Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam nowo przybyłych! Ekhm... "Tenzły"... Nie mogłeś trafić lepiej z twoim podejściem, jak nie dziś to jutro dorwę cię na gg :P. I od razu mówię, że jak chcesz szukać dowodów na to, że jesteś do bani, to na prawdę złe miejsce wybrałeś, tu takowych nie znajdziesz xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przywitam Stem z Kutna jak Lemuur i TISS, i nie wiem czy ktoś mnie przygarnie do namiotu czy nie na zjeździe ale mam nadzieję, że tak. W marcu stuknęło mi 18 wiosen, dosłownie, gdyż to pierwszy dzień wiosny był :D MLP obejrzałam chyba z 3 odcinki a ulubiony kucyk to Rainbow Dash, także tego... Miło mi! xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi all ;> Amunicja, potocznie Ammo bądź Amu, jak wolicie. Mam 22 lata (XD), mieszkam niedaleko Katowic. Moje zainteresowania to informatyka i muzyka elektroniczna (głównie, choć jest ich więcej). Nie wiem co tutaj robię, ale to chyba mało istotne hehe, pozdrówki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo! Jestem tutaj nowicjuszem. (Pierwszy post, woo!) A zatem zwę się Adam, i jestem alko... a moment to nie to forum. jestem młodym Brony, lecz wyraźnie zmierzam ku najgłębszej indoktrynacji. Co jeszcze? Moją ulubioną postacią z Mane 6 będzie Rarity, a z background to oczywiście legendarny Big Macintosh. Obecnie Studiuję na Uniwerku Przyrodniczym w Poznaniu i to w sumie tyle. Mam nadzieję że będzie nam się dobrze razem żyło pod wspólnym.... url'em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...