Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

lemi planuje zbudować kołchozy pełne miłości i tolerancji :P

witam nowo przybyłych ;)

Dzięki za ciepłe powitanie.

Obozy miłości? "Szybciej się tam tulić! I żadnego kłócenia bo zagłodzę!"

I czemu odrazu widzę przed oczami Rarity w stroju Nazi...

Nieważne! Tak czy siak witam wszystkich którzy przywitali się po mnie. Przedemną też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe powitanie.

Obozy miłości? "Szybciej się tam tulić! I żadnego kłócenia bo zagłodzę!"

I czemu odrazu widzę przed oczami Rarity w stroju Nazi...

Nieważne! Tak czy siak witam wszystkich którzy przywitali się po mnie. Przedemną też.

twoja wyobraźnia mnie powaliła xD ale witam! :hug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ek ehm... co ja tu... (trema niczym przed szkolnym apelem)... a, tak. Bonsoir mes amis:) Późną, bo nocną porą zakradłam się na Wasze forum i postanowiłam dołączyć do zacnej społeczności. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze dogadywać i nieprędko opuszczę szeregi Bronych i Pegasister (choć z tym może być różnie, bo znając moje "szczęście" niebawem narażę się "komuś z góry"(odpukać w niemalowane ;>)) Tyle tytułem wstępu. Mam 18 lat, mieszkam w Województwie Zachodniopomorskim, kocham muzykę i dobrą książkę, w czasie wolnym dużo rysuje i maluje obrazy. W razie chęci dowiedzenia się czegoś więcej o mnie, możecie śmiało wysyłać do mnie wiadomości, na pewno odpiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych. Życzę dobrej zabawy na forum. Magento, naprawdę nie musisz się przejmować 'podpadnięciem komuś z góry'. Na forum wszyscy mamy równe prawa (a kolorek oznacza przede wszystkim większą odpowiedzialność), a ewentualne spory rozwiązujemy pokojowo, praktycznie zawsze. Naprawdę trzeba się mocno postarać, żeby zarobić choćby na warna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum :rwink: Jestem Łukasz, lat 20, nowy Brony w środowisku. Udało mi się obczaić już wszystkie dostępne odcinki MLP i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon. Mam nadzieję że będziemy się świetnie dogadywać i miło spędzimy razem czas. :pinkiehappy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...