Jump to content

Odcinek 24: The Mane Attracion


Fluttermore
 Share

Jak oceniasz odcinek?  

58 members have voted

 1. 1. Jak oceniasz odcinek?

  • 10/10
  • 9/10
  • 8/10
  • 7/10
   0
  • 6/10
   0
  • 5/10
   0
  • 4/10
   0
  • 3/10
   0
  • 2/10
  • 1/10
   0


Recommended Posts

Odcinek fajny. Ale jedno mnie boli... Finał sezony w przyszłą sobote! Ale wróce do odc. Ciekawy. Najpierw jak zobaczyłam tą wielką gwiazde to padłam.... Potem jak miała drugą kreacje... Również. Dopiero gdy zrobiła się na normalną klacz gdy śpiewała  I Am Just a Pony podobała mi się.. Co do piosenki muszę się zgodzić. Moim zdaniem epizod zasługuje na mocne 9/10   

Edited by Piernikowa
Link to comment
Share on other sites

Piosenki naprawdę ładne/ciekawie wykonane. Po obejrzeniu odcinka, jasne było, skąd to nazywanie głównej bohaterki Lady Gagą świata Equestrii. Przyznam, że trochę nie trafiłem z niektórymi wątkami, sądziłem, że poprzez swojego menedżera będzie udawać, że nie zna AJ, było jednak trochę lepiej w tym zakresie. A co do złego doradcy naszej śpiewającej klaczy... Ot, zachłysnął się władzą niczym Spike w Princess Spike. Oczywiście musiał się obrazić, zabrać wszystko ze sobą i zostawić swoją byłą klientkę na pastwę losu. No ale, od czego ma się przyjaciół? 

 

Ogółem, oglądało się przyjemnie, piosenki też fajnie wykonane. Było fajnie zobaczyć The Mane Attraction.

Link to comment
Share on other sites

10/10 wrzucam. Odcinek naprawdę super.

Bardzo fajna ciekawa fabuła z dobrym morałem jasno pokazanym. Nowa bohaterka bardzo ciekawa i przyjemna dla oka. Kostiumy i sam wygląd kuca też super zaprojektowany i ogromnie mi się to podobało. A piosenki po prostu cudowne. Są piosenki które lubię i takie meh a dzisiejsze trafiają do top kék tier razem z This Day Aria i Winter Wrap Up.

Świetny przykład metamorfozy i przyjaźni. Nic dodać nic ująć po prostu. Po ostatnim odcinku czułem lekki niedosyt a dzisiaj jestem całkowicie spełniony. Boję się o finał ale jak postarają się równie mocno co przy dzisiejszym odcinku to będę nieziemsko szczęśliwy. Płakłem przy piosenkach. 10/10 całkowicie zasłużone z mojej strony.

 • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8/10

Widząc komentarze zanim odpaliłem filmik obawiałem sie najgorszego, bo delikatnie mówiąc jakość odcinków postrzegam nieco inaczej niż większość forumowiczów, ale nie zawiodłem się aż tak. Nawet wręcz przeciwnie.

 

Odc o AJ to dla mnie zawsze dobry odc. (z niewielkimi wyjątkami). Ten jednak cierpiał na syndrom dwudziestominutówki bardziej niż praktycznie każdy z nań cierpiących do tej pory. Cały odcinek składał się z 4 scen.

Spoiler

Zapowiedź przyjazdu, Przyjazd+AJ ma podejrzenia, AJ dokonuje sprawdzianu, epilog

z czego "Akt 2" zajął ponad dziesięć minut, a jego następca koło trzech, przy czym trwał dłużej niż końcówka. Matematykę odnośnie pierwszej części zostawię wam.

 

Problem mam również z ową "świetną piosenką". O ile tekst zły nie jest, to wyjątkowo mnie właśnie nie porwała, a nawet nie pasowała mi do samego odcinka pod względem wykonania. Jakoś tak... po prostu, ciężko opisać. Za to jej występ z początku i z epilogu jak najbardziej, zaraz ubił wrażenie pustki po poprzedniczce. 
Trochę mi szkoda tego epizodu, bo utworek niczego sobie, Wcale nie odstaje jakością od co lepszych piosenek z poprzednich sezonów, które sobie bardzo cenię. 

 

 

Edited by Babunia
Fixed!
 • Upvote 1
 • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu Babunia napisał:

SPOILER(bo mi nie chce działać i tylko wcięcie robi...: 
Zapowiedź przyjazdu, Przyjazd+AJ ma podejrzenia, AJ dokonuje sprawdzianu, epilog

KONIEC SPOILERA

 

A wiesz czemu?

 

Spoiler

Bo musisz go robić z przycisku, wtedy jak najbardziej działa xd

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu Niklas napisał:

 Oczywiście musiał się obrazić, zabrać wszystko ze sobą i zostawić swoją byłą klientkę na pastwę losu. No ale, od czego ma się przyjaciół? 

 

 

Wiesz... Odcinka nie obejrzałem. Ale, czemu zabranie wszystkiego ze sobą jest złe? Skoro komuś coś się dało i miał to dzięki mnie. To raczej mogę to zabrać. To nie jest może zbytnio grzeczne, ale moje.

 

Być może moja opinia wynika z nieznajomości odcinka, ale to już zaznaczyłem.

Link to comment
Share on other sites

A co do tego całego menadżera, śmierć każdemu kto znęca się nad Pinkie! 

Piosenki świetne.

