Skocz do zawartości

Poulsenowy Noworoczny Minikonkurs Fanfikowy


Poulsen

Recommended Posts

Witam. Przedstawiam kolejną edycję Minikonkursu, tym razem związaną z nadchodzącym Nowym Rokiem. Zasady poniżej, zachęcam wszystkich gorąco do udziału :ajawesome:

 

Termin oddawania prac: 10.01.2016 23:59

Limit słów: 500

Temat: "Nowy Rok, Stare Problemy"

Tagi: maksymalnie trzy dowolne, ale bez [Clop], [Gore] oraz [Random]

Każda osoba może zgłosić maksymalnie dwa opowiadania.

Sędziowie: ja (Poulsen)

 

Nagroda: satysfakcja gwarantowana oraz paczka żelków Haribo, jeśli kiedyś spotkam zwycięzcę na jakimś ponymeecie.

 

Wyniki zostaną podane w przeciągu tygodnia od ostatecznego terminu oddawania prac. Tak jak w konkursach Dolara i spółki wrzucajcie w postach linki do docsów z Waszymi dziełami. Proszę o trzymanie się limitu słów - może być 510 słów, ale 550 to już przesada (liczone bez tytułów, tagów itp.). Po zgłoszeniu pracy nie można jej już edytować. Teksty nie mogą być również uprzednio edytowane i/lub sprawdzane przez osoby trzecie. Jakakolwiek wzmianka w opowiadaniu o Button Mashu lub jego matce będzie skutkowała natychmiastową i nieodwołalną dyskwalifikacją.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :ajawesome:

 

 

 

 

[temat założony został za wiedzą i błogosławieństwem Dzierżącego Łopatę]

Edytowano przez Poulsen
literówki TT
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu Arkane Whisper napisał:

Nie, jednak nie będę pytał :twilight3:

A powiem, że mnie to od pierwszego Poulsenowego konkursu strasznie zastanawia, skąd się wziął akurat taki "punkt regulaminu"... Ale z drugiej strony, każdy ma swoje dziwności - ja dla przykładu dyskwalifikowałbym jak leci każde TCB.:lunathink:

 

Mały limit - spoko. Termin - aż mi szczena opadła... A co mi tam, jak będzie czas i chęci to może coś machnę, bo temat całkiem, całkiem...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu OneTwo napisał:

Taki limit znaków na konkurs mi się podoba, :) chociaż ja bym jeszcze zmiejszył!


Postanowienie

Słów 140, chociaż myślałem że zejde poniżej setki :(

Może będzie jeszcze drugie. Zobaczymy jak z pomysłami, bo temat jest ciężki na drabble.

Tak się nie robi. Ten sam tytuł? I co ja teraz mam zrobić? O plagiat mnie posądzą... Chyba... W sumie to nie wiem co napisałeś, ale... Dobra, wygrałeś, zmienię tytuł i opublikuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz White Hood napisał:

Czy każde opowiadanie jest oceniane jako integralna całość, czy też można zrobić jedno, składające się z 2 części?

 

Każde powinno być oddzielną całością. Narzucony limit jest celowym ograniczeniem, rozbijanie opowiadania na dwie części byłoby jego omijaniem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.12.2015 at 13:45 Poulsen napisał:

Przypominam, że można zgłosić dwie prace, czekam na więcej ;]

Spoiler

http://vignette1.wikia.nocookie.net/wingsoffirefanon/images/f/fa/127354_safe_twilight-sparkle_image-macro_challenge-accepted.jpg/revision/latest?cb=20130913213418

 

 

A zatem, żeby nie pozostać gołosłownym:

Podejście drugie [Slice of Life][NotHappy]

Tak dla wyjaśnienia, dałem tag [NotHappy], bo nie jestem jakoś przekonany, żeby kwalifikowało się to aż na [Sad]. Po odjęciu tytułu i tagów Word podaje 508 słów. Chyba nie muszę dodawać, że musiałem trochę ciąć i sporo się ograniczać? :rariderp:I wiecie co...? Mimo, że jest to wkurzające, to jednak mi się podoba! Powód? Atmosfera niczym na pierwszych edycjach Konkursów Literackich.

 

Dobra, limit opowiadań wykorzystałem, pozostaje mi arcynużące oczekiwanie na koniec terminu, a potem na wyniki...:derp5:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jak krótkie, to od święta się zbieram i coś skrobię, gorzej z długimi... BTW. nie będzie jakiegoś w najbliższej przyszłości z większym limitem?

 

Przesłuchanie nr 38 [Slice of Life]

Word wyrazów w opowiadaniu policzył mi 508 - wszystkich pokazał 521.

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

Edytowano przez The Lord High Protector
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...