Jump to content

Projekt Shadow's Guard [Seria][NZ][Fantasy][Komedia][Dramat][Shipping][Violence][Crossover]

Podobają wam się nasze prace?  

11 members have voted

1. 1. Podobają wam się nasze prace?

• Tak, ale tylko Shadow
    • Tak ale tylko Nightmare Adventures
    • Tak. Oba
    • Nie

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobry;p Połowę już czytałem wcześniej, ale to nowe zapowiada ciekawa walkę w późniejszym etapie;p hmm...czy tylko ja miałem lekkie skojarzenie z Naruto na koniec?;p

hmmm. możliwe. sporo pomysłów przyszło mi do bańki podczas oglądania anime (różnych)

Mi tak samo;p niektóre nazwy czy moce potrafię czasem trochę zmienić i se przywłaszczyć;p Ale liczy się efekt;p

a ty piszesz jakiegoś fic'a?

ej no przeczytajcie i oceńcie fica Natuto5785 bo mi tu sie załamie

Próbuje coś wyskrobać;p powoli idzie przez niewiarygodne ciśniecie na studiach;/ dopier w połowie listopada bede w stanie coś zrobić....wtedy mi 2 przedmioty odpadną...i będę mógł pisać coś;p

a interesuje cię dołączenie do projektu?

Ehh....ja bym chętnie spróbował dołączyć do obu projektów, ale pojawia się mocny problem z czasem;/ od pierwszego tygodnia nas mocno cisną i przed połową listopada(a może troszkę dłużej), jestem jakby "niedostępny" przez większość czasu;/

Okej, jako członek Team'u chyba mogę coś powiedzieć o FF Naruciaka. Jest w porządku. Trochę gubi mnie zmiana narracji, że wypowiadassz się bezstronnie i nagle mamy

i tak nasz bohater

ale tak poza tym to jst spoko. Miło się czyta, tylko ja mam wrazenie, że wszystkie te FF opierają się na schemacie "znajdź potężngo kuca o tajemniczej przeszłości, zakochaj się w nim, pokonaj tego złego". Ale ja nie mogę narzekać, bo... zresztą zapraszam do mojego FF, dowiecie się tam wszystkiego.

Ja jestem w pierwszej Liceum, ale mamy taki luz, że siedzę sobie na forum i MG'kuję. Zobaczymy co będzie w trzeciej klasie.

Czemu nie ma mojej wersji na ankiecie? To skandal!!! ;)