Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
sz6sty

Pony Congress 2017

Pony Congress 2017 (ankieta trwa do 15.08)  

80 members have voted

1. 1. Gdzie chcesz aby zorganizować Pony Congress 2017 (+/- 60km)

2. 2. Kiedy chcesz aby zorganizować Pony Congress 2017

Recommended Posts

Jak dla mnie najlepszym miejsce jest Warszawa ze względu dojazdu. Fajnie by było jak by było w Łodzi ale tam jest pewnie średnio z dojazdem.

Czas obydwu imprez można rozłożyć tak aby był min 2 - 2.5 miesiąca różnicy. To tylko kwestia dogadania się.

Dla mnie mogą być 2 meety w Wawie :D ( @M3ICHU, @Celly, @Salto robimy znowu cloproom?).

Tylko, żeby nie ogarnęli czegoś takiego jak w tym roku, 2 duże ponymeety, 2 tygodnie od siebie :D To było najgorsze. 50% ( jeśli nie więcej) potencjalnych uczestników musiało się zdecydować na 1 meet.

Edited by FirstChoice
  • Upvote 2

56 minut temu KamilPL 94 napisał:

Jak dla mnie najlepszym miejsce jest Warszawa ze względu dojazdu. Fajnie by było jak by było w Łodzi ale tam jest pewnie średnio z dojazdem.

Czas obydwu imprez można rozłożyć tak aby był min 2 - 2.5 miesiąca różnicy. To tylko kwestia dogadania się.

Wtedy jeden z nich byłby w czasie roku szkolnego i bardzo wiele osób nie mogłoby przyjechać. Ja myślę, że najlepiej jeden zrobić w lipcu, a drugi w sierpniu. 

16 minut temu FirstChoice napisał:

Dla mnie mogą być 2 meety w Wawie :D ( @M3ICHU, @Celly, @Salto robimy znowu cloproom?).

Można, ale z umiarem. Jeszcze nie wiem, czy w ogóle będę spał na terenie szkoły. 

5 minut temu Salto napisał:

Wtedy jeden z nich byłby w czasie roku szkolnego i bardzo wiele osób nie mogłoby przyjechać. Ja myślę, że najlepiej jeden zrobić w lipcu, a drugi w sierpniu. 

Można, ale z umiarem. Jeszcze nie wiem, czy w ogóle będę spał na terenie szkoły. 

Tak też można i było by dobrze. Generalnie chodzi mi o ty że praktycznie z każdego miejsca w Polsce jest dobry dojazd do warszawy. Nawet z mojego Chełma lubelskiego mam parę bezpośrednich i tanich busów . Do tego jest też dobry dojazd samochodem (autostrady lub S-ki) .

Właśnie teraz KamilPL 94 napisał:

Tak też można i było by dobrze. Generalnie chodzi mi o ty że praktycznie z każdego miejsca w Polsce jest dobry dojazd do warszawy. Nawet z mojego Chełma lubelskiego mam parę bezpośrednich i tanich busów . Do tego jest też dobry dojazd samochodem (autostrady lub S-ki) .

Wszystkie drogi prowadzą do koryta. 

godzinę temu Accurate Accu Memory napisał:

A kto mówił, że będzie jeszcze inny oprócz PGC w przyszłym roku?

No, pewności nie mam, ale tak podejrzewam. W tym roku fajnie wyszło. 

19 godzin temu Salto napisał:

PCG będzie w jakiejś dziurze typu Mińsk Mazowiecki?

W Otwocku :wow: 

Otwock czyli duża wieś, jednakże dojazd z wawy bardzo dobry.

Edited by Rapid

Guest Ziemowit
16.07.2016 at 23:06 Ensifer napisał:

Toruń

Podpisuje się. 

26 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

A jeszcze bliżej m nie, niż Kraków, ale fandom tam umarł chyba. Podobnie jak u mnie :(

Gdzie mieszkasz? 