Podobało mi się, że Rara nigdy nie zmieniła się całkowicie. Oczywistym było, że zadowalały ją wszystkie luksusy które miała dzięki pracy menadżera (będę go tak nazywał, bo nie chciało mi się zapamiętywać jego imienia) jednak nigdy do końca nie zrezygnowała z samej siebie, z tej prawdziwej Rary 

10/10 

P.S Zgaduję, że do jutra będzie do piosenki The Magic Inside będzie tyle coverów, remixów itp. że wszyscy będą już tym rzygać :aj2

Edited by BlackHawk
 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Odcinek w gruncie rzeczy jak najbardziej mi się spodobał. Podziękowania należą się fabule i piosence.

Pierwszą scenę gdy zobaczyłem naciągającą 'karawanę' z postaciami epizodycznymi, miałem ku temu mieszane uczucia.

Miałem uciechę, że pokazali zupełnie coś nowego w serialu i towarzyszącemu mu zdziwienie, gdyż kuce te nie wyglądały jak z tej okolicy. Może z Manehattanu przyjechali ten kawał drogi?

Anyway. Miło słuchać, że AJ i jej stara przyjaciółka poznały się w harcerstwie jeszcze za dzieciństwa. Skoro brzoskwinka była świadkiem jej odkrycia talentu, to była rzecz jasna, że poleci jej podążać dalej w tym kierunku lub bądź co bądź poszłaby sama Rara z własnej woli. Jednak niestety jak to życiu bywa, pójdzie coś źle. Tutaj natomiast Rara natknęła się na niewłaściwą osobę w swojej karierze, nijaki Svengallop, Dobra skończę to pisać, bo z tego co widzę dążę tutaj do opisywania każdej sceny z odcinka, wręcz opowiadam o odcinku,.. :rd11:

 

W wielkim skrócie.

Wreszcie wyjaśnił się spojler z piosenką przy pianinie.

Pinkie pośród kucyków niczym w wojsku.

Maszyneria wzbogaciła się o nowe urządzenie- lasery.

Rara powróciła na właściwy tor.

Rarity musi zmienić nick z Rara na jakiś inny...

Ktoś widział Starlight Glimmer? :rainderp:

Edycja:

Bym zapomniał o ocenie! :youdontsay:

Mocne 9/10

 

 

Edited by Lucas
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

Być może moja opinia wynika z nieznajomości odcinka, ale to już zaznaczyłem.

 

No to obejrzyj sobie xd

 

6 godzin temu Lucas napisał:

Tutaj natomiast Rara natknęła się na niewłaściwą osobę w swojej karierze, nijaki Svengallop,

 

Czy do końca niewłaściwą? Z jednej strony owszem, odciągnął ją od ludu i od jej balladowego śpiewu na rzecz elektroniki i bycia divą, ale jakby nie patrzeć, sprawił, że Rara stała się najlepszą popową artystką w Equestrii xd

Link to comment
Share on other sites

No to ostatni odcinek A.K. Rogers w MLP za nami ;-; Jak odejdą jeszcze Mitch Larson i Meghan McCarthy to oficjalnie się załamuję ;-; W tym sezonie pojawiło się tylu nowych scenarzystów a jednak ich odcinki jakoś tak nie zapadły mi w pamięci... Co więcej, chyba żaden z nich nie napisał jeszcze piosenki, a piosenka zawsze podwyższa ocenę odcinka, przynajmniej u mnie. 

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu Niklas napisał:

Czy do końca niewłaściwą? Z jednej strony owszem, odciągnął ją od ludu i od jej balladowego śpiewu na rzecz elektroniki i bycia divą, ale jakby nie patrzeć, sprawił, że Rara stała się najlepszą popową artystką w Equestrii xd

Nie powiedziałbym, że Svengallop doprowadził Rarę do sukcesu, lecz swoją własną. Dla niego Rara była tylko przedmiotem jego kariery. Jedyne co uważał za ważne to tylko jej głos, a wszelkie jej życie prywatne odsunął na bok. Manipulował nią swoją władzą tak, że piosenkarka widziała ślepo swoje dotychczasowe życie. Gdyby nie AJ, prawdopodobnie nigdy nie wyszłaby z tego bagna. Tak to widzę. :aj3: 

Wiadomo też, że są też osoby, którym nie powodzi się w życiu. Rodzina się czepia, znajomi się znęcają i oddaje się w końcu czemuś innemu, kiedy dorośnie by jak najdalej odejść od swojego starego życia, i zacząć coś nowego. Lecz to są nieliczne przypadki. Piosenkarka dobrze radziła sobie w za młodości w życiu, więc to nie było kwestią tej okropności jaką przed chwilą w 2 zdaniach opisałem.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minuty temu Niklas napisał:

 

Owszem, ale jakby nie patrzeć, Rara stała się gwiazdą xd

Była nią i będzie, i nic tego nie zmieni. AJ odmieniła ją na lepsze. xd

Jakby Michael Jackson odszedł w czasie MLP:FiM, to zapewne znalazłoby to swoje odzwierciedlenie w samym serialu jak obecnie xP

Nie, żebym nie lubił Michael Jackson, ale poznałem jego utwory całkiem niedawno i się spodobały. xD

 

Edited by Lucas
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu Brolly72 napisał:

Dziwne . . . piosenke  ktora spiewa Rara jako Rara na koncu slzsyalem miesiac temu  , jak to wzjasnic ??

 

PS. odcinek wietny 10/10

Prawdopodobnie oglądałeś miesiąc temu takowy spojler ja ten. Bywa. :rainderp:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
 • Create New...