem było nie wykonywanie aktualizacji platformy. Natomiast do gier wykonywało. Teraz mogę spokojnie używać zewnętrzny czat głosowy i streamować. :P

Edytowano przez Lucas
Because of reasons.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Lucas napisał:

Jeśli masz Nvidia GTX to polecam ShadowPlay.

 

A ja sobie nie polecam, bo dźwięk mam za cicho.

Bo choć nagrywa to całkiem sprawnie, gubi się z głośnością u mnie. Tak to bywa, jak używam interfejsu audio, mam monitory jako głośniki, a głośność w systemie jest ustawiona na 10-16% :rainderp: 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Uszatka said:

A ja puściłam Hanzo ulta i nikogo nie zabiłam ;__; 

Miałem się tu już nie udzielać ale ...

Hanzo ... oh tak, HANZO!

Wywalasz tego ulta jak najprędzej aby przypadkiem nie trafić w odbicie genjiego i nie zabić 2 swoich ... pozdro.

Po czym jak zabijesz jakiegokolwiek przeciwnika to masz banana na twarzy "jak on mógł tego nie zauważyć xD".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Miałem się tu już nie udzielać ale ...

Hanzo ... oh tak, HANZO!

Wywalasz tego ulta jak najprędzej aby przypadkiem nie trafić w odbicie genjiego i nie zabić 2 swoich ... pozdro.

Po czym jak zabijesz jakiegokolwiek przeciwnika to masz banana na twarzy "jak on mógł tego nie zauważyć xD".

 

Może coś się zmieniło, kiedy nie grałem, ale od kiedy to Genji może reflectować ulta Hanzo? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Airlick napisał:

 

Może coś się zmieniło, kiedy nie grałem, ale od kiedy to Genji może reflectować ulta Hanzo? 

 Od zawsze :F

Ogólnie nie polecam ultowania w kierunku Genjiego, jak się postara to odbije nawet robocika Mei czy bombę Tracer. A w razie, gdyby był na cooldownie, to i tak istnieje ryzyko, że wyskoczy z zasięgu szybciej niż ja z League of Legends po premierze Overwatcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...