Thursday, July 21, 2016 at 00:40 FirstChoice napisał:

Tylko, żeby nie ogarnęli czegoś takiego jak w tym roku, 2 duże ponymeety, 2 tygodnie od siebie :D To było najgorsze. 50% ( jeśli nie więcej) potencjalnych uczestników musiało się zdecydować na 1 meet.

Na szczęście aż tak źle nie było. Jednak w przyszłym roku nie powinno dojść do podobnej sytuacji, szczególnie, że Tribrony ma zupełnie nowy pomysł na imprezę. Obojętne jednak, jaka będzie, to zamierzamy poczekać, aż wyklarują się terminy i zrobić swoje w większym odosobnieniu.

18 minut temu SPIDIvonMARDER napisał:

Na szczęście aż tak źle nie było. Jednak w przyszłym roku nie powinno dojść do podobnej sytuacji, szczególnie, że Tribrony ma zupełnie nowy pomysł na imprezę. Obojętne jednak, jaka będzie, to zamierzamy poczekać, aż wyklarują się terminy i zrobić swoje w większym odosobnieniu.

Tribrony ma nowy pomysł na imprezę? Już nie ponymeet? Zdradzisz jakiś szczegół?

Mam nadzieję, że nie łączenie fandomów bo by się tragedia wydarzyła. :D

godzinę temu FirstChoice napisał:

Mam nadzieję, że nie łączenie fandomów bo by się tragedia wydarzyła. :D

No, ten. Ciekawie by było. 

23.07.2016 at 21:57 SPIDIvonMARDER napisał:

Nie żeby co, ale to że Tribrony planuje coś u siebie nie znaczy, że Warszawa nie planuje jak co roku dużej imprezy. I dodam, że również i my mamy pomysł na takową imprezę. Mogę powiedzieć tylko 2 rzeczy. W niedługim czasie będziemy mieli potwierdzoną miejscówkę. A co do samej imprezy to najpewniej będzie coś starego, ale nowego. ;)

Dziękujemy Wam za wzięcie udziału w ankietach dotyczących terminu i miejsca PCG 2017.

Cieszy nas niezwykle Wasze zaangażowanie oraz chęć wyrażenia swojej opinii. Co do daty, nie ma żadnych wątpliwości, wygrał drugi weekend lipca, czyli 08-09.07.

Jeśli chodzi o miejsce, tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana, gdyż mamy remis między Warszawą i Krakowem. Na oba miasta padło 142 głosy. W związku z niejednoznacznym rozstrzygnięciem, postanowiliśmy, że miejsce ogłosimy, kiedy znajdziemy odpowiednią miejscówkę. Zasada jest prosta - w tym mieście, w którym dostaniemy lepsze warunki, odbędzie się przyszłoroczna edycja PCG 2017.

Śledźcie naszego fanpage'a oraz wydarzenie, aby być na bieżąco!

Brohoof!

pcg17.jpg

pcg17d.jpg

• Upvote 1

Guest

W ogóle to mam pewną propozycję, jeśli chodzi o głosowanie - możliwość wielokrotnego wybierania miasta na zasadzie "które najmniej mi przeszkadza". Taki system doprowadzi do sytuacji, w którym wygra miasto, będące najmniej problematyczne dla większości. Proste, a skuteczne.

• Upvote 1

Wiem, że jest trochę za wcześnie, żeby o to pytać, ale podjęto jakieś decyzje w sprawie ulokowania meeta? A jeśli nie, to kiedy mielibyśmy się ich spodziewać?

Edited by Zexel

9.02.2017 at 19:43 Zexel napisał:

Wiem, że jest trochę za wcześnie, żeby o to pytać, ale podjęto jakieś decyzje w sprawie ulokowania meeta? A jeśli nie, to kiedy mielibyśmy się ich spodziewać?

Podobno na IV Twilightmeecie ma być ogłoszone jakieś info dotyczące PCG 2017.

Edited by Wonsz
  • Upvote 2